atlasarzdigital

  به نظرتون ۵ تا دستگاه انتماینر تی ۹ یا اس ۹j سود داره ؟ کدومش بهتره و چندتا باشه به صرفه است ؟ یه اس ماینر j9 در ماه چقد سودشه ؟ ممنون ازهمه و وقتی که میذارید برای جواب دادن

  تازه وارد سوال شده در آذر ۸, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
  افزودن نظر

   سلام

   دوست عزیز اگر برق مجانی یا ارزان دارید قطعا سود داره، پیشنهاد من S9J است قدرت بیشتری نسبت به T9 داره

   توجه کنید ماینرهاصدای نسبتا بلندی مثل جاروبرقی دارند و مورد بعدی اینکه دستگاها گرمای زیادی تولید میکنند باید گرمای آنهارو به بیرون هدایت کنید یا تهویه نصب کنید.

    

   دقت داشته باشید کانتور و فیوز شما باید توانایی تامین برق ۵ دستگاه رو داشته باشد، لطفا قبل از خرید دستگاه زیرساخت لازم رو تامین کنید سپس نسبت به خرید دستگاه اقدام کنید.

    

   مقدار درامد دستگاها بستگی به ارزش بیت کوین سختی شبکه و حتی نرخ ارز در کشور ما (در صورتی که بخواین به ریال تبدیل کنید) دارد، اگر شما برق رایگان دارید و زیر ساخت لازم رو هم دارید پس در نتیجه ی هزینه ای ندارید و هرمقداری که دستگاها استخراج کنند برای شما سود است.

    

   مشتاق پاسخ داده شده در آذر ۸, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    مردم حلال در میارن برکت نداره وای به حال برق اون مدلی و … اگر با دولت وسیستم مشکل دارین دلیل بر توجیه دزدی نمی شه و صراحتا در قانون ذکر شده که این کار مصداق دزدی و از نظر شرعی حرام است. دزدی فکر کنم نه صرفا الان بلکه در همه ادیان و کشورها کار ممنوع و غیرقابل توجیه باشه. بازم خودتون می دونید.

    کریپتومستر پاسخ داده شده در آذر ۸, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر

     سلام

     دوست عزیز من یه نکته رو تذکر بدم .شما هر جور که برق رو دست کاری کرده باشید در حال حاضر یک مصرف استاندارد دارید.در صورت اضافه کردن دستگاه ایسیک روی برق یک فشار همیشگی بسیار قوی رو برق میاد که چند اثر دارد.

     ۱-گرم شدن بیش از حد کابل ورودی .

     ۲-فشار به شبکه کلی برق.اینجوری توضیح بدم که اداره برق میدونه شما یا چند نفر دیگه برق به قول خودتون مجانی دارید.از کجا میدونه؟از ظرفیت خط برق!

     همین دو عامل باعث مشکوک شدن میشه و به راحتی قابل ردیابی هستش.

     دیدم که بهتون میگم.الکی نیست اداره برق ناحیه زندگی شما حساب کتاب دقیق برق رو داره ولی با مصارف متعارف کاری ندارن اون هم فعلا.

     پس مراقب باشید و فکر نکنید که کسی متوجه نمیشن

     ۵ عدد دستگاه ۵ آمپر یعنی ۲۵ آمپر به صورت ۲۴ ساعت یعنی ۲ عدد کولگر گازی ۳۰،۰۰۰ کمپرسور بزرگ T3 هر روز روشن!

     ولی من همیشه گفتم کلا ماینینگ سود نداره مخصوص تو این میزان کم۳ تا یا ۱۰ دستگاه.ماینیگ فقط در تعداد بالا حداقل ۱۰۰۰ دستگاه، اون هم با خرید از سورس اصلی و با قیمت بسیار پایین تر (هزینه ساخت هر هش یرد s9 چیزی بین ۱۰-۱۵ دلار بیشتر نیست) و با برق پاک مثل برق های خورشیدی.

     موفق باشید

     آشنا پاسخ داده شده در آذر ۹, ۱۳۹۷.

     سلام.

     عرض کنم خدمت شما یک کنتور تک فاز خانگی قانوناً تا ۲۵ آمپر مجاز هست از شبکه برق بگیره،یعنی چی؟ یعنی اینکه حداکثر فیوزی که میتونید استفاده کنه در کنتور اصلی ۲۵ آمپر هست و نصب فیوز بیشتر از ۲۵ آمپر برای کنتور تک فاز خانگی ممنوع و مشمول جریمه هست، حالا ممکنه من از ۵ آمپر استفاده کنم ممکنه هم از تمام ۲۵ آمپر ضرفیت کنتورم استفاده کنم و از نظر قانونی هیچ مشکلی نداره و اداره برق هم هیچ دخل و تصرفی نمیتونه کنه چون تا ۲۵ آمپر مجاز هستم از شبکه برق بگیرم و فراتر از سقف هم نرفتم، در صورتی که از ۲۵ آمپر بیشتر مصرف کنم طبیعتاً فیوز به قول معروف میپره و بیاد فیوز قویتری نصف کنم که همینطور که عرض کردم برای کنتور تک فاز بیشتر از ۲۵ آمپر مجاز نیست

      

     در آذر ۱۱, ۱۳۹۷.
     افزودن نظر

      منظورتون این هست که s9 قیمت واقعیش ۵۰ دلاره؟؟؟

      آشنا پاسخ داده شده در آذر ۱۰, ۱۳۹۷.
      افزودن نظر

       این چیزی که غریبه میگه مدینه فاضله هست که پیدا نمیشه اسنجا

       استاد پاسخ داده شده در خرداد ۶, ۱۳۹۸.
       افزودن نظر
       پاسخ شما
       برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید