financial.org که با دو دامین کار میکنید و نام دیگرش foins.net  هست

  شرکتی  که با ادعای داشتن رسالت آموزشی اقدام به جذب سرمایه و کلاهبرداری در حجم وسیعی که متاسفانه بیشتر ایرانی ها می باشد نموده است.از این شرکت با عنوان کارتل بزرگ کلاهبرداری شرق یاد می شود!

  در واقع شرکت تجاری به نام financial.org است که با نام کمپانی MYTHEN LTD در لندن به ثبت رسیده است. این شرکت دارای  دفتر پوششی در عجمان و فجیره است.

  این کمپانی در وب سایت خود مدعی آموزش و حقوق بشر در آفریقاست و خود را به عنوان یک بنیاد آموزشی معرفی می­ کند، در صورتی که هیچ لایسنس آموزشی ندارد و در اساس نامه شرکت با کارکرد Realstate  ثبت شده است، همچنین این شرکت در درگاه اپل استور در شاخه بازی و بازی های کامپیوتری به اسم خانم Ana Maria Udrescu به ثبت رسیده است.

  مدیر عامل شرکت مایکل گوردون است که ۱۷۴ کمپانی به نام او به ثبت رسیده است. این کمپانی مدعی است نهاد آموزشی بین­ المللی است و خود را دلسوز نظام آموزش بشری جلوه می­ دهد و با مرکزیت شهر لندن و در نقاب آموزش، با سپر قرار دادن فرمول ۱ به عنوان اهرم  بازاریابی تا سالی ۱۹۲٪ سود دهی دارد.  وب سایت این شرکت در پایین صفحه خود عنوان کرده است که Financial.org یک پلت فرم آموزشی است،  سر و کار با اوراق بهادار ندارد و از مزایای مالی محصولات و خدمات مالی است که تأمین مالی انجام می دهد.

  نکات مبهمی که در رابطه با این شرکت وجود دارد این است که:

  ۱- چرا یک کمپانی آموزشی که هیچ معامله ­ای با هیچ نهاد نظارتی مالی در لندن ندارد و خود را به عنوان Realestate  ثبت کرده و در اپل استور به عنوان بازی ثبت شده است، سالی ۱۹۲٪ سود می دهد؟

  ۲- چرا همانند سایر کمپانی های آموزشی که سیلابس های موجود، اساتید، کارکنان شفاف دارند، عمل نمی­ کند و این همه پیچیدگی و مخفی کاری در ثبت دارد؟

  ۳- معرفی Arnuad Gorges، از اعضای سابق هیئت مدیره  VGMCبه ریاست کمپانی financial.org با همکاری بژدان رادوکا، پایه­ گذار VGMC که با همکاری چند تن دیگر ۲.۶ بیلیون دلار کلاهبرداری کرده است.

  این کارتل مالایایی – چینی با همکاری سیستم پول شویی خاورمیانه ­ای در طی پروژه­ های Virgin Gold Mining Corporation, Asia Pasific ,EuroFx, Power8 و با دسترسی به پول­ های سیاه از طریق کازینو، املاک و مستقلات در هنگ کنگ و ماکاو و چند کشور تحریمی در خاورمیانه طی ۴ سال اخیر بالغ بر ۸ میلیارد دلار کلاهبرداری کرده است.

  نهادهای امنیتی و مالی مالزی و هنگ گنگ در رابطه با فعالیت این شرکت هشدار داده و آن را درBlacklist  خود قرار داده اند.

  با توجه به فعالیت گسترده این کارتل بزرگ کلاهبرداری در کشورهای مالزی و امارات و بالا بودن تعداد ایرانیان مقیم در این کشورها، احتمال فریب هموطنان و گرفتار شدن آنان در دام سودجویان این شرکت کلاهبرداری بسیار بالاست. لازم است هموطنان گرامی قبل از هرگونه اقدام در جهت سرمایه گذاری تحقیقات لازم را از نهادهای قانونی به عمل آورند.

   

  آشنا سوال شده در شهریور ۱۷, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.
  افزودن نظر

   بنده ۳ ماه در مورد این شرکت تحقیقات میکردم و فکر رو هم نمیتونید کنید به چه مدارکی دست پیدا کردم که این شرکت در چه سطح وسیعی در حال کلاهبرداری هست فقط در ۴ سال اخیر بالغ بر ۸ میلیارد دلار توسط کارتل کلاهبرداری بزرگ شرق اتفاق افتاده که توسط گردانندگان مالای- چینی با همکاری شبکه بزرگ پول شویی در خاورمیانه و هنگ کنگ صورت گرفته…

    

   اگر عزیزان نیاز به اطلاعات بیشتری دارند اعلام کنند تا بیشتر در مورد این کمپانی توضیح دهم!

    

    

   آشنا پاسخ داده شده در شهریور ۱۷, ۱۳۹۷.

   سلام،من نیاز به اطلاعات بیشتر نیاز دارم میشه بیشتر توضیح بدید؟

   در شهریور ۲۴, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    هدر پایین سایتشون رو مطالعه بفرمایید

    Financial.org is an educational platform.

    We DO NOT deal with securities and receive any financial benefits from Financial Products & Service Providers.

     

    ترجمش میشه:

    پلتفورم آموزشی است. کارمان خرید و فروش اوراق بهادار نیست و از ارائه دهندگان خدمات و محصولات مالی مزایای مالی دریافت نمی کنیم.

    آشنا پاسخ داده شده در شهریور ۱۷, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر

     دوست خوبم Conestantine عزیز.
     این مواردی رو که فرمودید و موارد بیشتری رو بنده هم مطلع هستم و در Scam های مربوط نوشته شده،
     من توضیحات فنی و تخصصی تر رو دوست دارم بدونم.
     در هر صورت ممنون و خیلی لطف کردی.

     تازه وارد پاسخ داده شده در شهریور ۱۷, ۱۳۹۷.

      ممنون از شما که این مطلب رو جهت اطلاع رسانی قرار دادین

      کارشناس پاسخ داده شده در شهریور ۱۷, ۱۳۹۷.
      افزودن نظر
      پاسخ شما
      برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید