میشه درباره مراحل ای سی او تلگرام توضیح بدین. مثل جدول زمانی و این ها.

  فرق توکن با کوین چیه؟

   

   

   

   

  تازه وارد سوال شده در تیر ۱۸, ۱۳۹۷ در آی سی او.
  افزودن نظر

   درود

    

   سوال اولتون رو درست تفهیم نشدم! ببینید دوست عزیز فرق کوین با توکن تو یک مثال کاملا شفاف میشه اوردش دقیقا کوین رو وبسایت فرض کنید و توکن رو وبلاگ!!

   حالا یعنی چی وبسایت بر بستر خودش کار میکنه و نیازی به دست بیرونی نداره ولی وبلاگ بر بستر یک سرویس دهنده کار میکنه و دست اون در این وبلاگ مستقیما دخیل هست

   کوین ها بر بستر بلاکچین خودشون هستن ولی توکن ها بر بستر کوینی خاصتی که اجازه توسعه دادن به دیگران دادن هستش! مثلا اکثر توکن ها بر بستر کوین اتریوم تعریف شدن و چند عدد توکن انگشت شمار هم هستن که بر بستر کوین های NEM و NXT ساخته شدن و بلاکچین مستقلی ندارن.

   میشه گفت اگر هر توکن تیم خوبی داشته باشن “مثل توکن TRON و EOS” میتونن پس از موفق شدن و پس از بدست اوردن رنکینگ جهانی بالا ، بلاکچین مستقل خودشون رو داشته باشن و با یک فراخوان عمومی توکن هارو از اون شبکه قبلی با عمل سوزاندن به شبکه مستقل خودشون وارد کنن و از تعریف توکن به کوین تغییر وضعیت بدن.

   اینم بگم که وبلاگ هزینه ای نداره (برای مثال بستر وبلاگ بلاگفا یا پرشین بلاگ یا لوکس بلاگ که هیچ هزینه ای نداره و به راحتی مالک یک سایت کوچک میشد و این شرکت ها از طریق تبلیغات در همه وبلاگ های سیستمشون که در قوانین خودشون قبل ساختن وبلاگتون با شما در میون گذاشتن و شما قوانینشون رو تایید کردید در آمد کسب میکنن و شرکت رو تامین مالی میکنن برای بقای بیشتر!) با چند کلیک ساخته میشه ولی سایت هزینه ای سنگین در بر داره!

   دقیقا این افرادی که میخوان کوینی رو داشته باشن و شانس خودشون رو برای رقابت با کوین های دیگه بسنجن بر بستر دیگری شروع بکار میکنن که هزینه ای نداره و بعدا اگر ایدشون جواب بده توکن خودشون رو به بلاکچین خودشون انتقال میدن و اینجا هزینه میکنن تا اگر جواب نداد هزینه بیخودی متحمل نشن.  

   امیدوارم یک توضیح کامل و واضحی رو براتون رقم زده باشم و از پیچیدگی به دور بوده باشه.

   برای اطلاعات بیشتر به سایت مرجع جهانی به آدرس coinmarketcap.com مراجعه کنید و در تب های کوین و توکن این سایت بگردید تا براتون واضح بشه برای مثال میتونید توکن های بر بستر اتریوم رو فیلتر کنید تا ببیند چقدر توکن بر بستر اتریوم ساخته شده و چه پلتفرم موفقی هست.

    

   یا علی

   کاردان پاسخ داده شده در تیر ۱۹, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    ممنون دوست عزیز

     

    تازه وارد پاسخ داده شده در تیر ۲۰, ۱۳۹۷.

    خواهش میکنم.

    در تیر ۲۱, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید