atlasarzdigital

  به نام خدا

  کیف پول های نرم افزاری معمولا به یک سرور وابسته هستند که در آن بیت کوین ها و سایر ارز های دیجیتال را در آن نگهداری میکنند.یکی از این نوع کیف پول ها، (بلاک چین) است که افراد مشهور و ثروتمندی در آن سرمایه گذاری کرده اند. یکی از این افراد آقای بلومبرگ است که برای این وبسایت پول زیادی سرمایه گذاری کرده اند. از سال ۲۰۱۳ به بعد، هکر ها حتی یک دفعه نتوانستند به این وبسایت عظیم دستبرد بزنند. و به خاطر همین طرفداران زیادی جلب کرده است.تا حالا بیش از ۳ میلیون والت در این بانک عظیم ساخته شده است.که بیش از میلیارد ها دلار بیت کوین و اتریوم داراست.ولی چون به صورت آنلاین تراکنش و نگهداری میکند،هر لحظه احتمال حمله وجود دارد.

  بهتر است که وسیله ای باشد که ارز هاتون را در محیط کاملا آفلاین نگهداری کند تا دست هیچ هکری بهش نرسد. یکی از این وسیله ها(کیف پول سخت افزاری) است.

  کیف پول های سخت افزاری نوع و شکل خاصی دارند که تقریبا به اندازه و شکل یک فلش حافظه هستند. با وصل کردن آن به رایانه و… میتوانیم به بیت کوین ها دسترسی داشته باشیم.

  زمانیکه که بیت کوین های ما در حساب بلاک چین ما هستند،میتوانیم این وسیله را خریداری کنیم و به راحتی بیت کوین هارا از وبسایت بلاک چین به کیف پول سخت افزاری مان ارسال کنیم و از آنها به صورت آفلاین و امن نگهداری کنیم،ولی باید مواظب باشیم به این وسیله صدمه وارد نشود،از جمله آتش،آب و… و اینکه هر از گاهی این وسیله را چک کنیم و از بودن ارزمون اطمینان داشته باشیم.

   

  ? دوستان عزیز،اگر مقاله من برایتان جالب و خوشایند بود، به من امتیاز دهید و یا با ارسال اندکی بیت کوین یا اتریوم،از من حمایت کنید.

  با تشکر?پشتیبانی وبسایت و مؤسسه دریک و زریک

  آشنا سوال شده در بهمن ۲۲, ۱۳۹۷ در کیف پول.
  افزودن نظر
  پاسخ شما
  برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید