atlasarzdigital

  ProgPoW چیست؟

  ProgPoW چیست؟
  بزرگ ترین ترس برای همه جامعه کیریپتو و ماینر ها متمرکز شدن است . فقط چند کارخانه ای وجود دارد که ASIC های با کیفیت را برای ماینینگ تولید میکنند ، بنا براین به راحتی میتوانند بازار این کار را در دست بگیرند . به عنوان مثال، آنها می توانند تجهیزات خود را فقط به یک شرکت فروخته و یا تجهیزات مورد فروش خود را دستکاری کنند (با جدا کردن آن یا وارد کردن یک آسیب پذیری عمدا ایجاد شده در درهای پشتی سخت افزار). از سوی دیگر، ماینینگ با گرافیک GPU بهترین راه حل برای تمرکززدایی است و شما می توانید پردازنده های گرافیکی را در هر کامپیوترنصب و به اسانی استفاده کنید .
  تغییر در الگریتم دست گاهای یک پارچه ماینینگ یا asic ممکن نیست . اگر الگوریتم تغییر کند، ASIC کار را متوقف خواهد کرد و تنها چیزی که باید انجام شود اینست که تراشه ای چدید ساخته شود . اما یک پردازنده گرافیکی می تواند برای استخراج بسیاری از الگوریتم ها استفاده شود.
  خرید دست گاه ASIC تنها درصورتیکه مطمئن باشد که فرایند استخراج معدن بدون تغییر باقی خواهد ماند، صرفه جویی در هزینه است. در غیر این صورت، تولید کنندگان در معرض خطر از دست دادن سرمایه گذاری خود هستند و کاربران نهایی از دست دادن تجهیزات خود رنج می برند. کارت گرافیک همیشه می تواند به فروش برسد، به همین علت است که در جهان بیشتر ازکارت گرافیک برای ماینینگ استفاده میکنند .

  ProgPoW چیست؟

  الگوریتم ProgPoW مبتنی بر Ethash است، اما دارای پیشوند مهم Prog است. با تشکر از “Prog”، عملیات استخراج به یک مجموعه دقیق تعریف شده از اقدامات مرتبط نیست. الگوریتم به طور مداوم تغییر می کند، بنابراین ایجاد یک ASIC غیر ممکن است. شما می توانید یک توضیح دقیق از الگوریتم در github پیدا کنید.

  ProgPoW به طور منظم بیانیه الگریتم را برای ماینینگ تغییر می دهد و عملا از تمام منابع GPU موجود را استفاده می کند.

  ادغام ProgPoW به این معنا نیست که ASIC برای Ethereum توسعه نخواهد یافت. آنچه این بدان معنی است این است که اگر ProgPoW تا کنون توسط انجمن Ethereum تایید شده باشد، ASIC هیچ مزیتی نسبت به GPU نمیتواند داشته باشد و این یعنی غیرمتمرکز شدن .

  فقط استخراج GPU می تواند غیر متمرکز واقعی را تضمین کند. پس از همه، حتی یک بازیکن Fortnite می تواند از رایانه خود برای استفاده از Ethereum در زمان آزاد خود استفاده کند.

  تست ProgPoW

  به یاد داشته باشید که این یک شبکه آزمایشی است، بنابراین شما می توانید تنها سکه های آزمون که هیچ ارزش ایفا نمی کنند.

  ۲Miners موفق به راه اندازي يک تست شبكه Ethereum ProgPoW شده است. استخر ProgPoW آنلاین است، بنابراین هر کس می تواند ProgPoW اتریش را در شبکه تست استخراج کند. شما فقط باید آخرین نسخه ethminer یا progminer را نصب کنید.

  تنظیمات فایل Batman Ethminer:

  ethminer -P stratum1 + tcp: //[email protected]: 2020؟ algo = progpow
  تنظیمات فایل Progminer bat:

  progminer.exe -P stratum1 + tcp: //[email protected]: 2020
  داشبورد استخر در اینجا در دسترس است: progpow-eth.2miners.com

  آشنا سوال شده در اسفند ۲۱, ۱۳۹۷ در بلاک چین.
  افزودن نظر

   ممنون از مطلب مفیدی که گذاشتید

   مشتاق پاسخ داده شده در شهریور ۱۹, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر

    خواهش میکنم

    آشنا پاسخ داده شده در شهریور ۱۹, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید