پامپینگ

پاسخ داده شده

درود

سوالم در مورد زمان فروختن ارزیه که تو گروهای پامپینگ معرفی میشه. خوب زمان خرید که مشخصه و تو گروه اعلام میشه اما میخوام بدونم آیا برای فروش هم اعلام یا راهکاری داره یا نه فقط باید به قیمت نگاه کنیم و تو زمان قبل دامپ بفروشیم؟

ممنونم

مشتاق سوال شده در جولای 29, 2018 در تریدینگ.
افزودن نظر
4 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

سلام

در گروه های پامپینگ، مدیر گروه یه ارز رو انتخاب می‌کنه و اون ارز رو بصورت خرد خرد خریداری می‌کنه. (برای اینکه حجم بازار یکدفعه بالا نره و بازار رو متوجه خودش نکنه) البته بستگی به حجم گروه و میزان افرادی که قراره تو این پامپ شرکت کنند هم داره.

معمولا هم ارزهایی انتخاب میشن که یا حجم بازار پایینی دارن و یا مالکیت مدیر گروه و اعضایی که اون ارز رو دارن بیشتره ( در واقع گروه برای داشتن یک پامپ موفق باید اون ارز رو در بازار قبضه کنه و آمار اینکه چه تعداد کوین در فلان اکسچنج معامله میشه و موجود هست رو داشته باشه)

وقتی پامپ انجام میشه و اسم کوین در گروه اعلام میشه، اعضا خریداشون رو بصورت قیمت بازار انجام میدن و limit order دیگه انجام نمیشه. به همین خاطرم دیوار فروشی هم اگه وجود داشته باشه احتمالا میشکنه و قیمت روند شدیدا شدیدا صعودی تا چند ثانیه به خودش میگیره ( بعضا خودم هم دیدم یه ارزی تا 3000% هم تو بایننس پامپ شده) معمولا هم کسانی که این خرید و فروش های لحظه ای رو انجام میدن ربات ها هستن و اگه بصورت غیرمسلح(!) وارد این بازی بشین محکوم به شکست و ضررهای بزرگی هستین.

اگر هم اسم کوین خبر دارین باید ببینین اون گروه تا چند درصد در پامپ های قبلی موفق شده قیمت رو بالا ببره و سفارش فروشتون رو با توجه به اون درصد تنظیم کنین که فروش براتون حتما حتما حین پامپ انجام شه.

اما

توصیه آخرم اینکه هیچوقت هیچوقت در این گروه ها برای پامپ شرکت نکنین چون همیشه تنها کسایی که سود میکنن مدیر گروه و کسایی هستن که از اسم ارز خبر دارن

کارشناس پاسخ داده شده در جولای 29, 2018.
افزودن نظر

از چند ثانیه تا 1 دقیقه

آشنا پاسخ داده شده در جولای 29, 2018.
افزودن نظر

یعنی نهایت افزایشش فقط 1 دقیقست؟!
خواهشا اساتید مطلع جواب بدن

مشتاق پاسخ داده شده در جولای 29, 2018.
افزودن نظر

توصیه می کنم چند بار قبلش وایستی در زمان پامپ فقط نگاه کنی

 

اگه خواستی بعد با حداکثر 10 در صد  بانک پولت  وارد بشی

 

ولی هیچ وقت سود نمی کنی

 

نهایت در بهترین حالت 5 درصد ولی ضررش رو هم ببین

 

چون بعد از اون پامپ یک دامپ و بعدش هم یک over sold عمومی داری که معمولا باعث زیان بیشتر تا حتی 50 در صد می تونه بشه

من چندین بار این پامپ ها رو نگاه کردم ولی به نظرم جواب نمی ده

 

اگه اصرار داری درشون شرکت کنی اول چند باری اون ها رو رصد کن

 

و هیچ وقت با همه پولت وارد نشو

 

آشنا پاسخ داده شده در جولای 30, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید