با سلام و احترام

دوستان مکاتباتی با پشتیبانی والکس در رابطه با مدارکی که به والکس داده میشهو امکان استفاده در موارد غیر قانونی را داره انجام شد که متاسفانه به نتیجه خوبی نرسید و جوابها جالب نبود. میتونید متن را در لینک های زیر به ترتیب مشاهده بفرمایید و برای انجام کار باهاشون تصمیم بگیرید. متاسفانه ما خیلی وقت پیش به آنها مدارک را دادیم و کاری از دستمون ساخته نیست اما شاید کمکی باشه برای انتخاب کردن سایت های بهتر به کسانی که تازه میخوان ثبت نام کنن.

عکس ها:

ببخشید بخاطر ارور فارسی نویسی مجبور شدم عکس ها را در پاسخ بعدی بزارم

آشنا سوال شده در بهمن ۲۷, ۱۳۹۸ در صرافی ها.

دوستان مدرک مورد نظر ما کارت ملی یا قبض یا شناسنامه نیست. مشکل ما در این مورد عکس شما همراه با امضای شما و کارت ملی شما در دستتون هست.

در بهمن ۲۷, ۱۳۹۸.
افزودن نظر

  سلام. تیزبینی شما بسیار جای تحسین داره که اگر هکی اتفاق بیوفته تکلیف سو استفاده از مدارک شناسایی ما چی می شه و این در مورد تمامی صرافی ها صدق می کنه. به نظرم برای تبدیل به ریال در حال حاضر که هنوز هیچ مجوزی برای صرافی های ارز دیجیتال ایرانی صادر نشده باید تا حدودی در این زمینه ریسک کنیم و ظاهرا چاره ای نیست و بهتره صرفا در حداکثر یکی دوتا از صرافی های شناخته شده مثل والکس یا نوبیتکس یا رمزینکس یا تتر لند یا ایکس تومان و اوکی اکسچنج احراز هویت کنیم تا امکان درد دسر و مشکل رو به حداقل برسونیم.

  کریپتومستر پاسخ داده شده در بهمن ۲۷, ۱۳۹۸.

  مرسی که اسم چندین صرافی معتبر را فرمودید که دوستان هم بتونن استفاده کنن.

  از لحاظ سواستفاده از مدارک مثل کارت ملی و شناسنامه و … موردی نیست چون قابل استفاده زیادی نیستند و جوری نیست که گریبان گیر بشن حتی اگر استفاده بشن. میتونید در دادگاه اعلام بفرمایید. اما امضا و عکس در کنار کارت ملی واقعا بدترین حالت ممکن است.

  به نظر شما بهتر نیست از صرافی های معتبر خارج استفاده بشه؟

  میتونم آموزشی بزارم که دوستان بتونن برای خودشون پی پال ایجاد کنن حتی از ایران و ارز داخل پی پال خودشون را به سایت های معتبر نبدیل ارز بفروشن.

  نظر شما تو این رابطه چیه و پیشنهادتون؟

  در بهمن ۲۷, ۱۳۹۸.
  افزودن نظر

   بیت ساخته شده تا محدودیت های جهانی و کارمزد و از همه مهمتر برای ناشناس ماندن کاربر باشه، بعد توایران میگن باکارت ملی سلفی بده 🙁

   تازه وارد پاسخ داده شده در بهمن ۲۸, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر

    یک سوال

    اگه یک فرد خرابکار بیاد و عکس و .. رو اپلود کنه و خودش باهاش سواستفاده کنه و بندازه گردش صرافی چی؟

    این هم منو درگیر کرده.

    مثلا من عکس سلفی میدم به نوبیتکس و اونها مراقب عکس ها هستن.

    حالا سوالم این هست که من بیام و ازش خرید غیرقانونی کنم و پلیس بیاد من بگم این عکس رو دادم نوبیتکس ، خوب اینجا چی میشه؟

    آشنا پاسخ داده شده در بهمن ۲۷, ۱۳۹۸.

    سایت مورد پیگیری قانونی قرار میگیره و با چک کردن بک اند و بعضی قسمت ها که بنده دقیق تو ذهنم نیست از سایت به نتیجه خواهند رسید که از سایت درز کرده یا خیر. میشه گفت از لحاظ سایبری مشکلی نداریم و قدرت خوبی داریم.

    اما اگر کسی از خود سایت بخواد از این مورد استفاده کنه میتونه ردپا خود را پاک کنه و در این مورد دقیقا این اتفاق برای شما میافته که میفرمایید از طریق سایت اطلاعات درز کرده و اونها هم چک میکنن و میبینن اینطور نیست و شما گناهکار جلوه میکنید

     

    در بهمن ۲۷, ۱۳۹۸.

    از بخش لاگ میشه فهمید تقریبا.

    بهش میگفتن مهندسی معکوس فکر کنم.

    بله بله ، ممنونم.

    در بهمن ۲۸, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید