atlasarzdigital

  جایی خونده بودم که ۲۱ میلیون بیت کوین وجود داره که تا الان حدود ۱۸ میلیون استخراج شده.

  دلیل اینکه ۲۱ میلیون بیت کوین وجود داره چیه؟چرا مقدارشو بیشتر نذاشتن ؟ مثلا ۴۰ میلیون بیت کوین؟ مطمئنا مقداری از بیت کوینی که وجود داره طی زمان از بین میره.

  اگر کل این ۲۱ میلیون استخراج بشه و کسی دیگه بین کوینشو نفروشه  چه اتفاقی میافته؟ دیگه نمیشه از بیت کوین استفاده کرد و باید ارز دیگه ای جایگزین بشه؟

  تازه وارد سوال شده در آذر ۱۲, ۱۳۹۷ در بیت کوین.
  افزودن نظر

   سلام دوست عزیز البته که به این راحتی نیست و برنامه ریزی این ارز به ط.ری هست که تا سال ۲۱۱۶ طول خواهد کشید استخراج و اتمام این ارز ولی اگر در اون سال این ارز تمام بشه این ارز به مبلغ خیلی بالایی دست پیدا میکنه و یک بیت کوین شاید بتونه یک فرد رو میلیاردر بکنه ولی شما حساب نکنید که تموم میشه مثل پول که به مقدار محدود تولید میشه ولی اینقدر دست به دست میشه و معامله میشه که محدود بودنش نشون نمیده و اینکه مثل بیت کوین ارزهای مبادلاتی دیگه ای هم وجود داره فقط مهم این هست که جهان ارزهای دیجیتالی رو به عنوان یک راه مبادلاتی بپذیره و در این صورت هر جایی و هر ارگانی میتونه از ارز مورد نظر خودش استفاده بکنه ارز مبادلاتی فقط بیت کوین نیست ولی بیت کوین در صدر جدول هست چون به وجود آورنده تمامی ارزهای دیگه است .

   مشتاق پاسخ داده شده در آذر ۱۲, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    ۲۱ میلیون به صورت یه کد تعیین نشده. در واقع پاداش اولیه بلاک ها که ۵۰ بیت کوین هستش و ۴ سال طول میکشه و بعد میشه ۲۵ تا و ۴ سال دیگه و همینطوری ادامه پیدا میکنه …

    در نهایت مجموع این تعداد به ۲۱ میلیون میل میکنه

    اینطوریه که میگن تعداد کل بیت کوین ها محدوده و ۲۱ میلیون عدده

    کارشناس پاسخ داده شده در آذر ۱۲, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر

     اینکه هر ارگانی از ارز مختص به خودش استفاده کنه خیلی دردسر ساز نیست؟  هرجا سازمان یا شرکتی برید باید از ارز مختص به خودش استفاده کنید، هرکس برای خودش یه نوع ارز بسازه بعد اینکه اعتبار داشته یا نه خودش یه جور معضل هست، اینکه ارز هر سازمانی چقدر ارزش داره خودش یه جور مشکلات داره.

      

     تازه وارد پاسخ داده شده در آذر ۱۲, ۱۳۹۷.

     خیر دوست عزیز منظ.ر من از ارزهای ساخته شده و شناخته شده هست و اینکه راه کارهایی برای این موضوع درست میشه الان ارزهایی هست که در چند صرافی فقط خرید و فروش میشن ولی به راحتی از طریق نرم افزارهای خودشون به بیت کوین تبدیل میشن در آینده هم به همین صورت خواهد بود و تمامی ارزها قابل تبدیل به یکدیگر خواهند بود وی ما یک سری ارز صدر نشین داریم که در آینده اونها مورد استفاده تمام دنیا میشه البته این یک مثال هست و امکان داره در آینده نزدیک ارزی معرفی بشه و جهانی بشه و همه اون رو بپذیرا و همه اینها با زمان مشخص میشه باید صبر کرد و دید

     در آذر ۱۲, ۱۳۹۷.
     افزودن نظر
     پاسخ شما
     برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید