atlasarzdigital

  با درود خدمت اساتید گرامی

  برای اینکه شخصی عضو یک کانال سیگنال دهی شود و به تمام سیگنالهای آن کانال وارد شود . و بتواند علاوه بر پوشش هزینه حق عضویت کانال vip بتواند از ترید سود کند . چند دلار سرمایه لازم دارد ؟

  فرض کنیم شخصی بخواهد عضو یک کانال سیگنال دهی بیتمکس شود ( مبلغ حق عضویت ماهانه ۱ میلیون تومان است) . و آن کانال هم در هر روز حدود ۲ سیگنال بیتمکس بدهد . و در پایان ۱ ماه حدود ۶۰ عدد سیگنال بدهد .

  این شخص باید حداقل چند دلار سرمایه داشته باشد تا بتواند در تمام این ۶۰ سیگنال با مقدار مساوی سرمایه اش( مثلا در هر سیگنال با ۵ دلار ) وارد شود . و بتواند کسب سودی کند و مبلغ ورودی کانال سیگنال دهی (  ماهی ۱ میلیون تومان ) را پوشش دهد . در ضمن تمام ۶۰ سیگنال را در تارگت ۱ تنظیم کند تا ریسک را به حداقل برساند .

   

  * ضمنا در کارنامه ماه های پیشین این کانال  حدود ۸۰ درصد موفقیت بوده است . یعنی از ۶۰ سیگنال ماه قبلی اش ۴۸ سیگنال سود داده و ۱۲ سیگنال استاپ لاس خورده است.

  مشتاق سوال شده در اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۹ در تریدینگ.
  افزودن نظر

   طبق محاسبات من تریدی که  کم ریسک باشد . که خدایی نکرده شخصی متضرر نشود سرمایه خیلی زیادی میخواهد . و حتی سرمایه ای بیشتر از ماینینگ را میطلبد .

   و آنگونه نیست که بگوییم در این شرایط به خاطر مشکلاتی که در ماینینگ وجود دارد. با خود بگوییم که وارد ترید می شویم و کسب سود میکنیم . و ترید را به جای ماینینگ معرفی کنیم…

    

   دوستان خوشحال میشم که با دادن نظراتتان در رابطه با این بحث باهم هم فکری کنیم . و یک  ترید کم ریسک و حساب شده را باهم بررسی کنیم . 

    

    

    

    

   مشتاق پاسخ داده شده در اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۹.
   افزودن نظر

    من به هر حال ترجیح میدم سرمایم رو توی ماین بگذارم

    ماینینگ همیشه سود رسان هس ، فقط باید به روز باشی و با ارزی که سختی شبکه و پاداش بیشتری داره همراه شی

    اما ترید ممکنه یه روز سود توپ بده و یه روز ضرر بده ( یا توی بهترین شرایط نه سود بده و نه ضرر )

    آشنا پاسخ داده شده در اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۹.
    افزودن نظر

     سلام

     ببینید دوست من این که شما چه مقدار سرمایه نیاز دارید تا هم بتونید هزینه کانال سیگنال دهی رو پرداخت کنید و هم سود کنید بستگی به بازار و نوسانات بازار داره، به طور مثال شما ممکنه حتی ار کل سیگنال های یک کانال هم سود کسب کنید ولی در اون مقطع زمانی بازار شاهد نوساناتی زیادی نباشه و در نتیجه سود زیادی کسب نکنید، به طور کلی هرچه سرمایه ورودی تون بیشتر طبعا میزان سود شما نیز بیشتر، ولی اصولا برای اینکه هم هزینه کانال سیگنال دهی رو بپردازید و هم سوای این هزینه از سود نسبی برخوردار شوید باید حدودا با سرمایه چند هزار دلاری(تقریبا میشه گفت ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار) وارد بازار شوید،البته همونجور که عرض میکنم بستگی به نوسانات بازار هم داره و شما ممکنه در یک دوره با همین مقدار سرمایه بتونید سود خوبی کسب کنید و در دوره ای نیز بالعکس،اگر اینجور که میگید سیگنال های این کانال ۸۰ درصد درست بوده ممکنه با کمی کمتر از این مقدار سرمایه گذاری بتونید هم به سود برسید و هم حق اشتراک کانال رو بپردازید،

