EMCD

سلام من درحال برنامه نویسی یک اپلیکشن هستم تا با فایل شاردینگ و یک ارتباط نظیر به نظیر p2p اون هارو ارسال کنه سپس با قرارداد اوشمند بر بستر بلاک حق اون فایل رو پرداخت کنه .

۱.سوال اول اینکه ارتباط نظیر به نظیر در سطح سوکت تا به حال هرچه گشتم در اینترنت پیدا نکردم و نیاز به پورت فورواردینگ آیپی اختصاصی و مشخصا برای یک اپلیکیشن که قراره راحتی کاربرد داشته باشه برای کاربر این کارها دور کنندس و اینکه بلاک چین p2p است و نیازی به این مراحل ندارد آیا بللک چین برای ماینر ها از طریث وب سوکت درخکاست رو ارسال میکنه ؟ نود ها چی اون ها بلاک هارو از طریق وب سوکت دریافت میکنند؟ اینگونه فکر میکنن زیرا هرچی آموزش پیدا کردم روی مرورگر و لوکال هاست تسن کردن.

ممنون

اگر میسر بود درتواست میکنم اساتید ایمیلشون رو دراختیار بنده بزارن تا بیشتر باهاشون در ارتباط باشم.

تازه وارد سوال شده در دی ۴, ۱۳۹۸ در برنامه‌نویسی.
افزودن نظر

    ببین دوست عزیز شما برای یه اپلیکیشن بهتره از API سایت بلاکچین استفاده کنی چون چیزی که شما میگی یعنی راه اندازی یک نود جداگانه و هزینه های زیادی براتون در برداره و همچنین نگهداری از اون نیازمند وقت و هزینه ی زیادی میشه در مورد ارتباط ماینرها هم باید بگم که ماینرها بصورت پورتهای پویا به استخر وصل میشن و استخرها که اکثرا نودهای خاص خودشون رو دارن و بصورت لوکال با دفتر کل ارتباط دارن یعنی هر نودی که وجود داره در واقع در خود استخر تعبیه شده و ماینرها بصورت ارتباط stratum با استخر در ارتباط هستند من پیشنهادم اینه برای پرداخت ها و دریافت ها از api سایت بلاک چین یا سایت های دیگه که ارتباط مستمر دارن استفاده کنید در صورت نیاز برای ارتباط با API میتونم راهنماییتون کنم با شماره زیر تماس بگیرید : ۰۹۳۸۱۹۶۰۸۹۷

    آشنا پاسخ داده شده در دی ۴, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید