• پرسیدن یک سوال
 • ایجاد نظرسنجی
150
درج تصویر Size must be less than < 5MB.
  پرسیدن یک سوال
  لغو
  150
  More answer شما می توانید تا 5 پاسخ ایجاد کنید.
   Ask a Poll
   لغو
   تازه وارد

   مقدار بیت کوین؟

   جایی خونده بودم که 21 میلیون بیت کوین وجود داره که تا الان حدود 18 میلیون استخراج شده.

   دلیل اینکه 21 میلیون بیت کوین وجود داره چیه؟چرا مقدارشو بیشتر نذاشتن ؟ مثلا 40 میلیون بیت کوین؟ مطمئنا مقداری از بیت کوینی که وجود داره طی زمان از بین میره.

   اگر کل این 21 میلیون استخراج بشه و کسی دیگه بین کوینشو نفروشه  چه اتفاقی میافته؟ دیگه نمیشه از بیت کوین استفاده کرد و باید ارز دیگه ای جایگزین بشه؟

   پرسیده شده توسط Nader Khosravi در دسامبر 3, 2018 در بیت کوین.
   3 پاسخ
   مشتاق

   سلام دوست عزیز البته که به این راحتی نیست و برنامه ریزی این ارز به ط.ری هست که تا سال 2116 طول خواهد کشید استخراج و اتمام این ارز ولی اگر در اون سال این ارز تمام بشه این ارز به مبلغ خیلی بالایی دست پیدا میکنه و یک بیت کوین شاید بتونه یک فرد رو میلیاردر بکنه ولی شما حساب نکنید که تموم میشه مثل پول که به مقدار محدود تولید میشه ولی اینقدر دست به دست میشه و معامله میشه که محدود بودنش نشون نمیده و اینکه مثل بیت کوین ارزهای مبادلاتی دیگه ای هم وجود داره فقط مهم این هست که جهان ارزهای دیجیتالی رو به عنوان یک راه مبادلاتی بپذیره و در این صورت هر جایی و هر ارگانی میتونه از ارز مورد نظر خودش استفاده بکنه ارز مبادلاتی فقط بیت کوین نیست ولی بیت کوین در صدر جدول هست چون به وجود آورنده تمامی ارزهای دیگه است .

   جواب داده شده توسط پویا خوشخو در دسامبر 3, 2018..
   کارشناس

   21 میلیون به صورت یه کد تعیین نشده. در واقع پاداش اولیه بلاک ها که 50 بیت کوین هستش و 4 سال طول میکشه و بعد میشه 25 تا و 4 سال دیگه و همینطوری ادامه پیدا میکنه …

   در نهایت مجموع این تعداد به 21 میلیون میل میکنه

   اینطوریه که میگن تعداد کل بیت کوین ها محدوده و 21 میلیون عدده

   جواب داده شده توسط Nima Malekpour در دسامبر 3, 2018..
   تازه وارد

   اینکه هر ارگانی از ارز مختص به خودش استفاده کنه خیلی دردسر ساز نیست؟  هرجا سازمان یا شرکتی برید باید از ارز مختص به خودش استفاده کنید، هرکس برای خودش یه نوع ارز بسازه بعد اینکه اعتبار داشته یا نه خودش یه جور معضل هست، اینکه ارز هر سازمانی چقدر ارزش داره خودش یه جور مشکلات داره.

    

   جواب داده شده توسط Nader Khosravi در دسامبر 3, 2018..
   • خیر دوست عزیز منظ.ر من از ارزهای ساخته شده و شناخته شده هست و اینکه راه کارهایی برای این موضوع درست میشه الان ارزهایی هست که در چند صرافی فقط خرید و فروش میشن ولی به راحتی از طریق نرم افزارهای خودشون به بیت کوین تبدیل میشن در آینده هم به همین صورت خواهد بود و تمامی ارزها قابل تبدیل به یکدیگر خواهند بود وی ما یک سری ارز صدر نشین داریم که در آینده اونها مورد استفاده تمام دنیا میشه البته این یک مثال هست و امکان داره در آینده نزدیک ارزی معرفی بشه و جهانی بشه و همه اون رو بپذیرا و همه اینها با زمان مشخص میشه باید صبر کرد و دید

    در دسامبر 3, 2018.
   لغو
   افزودن نظر