• پرسیدن یک سوال
 • ایجاد نظرسنجی
150
درج تصویر Size must be less than < 5MB.
  پرسیدن یک سوال
  لغو
  150
  More answer شما می توانید تا 5 پاسخ ایجاد کنید.
   Ask a Poll
   لغو
   آشنا

   نقد و بررسی : انت ماینر Antminer S11

   نقد و بررسی : انت ماینر Antminer S11

   انت ماینر Antminer S11

   انت ماینر Antminer S11  درسال گذشته یک همایش بزرگ در گرجستان برگزار شد که تمامی ماینر های دنیا به همراه شرکت های بزرگ سازنده دستگاهای ماینر در آن حضور داشتند. شرکت بیت مین در جدید ترین ارائه خود از دستگاهی با چیپ های 7 نانومتری رونمایی کرد . دستگاه انت ماینر s11 چند ماه بعد شرکتی با چند مشتری که معمولا با بیت مین کار میکددند تماس گرفت و گفتند ما از نمایندگی های بیت مین هستیم و میخواهیم جدید ترین دستگاه خود را پیش فروش کنیم. دستگاهی که 20 ترا هش قدرت دارد و تنها 1600 وات مصرف میکند یعنی 2 برابر بهترین دست گاه موجود انت ماینر s9 این اشخاص با کلاه برداری توانستند مبلغ هنگفتی با نام بیت مین و دستگاه شگفت انگیز انت ماینر s11 بجیب بزنند که خود این موضوع نشانگر اهمیت بالای این دست گاه برا ماینر های خارجی است .

   مصرف انرژی کاملا بهینه

   بزرگ ترین حسن  دستگاه انت ماینر Antminer S11 توانایی در 2 حالت کارکرد ذخیره انرژی و توان بالا میباشد (همانند ماشین های اسپرت ) در حالت اول با قدرت 17 تراهش و مصرف برق پایین تر و در حالت دوم با 20.5 تراهش قدرت با مصرف برق بالاتر میتوان از انت ماینر Antminer S11استفاده کرد . در طراحیانت ماینر Antminer S11 اینبار انقلابی رخ داده بجای 1 فن مکنده 2 فن قرار گرفته و در صورت لزوم میتوان در پشت دستگاه 2 فن دیگر نیز  اضافه نمود  

   کارامد ترین پاور

   نکته مهم بعدی پاور انت ماینر Antminer S11 است با برسی دقیق تر متوجه میشوید پاوری کارامد تر از پاورهای بیت مین وجود ندارد. این پاور با استفارده از 2 جت فن سروری و همچنین استاپلایزر های قوی جریان برقی کاملا تثبیت شده به برد های پردازشی ارسال میکند .

   چیپ های 7 نانو متری

   چیپ های 7 نانومتری انت ماینر Antminer S11 با جدیدترین تکنولژی های روز دنیا ساخته شده بیت مین در این امر کاملا پیشرو بوده این چیپ ها علاوه بر مصرف پایین تر گرمای کمتری تولید میکند و همینطور از قدرت پردازشی بالاتری نسبت به سایر چیپ ها است . هزینه کمتری هم دارد در نتیجه شما با خرید یک دست گاه انت ماینر s11 با پرداخت هزینه کمتر برای دستگاه و مصرف برق کمتر درامد بیشتری خواهید داشت

   کیفیت و طول عمر بالا

   طول عمر انت ماینر Antminer S11 حدود 2 الی 4 سال تخمین زده میشود با توجه به قطعات مصرفی موجود در این دستگاه مثل خازن ها و سلف ها ممکن است بعد از چند سال دچار مشکل گردد که دیان صورت بسیار راحت قابل تعمیر میباشد

   قدرت پردازشی

   قدرت پردازشی انتماینر s11 حدود 20.5 این مقدار درت در زمان نوشتن این مقاله حدود 4 دلار در روز است در این دستگاه همانند دیگر دست گاهای بیت مین یک کنترل برد طراحی شده که وضیفه کنترل و اتصال به شبکه را دارد و با پانل کاربری بیت مین میتوانید به راحتی این دستگاهارا مدیریت کنید.

   باز هم عدم وجود کابل برق !

   نکته مهم بعدی در انت ماینر Antminer S11 همانند دستگاهای دیگر بیت مین کابل برق وجود ندارد علت این موضوع این است در کشور های مختلف مدل پریزها متفاوت میباشد.

   صدای کمتر

   دستگاه انتماینر s11 نسبت به دستگاهای دیگر صدای کمتری تولید میکند اما برای نگهداری در خانه مناسب نمیباشد .

   پرسیده شده توسط hanter در مارس 12, 2019 در ماینینگ.
   3 پاسخ
   آشنا

   خواهش میکنم خوشحالم خوشتون اومد

   جواب داده شده توسط hanter در مارس 12, 2019..
   استاد

   بسیار عالی ممنون از مطلب مفید شما.

   جواب داده شده توسط آقای کریپتو در مارس 12, 2019..
   مشتاق

   این دستگاه ار ابتدا به اسم بیست نیم ترا هش اومد ولی بعلت مشکلاتی سری های بعدی نوزده نیم تراهش بودن سری های اول هم اپدیت کنی میشن نوزده نیم مثل این که این مدل مشکل داشته دیگه هم تولید نمیشه البته روی نوزده نیم خوب کار میکنه.

   جواب داده شده توسط Amin Man در ژوئن 28, 2019..