     در ترید سرمایه وارد شده به بازار نمیتونه از ریسک ترید کم کنه، درسته که اگر سرمایه کلانی وارد ترید کنید در صورت متضرر شدن، این ضرر کمتر به چشم میاد ولی این مورد فقط به خاطر اینه که شما سرمایه بیشتری وارد بازار کردید و گرنه ریسک بالقوه ترید به قوت خودش باقیه،فقط شخصی که مقدار سرمایه گذاری بیشتری وارد ترید کرده ضرر و ریسک های ترید کمتر به چشمش میاد تنها به واسطه اینکه سرمایه بیشتری وارد بازار کرده،به طور مثال شما تصور کنید شخصی ۱۰۰۰ بیت کوین داره و با این مقدار داره ترید میکنه حالا اگر از این مقدار تعداد ۵ بیت کوین رو ضرر کنه اصلا براش مهم نیست (هرچند که ممکنه در تریدهای بعدی بتونه این ضرر رو جبران و حتی سود هم کنه) ولی شخصی که ۰٫۵ بیت کوین وارد بازار میکنه و از این مقدار ۰٫۱ بیت کوین رو ضرر کنه همین ۰٫۱ بیت کوین در ۰٫۵ سرمایه گذاری بیشتر به نظر میرسه تا ۵ بیت کوین در میان ۱۰۰۰ بیت کوین،

     چه ترید و چه استخراج ریسک ها،دردسرها و بعضا ضررهای خاص خودش رو به همراه داره و هیچکدوم از لحاظ سختی و آسونی برتری نسبت به دیگری نداره،استخراج کنندگانی وجود داشتند که پس از شروع و ورود به حوزه ماینینگ و روبرویی با مشکلات استخراج مجبور شدند با ضرر خارج شوند، درست مثل تریدرهای تازه کاری که در ابتدای ورود به بازار و در زمان مواجهه با ریسک های اینکار با ضرر و از دست دادن سرمایه شون از بازار خارج شدند،درسته نمیشه گفت به خاطر برخی مشکلات استخراج وارد ترید شدن به صرفه تر است و ترید بسیار ساده تر از استخراج است، نه، همونجور که عرض کردم هردو سختی های خاص خودشون رو دارند، البته ترید با سرمایه گذاری در بازار (هادل کردن) فرق میکنه و بعضا به استخراج کنندگان به خاطر مشکلات حال حاضر استخراج خرید ارز دیجیتال نگهداری و فروش در قیمت بالاتر پیشنهاد میشه و همونجور که عرض کردم این مورد یعنی هادل کردن با ترید متفاوته،ترید هم به مانند استخراج اگر اصولی آموخته بشه اگر به طور کامل آموخته بشه اگر وقت گذاشته بشه و دانش کامل این حوزه کسب بشه قطعا میشه سود معقولی کسب کرد،مشکل کسانی که در این حوزه ها شکست میخورند فقط نداشتن اطاعات کافی و علم مورد نیاز کار است وگرنه اگر هرکسی دانش لازم رو داشته باشه کمتر کسی با شکست مواجه میشه و مجبور به رها کردن حوزه مربوطه با شکست و ضرر میشه

     ترید کم ریسک تنها زمانی محقق میشه که شما بتونید ترید خودتون رو مدیریت کنید،ریسکتون و سرمایه تون رو مدیریت کنید، دانشتون رو لحظه به لحظه افزایش بدید حتی از تریدرهای حرفه ای هم بپرسید میگن هنوز هم در حال کسب علم و دانش از ترید و بازار هستند،کسب مهارت کسب دانش در ترید و معامله گری هیچوقت تموم شدنی نیست و هر لحظه باید چیزی از بازار یاد گرفت اونوقته که میتونید یک تریدر موفق و باشید و از یک ترید کم ریسک بهره ببرید

     استاد پاسخ داده شده در اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۹.

     در پاسخ به کامنت شما لازم به ذکره : من هیچ وقت در عمل تجربه بررسی و تایید نکردم و نمی کنم که کانالی ۸۰ درضد از سیگنالهاش درست بوده است .

     صرفا من از روی فایل گزارش عملکرد ماه های گذشته آن کانال  که  در حقیقت کانال همچین ادعایی کرده است که در ماه های گذشته اش ۸۰ درصد سیگنالهایی که داده موفق بوده .

     و قطعا بین ادعا و تجربه واقعی کاربران هم باید فاصله ای وجود داشته باشد .

      

     فقط خواستم بگم افراد با سرمایه کم وارد این قبیل کانالهای سیگنال دهی میشوند . به احتمال زیاد قطعا ورودی خودشون هم درنمیارن و متضرر خواهند شد .

     در اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۹.
     افزودن نظر

      در پاسخ به اینکه شما گفتید فرقی نداره که سرمایه شخص کم یا زیاد باشه و اگر سرمایه اش زیاد باشه فقط باعث میشه که ضررش کمتر به چشمش بیاد . باید بگم اصلا اینطور نیست . و تفاوت دقیقا در مقدار سرمایه است .چون قرار نیست و نباید هیچ کس با کل سرمایه اش وارد یک سیگنال شود ( چون اگر با کل سرمایه لش وارد یک سیگنال شود ریسک ضررش خیلی بالاتر است ) . اگر شخص با ۱۰۰۰ بیت وارد یک سیگنال شود و آن سیگنال جزو آن ۱۲ سیگنال استاپ خورده از مجموع ۶۰ سیگنال کانال باشد پس ضرر میکند فرضا ۲۰ درصد ۱۰۰۰ بیت اش می سوزد . پس هر کس باید سرمایه اش را تقسیم بر ۶۰ قسمت کند تا بتواند  به تمام ۶۰ سیگنال کانال وارد شود  تا بتواند در ۴۸ سیگنال از مجموع ۶۰ سیگنال کانال سود کند و طبیعتا طبق عملکرد کانال در ۱۲ سیگنال هم ضرر میکند . اما پیروی از این روش ریسکش را به  حداقل  می رساند :

      با مثال خودتون توضیح میدم .  فرق بین شخصی که به قول شما ۱۰۰۰ بیت کوین دارد با شخصی که کل سرمایه اش ۱۰ میلیون تومان است. شخص با ۱۰ میلیون سرمایه میتواند سرمایه اش را تقسیم بر ۶۰ قسمت کند و با ۱۶۶ هزار تومان وارد هر سیگنال شود . و فرض کنیم تمام سیگنال ها را در تارگت ۱ (۵ درصد سود فرض شود ) قرار دهد . یعنی  ۴۸ بار ۸۳۰۰ تومان سود میکند یعنی در کل ۳۹۸ هزار تومان سود خالصش میشود . و نمیتواند حتی مبلغ ورودی کانال را دربیاورد (۱میلیون تومان)

      حالا  تکلیف آن ۱۲ سیگنال از ۶۰ سیگنال که استاپ لاس خورده اند و موجب ضرر ما شده اند چه میشود :

      فرض کنیم با استاپ خوردن در هر سیگنال ۲۰ درصد ضرر وارد شود . یعنی( در شخص با دارایی ۱۰ میلیون تومان  )      ۱۲ بار ۳۳ هزارو ۲۰۰ تومان  ضرر می کند . یعنی این شخص در مجموع ۳۹۸ هزار و ۴۰۰ تومان ضرر میکند .

      با کم کردن سود کل ۴۸ سیگنال قرار داده شده در تارگت ۱ با ۵ درصد سود این شخص از ضرر کل ۱۲ سیگنال استاپ لاس خورده ( هر استاپ لاس ۲۰ درصد منفی )  داریم :

      ۳۹۸۰۰۰-۳۹۸۴۰۰=منفی ۴۰۰ تومان ضرر بعلاوه ۱ میلیون تومان مبلغ ورودی ۱ ماه کانال در مجموع در یک ماه این شخص ۱ میلیون و ۴۰۰  هم ضرر میکند .

       

      حالا در مثال شما : شخصی  با ۱۰۰۰ بیت کوین .( حدود ۱۶۰ میلیارد تومان )

      شخص ۱۶۰ میلیاردش را تقسیم بر ۶۰ میکند و با مبلغ ۲ میلیارد و ۶۶۶ میلیون وارد هر سیگنال میشود . و فرض کنیم تمام سیگنال ها را در تارگت ۱ (۵ درصد سود فرض شود ) قرار دهد . یعنی  ۴۸ بار ۱۳۳ میلیون تومان سود میکند یعنی در کل ۶ میلیارد و ۳۹۸ میلیون سود خالص میکند .

       

      حالا  تکلیف آن ۱۲ سیگنال از ۶۰ سیگنال که استاپ لاس خورده اند و موجب ضرر ما شده اند چه میشود :

      فرض کنیم با استاپ خوردن در هر سیگنال ۲۰ درصد ضرر وارد شود . یعنی( در شخص با دارایی ۱۰۰۰ بیت کوین ) ۱۲ بار ۵۳۳ میلیون ضرر می کند . یعنی در مجموع ۶ میلیارد و ۳۹۶ میلیون ضرر میکند .

      با کم کردن سود کل ۴۸ سیگنال قرار داده شده در تارگت ۱ با ۵ درصد سود این شخص از ضرر کل ۱۲ سیگنال استاپ لاس خورده ( هر استاپ لاس ۲۰ درصد منفی )  داریم :

      ۶۳۹۸۰۰۰۰۰۰-۶۳۹۶۰۰۰۰۰۰=-۲۰۰۰۰۰۰  منفی ۲ میلیون تومان ضرر بعلاوه ۱ میلیون تومان مبلغ ورودی ۱ ماه کانال در مجموع در یک ماه این شخص ۳ میلیون تومان هم ضرر میکند .

      حال اگر این شخص ۱۶۰ میلیاردتومانش را وارد ماینینگ میکرد حساب کنید در ۱ ماه چقدر سود میکرد ؟؟؟؟؟

       

      در پایان نتیجه میگیریم سود ترید فقط برای کسی است که کانال vip دارد و سیگنال فروشی میکند .

       

       

       

      مشتاق پاسخ داده شده در اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۹.

      دوست من، بنده مثال زدم و ذکر هم کردم که مثاله و قطعا کسی که ۱۰۰۰ بیت کوین داره نمیاد از طریق کانالهای سیگنال دهی سرمایه خودش رو بیشتر کنه، هزارن راه سرمایه گذاری دیگه هست که میتونه روش سرمایه گذاری مثل هادل کردن که بسیار راحت و در قیمت پایین خرید میکنه و در قیمت بالا به فروش میرسونه بدون اینکه هیچ سختی به خودش دیده باشه ،نکته بعدی اینکه کانال تا کانال داریم شما توجه کنید یک کانال سیگنال دهی معتبر هیچوقت مشخص نمیکنه چه تعداد سیگنال رو میتونه در ماه بده چون سیگنالها کاملا بسته به نوسانات بازاره اگر نوسانات بازار زیاد باشه سیگنال بیشتری داده میشه و بالعکس،پس نباید بگید حتما ۶۰ سیگنال وجود خواهد داشت، در کانالهای سیگنال دهی معتبر حتی ممکنه ۲۰۰ و یا ۳۰۰ سیگنال هم وجود داشته باشه (بسته به نوسانات بازار) و این امکان هم وجود داره از این ۲۰۰ یا ۳۰۰ سیگنال تنها ۵۰ سیگنال منتهی به ضرر بشه (البته حد ضرر هم ممکنه کم و یا زیاد باشه بسته به سیگنال و مقدار سرمایه وارد شده)

      و اما در مورد مثال ۱۰۰۰ بیت کوین خدمت شما عرض کنم که کل حرف بنده هم همینه که ضرر ۶ میلیارد تومان در ۱۶۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری کمتر به چشم میاد تا ۱ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان در ۱۰ میلیون سرمایه گذاری، و گفتم که هم ترید و هم استخراج و هم حتی هادل کردن ریسک های خودشون رو دارند، به عنوان کسی که در هر سه تجربه هایی دارم به جرات میتونم این رو بگم که هیچکدوم بدون ریسک نیستند

      درسته ترید برای کسی کانال سیگنال دهی دارد سود بیشتری به همراه داره، ولی فکر میکنید اینهمه تریدری که تریدر شدند اینها همه دارای کانال فروش سیگنال دهی هستند؟آیا همه سود همه تریدرها ناچیز است؟اگر اینطوره پس چرا هنوز ترید میکنند و چرا تریدر باقی موند؟

      خودم جواب سوالات رو میدم به این دلیل که ترید رو به خوبی آموختند،از ترید فقط سود نمیخوان ترید میکنند چون علاقه دارند شما کتب بزرگان ترید و تریدرهای مشهور رو مطالعه کنید، همه یک اتفاق نظر دارند که در ترید برای کسب روز افزون مهارت باید در اون غرق شوید و اطلاعات استراتژی ها متعدد کسب کنید، مورد بعدی در مورد ترید و تریدر اینه که دقیق میدونه داره چیکار میکنه به خوبی ریسک و سرمایه خودش رو مدیریت میکنه برای خودش استراتژی خاص خودش رو طراحی میکنه و به سودهای خوبی هم میرسه،یک تریدر با اتکای به توانایی خودش سود کسب میکنه نه با اتکا به دیگران و کانالهای سیگنال دهی و کسی که سخت تلاش میکنه قطعا پاداش این تلاش خودش رو میگیره

      سود برای در ترید و برای تریدر هم هست اگر به خوبی تمام موارد و جزئیات ترید رو مد نظر قرار بده، اگر دقیق به جزئیات دقت کنه و اونها رو سرلوحه کارش قرار بده، برای کسب سودهای معقول و مناسب نمیشه که بشینید یک گوشه و انتظار درآمدهای کلان رو داشته باشید، همین استخراج که میگید اگر فردی بخواد با ۱۶۰ میلیارد وارد استخراج بشه فکر میکنید تامین برق،تهیه تجهیزات استخراج، تهیه مکان فارم، تهیه تجهیزات تهویه فکر میکنید مدیریت و نگهداری یک فارم با این عظمت به همین راحتی گفتنش است؟ نه دوست من نیست، هیچ کاری آسون نیست برای بهره مندی از درآمد های کلان حتی در صورت داشتن سرمایه های کلان هم نیازمند یک سری سختی خودش است، حالا برخی سختی های کمتری دارند برخی بیشتر،

      در اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۹.
      افزودن نظر
      پاسخ شما
      برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید