هزينه برق ماينينگ

سلام دوستان

من يه ريگ بستم با ٨ تا كارت rx٥٨٠ و دو تا پاور ١٢٠٠ گرين

حالا سوالم اينه كه هزينه برق چقدر ميشه ؟

كسايي كه ريگ دارن در مورد قطعات ريگ و مبلغي كه ماهيانه واسه برق هزينه ميكنن بگن ؟

ممنوك

مشتاق سوال شده در می 12, 2018 در ماینینگ.
افزودن نظر
3 پاسخ(ها)

دوست عزیز شما میتونید با 0.100 بیت کوین که تقریبا میشه به قیمت الان 950 دلار شروع ب تجارت کنید یا حتی خیلی کمتر!

تا اینکه برید کلی پول دستگاه ماین بدبد و در ماه 0.010 بیت کوین هم گیرتون نیاد و کلی هزینه اضافی دستگاه دست دوم  و مصرف برق الکی و وقت تلف شده و خیلی چیزای دیگه!

چون الان ماین کردن خیلی سختی داره و خواهش میکنم از دوستان ماین کردن رو بسپارن به اهلش که حداقل تجهیزات 500 هزار دلاری دارن! که به پول ایران میشه 4 میلیارد تومان! ن ما بیچاره ها!

پس اگر تجارت رو یاد بگیرید و حرفه ای شوید بجای 0.010  ماین کردن در ماه که میشه 90 دلار و کلی پول برق و عمر هدر رفته که میشه 700.000 هزار تومن پس بصرفه نیست!

بزار ساده بگم من خودم یک سری با 0.100 هزارم  بیت کوین در عرض چند روز تونستم برسونمش به 0.500 یعنی 40 میلیون تومن به دلار 8000 تومنی سرمایه اولی 10 میلیون بود و خیلی راحت به سرمایه رسیدم البته اینم بگم من خیلی تجارت کردم و بر اساس تجربه و انتخاب اهداف دقیق به اینجا رسیدم تا ده میلیون شد 40 میلیون این یک نمونه!

و نمونه دیگر ممکنه منی که میگم کلی تجربه دارم 0.500 بیت کوین بزارم در تجارتی و فردا بد از آب در بیاد و بشه 0.400 خب نقطه ضرر گذاشتم اومدم بیرون! و نمیگذارم بیشتر ضرر کنم و میروم روی یک سکه پر سود دیگه! تا این سکه ای که درش ضرر کردم به سود دهی برسه و برگردم و سودمو ازش بگیرم پس نباید وقت تلف کرد و دائما در هدف های درست تجارت کن.

پس تجارت کن و از دست بده و بهای تجارت رو اول با شکست های فراوان پرداخت کن و نا امید نشو (هر چیزی یک بهاء و قیمتی دارد) تا در آخر به سود دهی برسی ببین هیچ تاجری در دنیا نمیتونه بگه من هیچ وقت ضرر نمیکنم چون من حرفه ای ترین هستم ضرر اجتناب ناپذیره! پس سعی کن بعد از زمین خوردن بلند بشی و سرمایه ای که در راه یاد گیری از دست دادی رو جمع کن تا اینجا میشی یک به یک و بعدش پله دوم هنرت اینه بتونی چند روز پولت رو ثابت نگه داری و ضرر نکنی و اینجا بهت تبریک میگم به جمع تاجران خوش آمدی!

چون بعد ضرری که کردی و جبرانش کردی روی پله سوم واستادی یعنی هم تجارت میکنی و هم از دست نمیدی و این خوشحال کنندس و چند مدت طول میکشه که از راکت بودن در بیای و سود کنی چون از خستگی راهی رسیدی که مغزت یک کم قفله پس استراحت کن و بعد دوباره با نیروی تمام اهداف جدید رو بزن!  تا یواش یواش ضرر کمتری متحمل بشی و سود بیشتر! پس فرصت میلیونر دلاری شدن رو از خودت دور نکن!! شاید بیت کوین تا 3 سال دیگه به 100.000 دلار برسه و کافیه تا اون موقه 20 تا دونش رو داشته باشی تا بشی میلیونر 2 میلیون دلاری!!

یواش یواش هدف طولانی مدت بزن و فکر نکن قراره ظرف یکسال آینده تو قراره به 50 بیت کوین برسی شما زمان بده به کار تجارتت و هدف بلندی بزن! بگو تا سه سال دیگر مثلا بیت کوین میشه 100.000 هزار دلار پس من باید 20 تاشو داشته باشم!!! و ب پول زیاد فکر نکن فقط ب این فکر کن من باید تاجر خوبی باشم چون پول کسایی رو میطلبه که لیاقتش رو دارن ن هر کس! کم کم خرج خونتونم میدی و با خیالت راحت تجارت میکنی بی نیاز از کار دیگه ای و منم همچنان تمام دارایم رو مهریه زن میدم خخخخ!!

این حرف های منو در آفیس ورد ذخیره کن و در راه رسیدن به یک تریدر خوب شدن ازش استفاده کن چون در هیچ سایتی گیر نمیاری من همه ترید رو در خلاصه تمام توضیح دادم احساساتت رو کنترل کن در تجارت از هیجان بدور باش!!! نقطه توقف ضرر یادت نره ، هر لحظه تصمیمت رو عوض نکن!! چیزی رو که میدی به خدا پس نگیر و انگولکش نکن یک توکلت و دوم امیدت رو بده بهش… 

خب در آخر چند سخن بزرگان علم

 

استیو جابز: اگر فکر کنی که به آنچه که میخواستی رسیدی در همان لحظه بازنده بازی شده ای ، با رسیدن تازه به اول راه قدم گذاشته ای!

 

انیشتین: چیزهایی رو که آدم های صبور بدست میارن همون های هستن که آدم های عجول رها کرده اند!

 

استیو جابز: هیچ چیز را نمیتوان بدست آورد مگر با خواب کمتر و پشتکار و تلاش زیاد! 

 

ببین من این تجربیاتی رو که الان در دستان تو گذاشته ام بابتش میلیون ها تومن خرج کردم ضرر کردم ماه ها شبانه روز کار کردم تا این تجربه بشه ، و رایگان بی منت به دیگران ارایه میدم پس من ریسمان را در دستت گذاشتم دریاب!!

 

پنیر مجانی در تله موش هست دوست من! یاعلی

کاردان پاسخ داده شده در می 12, 2018.

دوست عزیز اینجا دفتر روزنامه نیستش که اومدی اینقدر مطلب نوشتی.میتونستی خاصه و مفید توضیح بدی .در ضمن تو چطور حساب کردی که با سیستم 26 تومنی ماهی 0.010 بیت کوین میده؟ الان تو این عدد رو ز کجا در اوردی؟

در می 26, 2018.

سیستم قوی باشه و ماینر نباشه مصرف برق چندان بالایی نداره

یه دوستی سوال گذاشته بود که 0.514 اتریوم ماین میکنه و سیستمش 25 لیون اب خورده بود

 

یا علی

در می 26, 2018.
افزودن نظر

خب باید بگم با هزینه دو میلیونی یا بشتر یا کمتر یه ژنراتور فرری انرژی بساز و تمام! دیگه تا ابد برق رایگان داری و اینم بگم برید سراغ تجارت ن ماینینگ!! ماینینگ اصلا توصیه نمیشه! چندتا سایت هستن که قیمت کیلووات ساعت برق و قدرت هش ریت سخت افزار و قیمت سکه ای که میخوای رو میدی تا بهت بگه درآمدت چقدره و مصرفت چقدر و بیشتر ماینیگ پولها برات تخمین میزنن درآمدت در روز و هفته و ماه رو! یه راه دیگم هست که بر اساس نرم افزاری میشه استفاده 24 ساعته برق دستگاهت رو دقیق بگیری و در ماشین حساب خیلی از سایت ها که هستن وارد کنی و قیمت برق شهرتونم بزن تا بهت بگه آخر ماه اگر 24 ساعته روشن باشه چقد میشه ، بازم میگم ماینینگ توصیه نمیشه و واردش نشید و بهتره تجارت (ترید) رو شروع کنید یا علی

کاردان پاسخ داده شده در می 12, 2018.
افزودن نظر

ژنراتور رو بيشتر توضيح نميديد؟

منظورتون از تجارت چيه ؟ همون تريد رو ميگيد

مشتاق پاسخ داده شده در می 12, 2018.

عزیز ول کن این مطلب رو ای دوستممون اومده رمان نوشته اینجا

در می 26, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید