هدف ما

هدف اصلی تیم ارزدیجیتال آگاهی و آشنایی هر چه بیشتر مردم عزیز ایران با فناوری انقلابی بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. از این رو با توجه نوپا بودن این فناوری و سوالات و مشکلات پیرامون آن، سرویس پرسش و پاسخ ارزهای دیجیتال را برای تسریع هر چه بیشتر این هدف راه‌اندازی نموده‌ایم. ثبت نام و فعالیت در این سرویس کاملا رایگان می‌باشد.

قوانین عمومی

۱- تمامي کاربران باید در هنگام ثبت نام در سايت، از نام واقعی خود استفاده نمایند.

۲- کاربران سايت باید در هنگام ارسال پست در سایت از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده ی کلمات رکيک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد.

۳- عنوان سوال باید واضح، کوتاه و مرتبط با محتوا باشد. لطفا از ایجاد سوال‌هایی با کلمات: کمک، کمک فوری، خیلی مهم و سایر عناوین گمراه کننده جدا خودداری فرمایید.

۴- در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي نوشته شده، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

۵- لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات خود، دسته‌بندی مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در دسته‌ هاي نامرتبط خودداري نماييد.

۶- لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد، بدين معني که در صورتي که سوال هاي گوناگوني داريد، آنها را در چندين موضوع جداگانه مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک موضوع خودداري فرماييد.

۷- لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کارگيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. دقت کنید این سایت، یک سایت عمومیست و افراد با سطحون مختلف مشکلات و سوالاتشان رو مطرح می کنند.

۸- لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن سوال شود، خودداري فرماييد.

فعالیت های ممنوعه

۱- هرگونه فعالیت تبلیغاتی در این سرویس بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد. در موارد خاص حق پیگرد قانونی برای صاحبان این وب سایت محفوظ است!

۲- هرگونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.

۳- زبان اصلی این سایت فارسی است و استفاده از زبان انگلیسی (به جز برای اسامی) یا فینگیلیش برای ارائه سوال یا پاسخ ممنوع است.

۴- لطفا هنگام مطرح كردن سوال یا پاسخ در سایت، به مسائل و قوانين جمهوري اسلامي ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. در ضمن از مطرح کردن موضوعات مربوط به سياست جلوگيري كنيد، در غیر این صورت دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.

۵- هرگونه فعالیت (ارسال پست ، ارسال تصاویر و…) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

۶- هرگونه بی احترامی به کاربران، مدیران یا اشخصا حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد. در صورت تکرار قانون شکنی، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سایت، در جهت تخریب  و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی، حق شکایت از شخص یا گروه خاطی و پیگیری قضایی، برای این سایت محفوظ است.

۷- ما با کاربران اسپمر برخورد خواهیم کرد و خواهان حضور این قبیل افراد در بین خود نیستیم! تیم ارزدیجیتال خوشحال خواهد شد تا هر روز بر عضو های دائمی و فعالش افزوده شود و برای کاربرانی که با هدف اشتراک گذاری علم و دانش در سطح وب فعالیت می کنند ، ارزش و اعتبار قائل می شود.

۸- در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح سایت بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند، دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد!

۹- هرگونه پست تبليغاتي غير مجاز بوده و نويسنده براي هميشه محروم خواهد شد!

۱۰- هرگونه فعالیت بصورت خرید و فروش یا به اشتراک گذاری کالاهای فیزیکی بر خلاف قوانین میباشد.

۱۱- ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی بر خلاف قوانین بوده و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران با شخص متخلف شدیدا برخورد خواهد شد.

۱۲- از قرار دادن تبلیغ سایت، محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید. در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در موارد تکرار این عمل توسط کاربر دسترسی وی به امضا قطع خواهد شد. تشخیص غیر قانونی بود یک امضا بر عهده مدیران است .

۱۳- ارجاع دادن کاربران به سایر سایت‌ ها، گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی برای جواب دادن به سوالات آن ها، لینک دانلود و… بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.

۱۴- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک “شناسه ی کاربری” را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد!

۱۵- سرویس پرسش و پاسخ، یک سرویس تخصصی است، رفتار توهین و تحقیر آمیز، رفتار های کودکانه، کل کل، بحث و جدل های بی منطق، دعوا های شخصی و … در آن جایی ندارد!

رفع مسئولیت

۱- مسئوليت تمامي مطالب، فايل ها، تصاوير و… كه از طريق سايت رد و بدل مي شوند بر عهده ی كاربر فرستنده مي باشد و مدیریت سايت در قبال اين گونه مسائل هيچ تعهد و تضمینی در قبال آن ندارد.

۲- مديران و همكاران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستد!

۳- مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و ناظرین سایت به عهده ی خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمي باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا می کند.

ورود