**** کلاهبردای صرافی های ایرانی*****

ببینید فرض منید من ساعت 5 بعد از ظهر یه مقدار ریپل رو به قیمت مثلا 4500 تومن به یک صرافی میفروشم …..تا اونحایی که من اطلاع کسب کردم عمل انتقال وجوه چه از طرف صراف ها و چه از افراد دیگه با تاخیر چند ساعته همراه هستش یعنی اگه من الان از یکی از والت هام به دیگری مقداری ارز انتقال بدم بعد از مدتی تاخیر این تراکنش انجام میشه و مبلغ به حسابم واریز میشه حالا درست و غلطشو نمیدونم دیگه …. حالا سوالم اینجاس هتگام فروش ریپل ها به صرافی هنگامی که میخوان مبلغ و به والت من واریز کنن همون لحظه با قیمت 4500 از والت اونها کسز میشه و با تاخیر به حساب من میرسه و یا نه این تاخیر انسانی هست و از جانب شبکه نیست و خود طرف سرش سلوغه یا لفتش میده . حالا اگه تو این مدتی که هنوز پول به والت من نیومده ریپل از 4500 بشه 4000 تومن اونوقت چی …. برحسب کدومش پول به والت من میاد ….و دوستان ریپیل فروخته بودن به صراف 4500 … حالا به هر دلیلی 3 ساعت تاخیر این وسط وارد شد و قیمت افت کرد به 4000 تومن و صراف همون 4000 تومن باهاشون حساب کرد حتی ریپلشون پس نداد گفت تو سیستم ثبت شده ….. این عمل کلاهبرداری محسوب میشه ؟؟  یا نه حق با صراف هست ؟؟؟؟؟////   در ضمن میخواستم بدونم  اگه تاخیر از طرف خود شخص صراف نباشه  و شبکه تاخیر داشته باشه چی ..اون موقع در صورت افت قیمت کدوم قیمت حساب میشه اونی که لحظه ی فروش بوده یا نه قیمت حال و حساب میکن  …صرافی های خارج از کشور چی اونا روش کاریشون چظور هست ؟؟؟  عدرخواهی میکنم از دوستان اگه بد توضیح دادم  مبتدی هستم …..

آشنا سوال شده در سپتامبر 28, 2018 در صرافی ها.
افزودن نظر
3 پاسخ(ها)

اگه بخوان قیمت حال و حساب کنن واقعا بی معنی میشه که سرمایه گذازی …طرف چشمش خشک میشه به قیمتا تا بببینه کی وقتشه …بعد به خاطر تاخیر تراکنش ها ضرر کنه !!!!!!!!!!!!!  مسخرس اصلا اینجوری  ….

آشنا پاسخ داده شده در سپتامبر 28, 2018.
افزودن نظر

کلا همه صرافی ها اینجوریه چه ایرانی چه خارجی

با نرخ لحظه ایی کار میکنن ! یعنی شما یه درخواستی رو ثبت میکنی ولی چون زمان میبره قیمت نهایی فرق میکنه ..

برای تبادل ارز های دیجیتال بهم می تونی از Exodus استفاده کنی از همه ارزها پشتیبانی نمیکنه ولی امن و آنی و راحته کیف پولم هست .

برای خرید ریالی این نگرانی نیست چون معمولا صرافی های ایرانی به اندازی موجودی لحظه ایی که خودشون دارن می فروشن و همون لحظه برات ارز رو به کیف پولت انتقال میدن فقط چند ساعت طول میکشه بیاد به کیف پولت.

ولی برای فروش و تبدیل به ریال یا دلار یا هر ارز فیات دیگه ایی این مشکل هست و شما هم باید این رو در نظر بگیری با قیمتی که توی لیست قیمت هست نمی تونی به صرافی بفروشی

مشتاق پاسخ داده شده در سپتامبر 28, 2018.
افزودن نظر

این Exodus که فرمودین میزان سوبسیدی که برای تبدیل این ارزها بهم  ازمن کم میکنه  با سودی   که صرافی ها میگیرن متفاوت هست ؟  کمتر هست یا بیشتر ؟
نمیدونم ولی حس میکنم نباید اینطور باشه …..چون خیلی مسخرس اینجوری خنده دار اصلا سرمایه گداری رو این ارز ها با مبنای دیجیتال ….. شما از کجا میدونی این تاخیر به عمد و از طرف خود صراف نیست ؟؟؟   این کلاهبرداریه سرمایه گداری نیست که …..اینجوری که شما میگی هیچ کس به هیچ طریقی نمیتونه سود و زیان خودشو محسابه و پیش بینی کنه و میشه یه بازار کاملا کووووووووووووووور …… من فرقی نمیکنه چه ارزی و میفروشم و چی میفروشم یا چه ارزی میخرم …..صراف میشنه واسه خودش برای همه واریزی هایی که داره صبر میکنه   اگه قیمت اوووووومد پایین سریع واریز میکنه …. حتما اگه قیمتم هم رفت بالا به همون قیمتی موقع خرید یا فروش واریز میکنه خخخخخخخخخ  …..مسخرس اصلا اینطوری یه صراف هیچ وقت ضرر نمیکنه D:D:  …. من فک میکردم این بازار کاملا تخصصی و علمی هستش و از علمی به اسم اقتصاد پیروی میکنه ولی اینطور که پیداس در علم تختس ….. چون تمام پیش بینی هارو آقایون صراف به نفع خودشون تموم میکنن …

آشنا پاسخ داده شده در سپتامبر 28, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید