atlasarzdigital

یک ماینر خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

لطفا با توجه به تجربیات خود از هر نوع دستگاه ماینری که در حال حاضر دارید استفاده می کنید بیان کنید. متشکرم

لطفا نوع و مشخصات دستگاه ذکر شود

مشتاق سوال شده در آبان ۱۵, ۱۳۹۸ در ماینینگ.
افزودن نظر
  بهترین پاسخ

  سلام. ببینید انتخاب یک ماینر اصلاً کار تجویزی نیستش . شما برای انتخاب ماینر مناسب باید اول شرایط خودتان را بررسی و نتیجه بگیرید و بعد ماینر مناسب را انتخاب کنید. چند مورد آنرا مطرح می کنم :

  • اول ببینید می خواهید چه ارزی ماین کنید – مثلاً جالبه بدونید خیلی از نگاهها الان روی ارز های مثل لایت کوین بخاطره ثابت بودن نرخ جایزه در ۴ سال آینده و موارد دیگر هستند. و خب از طرف دیگه خیلی ها از پادشاه نمی خواهند دست بکشند.
  • در قدم بعدی باید دید چه برندی استفاده می شه – بیت مین پیشرو و به قولی جنس درجه یک چینی به حساب میاد و این نکته حائز اهمیت است که شما می خواهید ۲۴ ساعته ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز دستگاه را روشن نگه دارید پس با توجه به هزینه های R&D و … شرکت بیت مین تو این زمینه پیشرو است ولی از طرف دیگه ممکنه بگید Ebang که از همون قطعات Xilinx استفاده می کنه قیمت پایین تری داره و با این توجیه که تو هر ۱۰ دستگاه ۲تاش هم بسوزه ( اونم نه تو لحظه ی استارت بلکه بعد از گذشت زمان ) باز هم از بیت مین سرمایه اولیه کمتری می خواد ( این نظر رو می شه تو مدل های دیگه هم در نظر گرفت )
  • نکته ی بعدی میزان برق شماست که آیا محدودیت برق نسبت به سرمایه دارید و یا خیر ؟ شما در ابتدا باید ببینید چه مقدار برق دارید و چه مقدار زیر ساخت و چه مقدار میزان سرمایه شما در نهایت قرار است در اینکار گذاشته شود. بعد از آن می توانید دید بهتری داشته باشید.
  • میزان ریسک پذیری شما خیلی مهم است. زمانی ممکن است شما دستگاه دست دوم به دلیل سرمایه گذاری کمتر قبول کنید. اونوقت مجبورید سمت دستگاه ها مشخص شده بروید.
  • و چندین عامل دیگر.

   

  پس خیلی مستقیم و تجویزی نمی شه یک دستگاه خوب معرفی کرد و بعد از جواب این موارد می شه بهتر بهش نگاه کرد.

  آشنا پاسخ داده شده در آبان ۱۸, ۱۳۹۸.

  متشکرم دوست گرامی

  در آبان ۱۸, ۱۳۹۸.
  افزودن نظر

   اول شرکت سازنده، بعد تکنولوژی ساخت (چیپ های جدید ۷ نانومتر هستن)، نظر مردم و بازخورد مثبت، بازدهی دستگاه (نسبت هش ریت به توان مصرفی)، نکته بعد تعمیرات و وفور قطعات، الان چون داریم به هاوینگ بیت کوین نزدیک میشیم و سختی شبکه زیاد میشه باید دستگاهی بخرین که بتونه سه سال کار کنه و سودده باشه. من خودم اردیبهشت یه S11 گرفتم که ۲۰ تراهش میده. ولی الان دیگه باید دستگاه حداقل ۴۰ تراهش باشه

   مشتاق پاسخ داده شده در آبان ۱۵, ۱۳۹۸.

   ممنون دوست گرامی
   لطفا پیشنهاد خودتون را نسبت به کیفیت و مصرف بیان کنید.
   متشکرم

   در آبان ۱۶, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر

    بازگشت سرمایه سریعتر با توجه به هزینه ها و طول عمر بالا مجموع این دو عامل را باید در نظر بگیرید

    آشنا پاسخ داده شده در آبان ۱۷, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید