پاسخ داده شده

  سلام دوستانکسی میدونه چطور میشه برای یه تراکنش تایید نشده cpcf کرد؟

  ممنون

   

  تازه وارد سوال شده در خرداد ۲۲, ۱۳۹۸ در بلاک چین.
  افزودن نظر
   بهترین پاسخ

   برخی از کیف پول ها گزینه ی CPFP را دارند. مثلا اگر در Electrum Desktop روی یک تراکنش تایید نشده راست کلیک کنید گزینه ی CPFP را میبینید.

   راه دیگر این است که به شکل دستی، یک تراکنش بسازید که از همان آدرسی که پولی را دریافت کرده اید و هنوز تایید نشده، به یک آدرس دیگر خودتان پولی واریز کنید و کارمزد زیادی بدهید.

   عبارت CPFP مخفف Child Pays For Parent هست. وقتی یک تراکنش اولیه، مقدار کارمزد کمی پرداخته باشد و شبکه شلوغ باشد، این تراکنش تایید نمیشود چون تراکنش هایی که کارمزد بیشتری میپردازند، در اولویت هستند. اگر گیرنده یا فرستنده بخواهد تراکنش اش زود تر تایید شود، میتواند از روی تراکنش اولیه، یک تراکنش CPFP با کارمزد بالا بزند که برای ماینر ها جذاب باشد. حال اگر ماینر ها بخواهند تراکنش با کارمزد بالا را تایید کنند، لازم است تا تراکنش اولیه را نیز تایید کنند. این کار کمک میکند تا تراکنش اولیه زودتر تایید شود.

   توجه کنید که گیرنده همواره میتواند تراکنش CPFP بزند چون پولی که دریافت کرده است را میتواند در تراکنش دیگری خرج کند. ولی فرستنده تنها وقتی میتوند این کار را بکند که تراکنش اولیه مانده داشته باشد.

   آشنا پاسخ داده شده در خرداد ۲۲, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید