مشاوره در خصوص خرید ASIC A9 Zmaster

پاسخ داده شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان محترم

من الان یک هفته ای هست که تصمیم دارم یک دستگاه ASIC A9 Zmaster بخرم. جالب اینجاست که امروز رفتم یک شرکت فروشنده برگشت گفت من کلا بهتون پیشنهاد نمی کنم بخرید. همش ضرره و فلان.

والا تا اونجایی که من تو سایت های محاسبه گر محاسبه کردم، اینطور به نظر نمیرسه. نظر شما دوستان چی هست؟ برم سمتش یا نه. ضمن اینکه هر جا می پرسی تحویل یا ۱۵ روز داره یا ۴۰ روزه. بنظرتون تو این مدت رشد سختی شبکه در ماه چه حدودی هست.

ممنون   

تازه وارد سوال شده در آگوست 15, 2018 در ماینینگ.
افزودن نظر
5 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

منطقی نیست حدود ۱۸ میلیون پرداخت بشه برای خرید دستگاهی همچون antminer x3 که روزی ۲ الی ۳ دلار درامدشه. بهترین حالت رو با همین دیفیکالتی فعلی تا حدود دوسال دیگه هم درنظر بگیریم، بازم حدود دوسال میکشه تا پول دستگاه دربیاد.

دستگاه Antminer Z9 mini 10k/sol هم کمتر از ۱۲ میلیون تومان قیمتشه و درامدش روزی کمتر از ۱۰ دلار. اگه تمایل به خرید خانواده Z9 داری لااقل mini‌ شو نگیر و به جاش جدیدترش Z9 40k/sol بگیر که روی همون الگوریتم equihash ماین میکنه و حدود ۴۲ میلیون قیمتش و درامدش حدود ۴۰ دلار در روزه. و مصرف برقشم نسبت به ۴دستگاهmini به مقدار ۵۰ وات کمتره.

برای whatsminer dcr هم بعید میدونم حالاحالاها فورکی بیاد. با اینحال صبر کن دستگاه ریلیز بشه و همه جوره شرایط رو بسنج و بعد اقدام به خرید کن انوقت در کوتاهترین مدت نهایت دوماه که پول دستگاه دراومد بعدش میشه سود که چندماه هم برات کار کنه کافیه.
هزینه برقشم به نرخ برق ایران محاسبه کن که جزو سه کشور ارزون عرضه برق در جهانه که خیلی پایینتر از مبلغیه که گفتین طوریکه ساعات کم باری و میان باری رو هم درنظر نگیریم و رو ماکزیمم اوج باری محاسبه کنیم کمتر از ۲۵۰ هزارتومان درماه میشه.

آشنا پاسخ داده شده در آگوست 15, 2018.

مازاد بر ۶۰۰ کیلووات رو هم درنظر بگیریم، حدود ۵۰۰ هزارتومان میشه.

در آگوست 15, 2018.

ممنون دوست عزیز از پاسختون

میگم راهی نیست که حداقل با اطمینان بالا آدم مطمئن بشه که با اومدن این دستگاه فورک نیاد. چون خودتون بهتر می دونید، اگر همچین اتفاقی بیوفته کلا دستگاه تبدیل می شه به یه تیکه آجر 40 تومنی :))))

از طرفی من کارم واردات هست و بنا به اقتضای شغلم تیم وارداتم کامله. من اگر مطمئن باشم از اینجور مسائل خطرناکش، می خوام از الان مکاتبه ام رو با شرکتش شروع کنم که به محض ذیلیز پارت اولش دستم برسه. راهی هست یا منبعی می تونید پیشنهاد بدید که بشه از بابت فورک شدن مطمئن شد؟

در آگوست 16, 2018.
افزودن نظر

سلام. خواستی اینو بگیر

Whatsminer DCR

قیمت: 3,888$

درامد فعلی: ۹۰ دلار در روز که الان وضعیت مارکت خرابه ولی تا موقع تحویل قیمت دیکرد بهتر میشه.

https://www.asicminervalue.com/miners/pangolin/whatsminer-dcr

کیف پول رسمی + نرم افزار استخراج:

https://www.decred.org/downloads/

http://uoou.ir/lm

مارکت ها:

https://www.cryptopia.co.nz/Exchange?market=DCR_USDT#

https://www.ooobtc.com/trading?coin=dcr

https://tuxexchange.com/trade?coin=DCR&market=BTC

آشنا پاسخ داده شده در آگوست 15, 2018.
افزودن نظر

با تشکر از پاسخ شما

والا در این خصوص یکی از دوستانم که تو این زمینه دو رو بر یکی دو سال هست که فعاله، گفت این ایسیک که به بازار بیاد ممکنه انقدر سختی شبکه رو بالا ببره که فورک بشه. درست مثل مونرو. حالا باز A9 چند تا انتخاب داره برای ماین اما این ظاهرا تنها می شه سکه Decred رو ماین کرد. در نتیجه  با فورک شدن این دستگاه ظاهرا تبدیل می شه به تزئینی در منزل :)))))

ضمن اینکه مصرف این 2200 واته. خود سایت asicminervalue تخمین زده ماهی 220 دلار هزینه برق. به پول ما 2،200. من می ترسم با این مبلغ بریزن تو خونمون که آقا مسکونی رو برداشتی اداری کردی :)))) حالا با این توضیحات نظر شما چی هست؟

تازه وارد پاسخ داده شده در آگوست 15, 2018.
افزودن نظر

سلام
شما جاش z 9 mini بگیر
هم قیمتش پایین تره هم کلا الگوریتم equihash الان بالاترین در امد هارو تو asic از z cash داره
البته پیش فروش
اگر برای خرید عجله داری من دستگاه antminer x 3
پیشنهاد میکنم
چون با همین روند تا یک سال پول دستگاه در میاد قیمتشم 18 میلیون
و خیالتم راحته که فورک نمیشه electroneum
چون یه ماه تحقیق کردم
موفق باشی

تازه وارد پاسخ داده شده در آگوست 15, 2018.
افزودن نظر

ممنون از راهنماییتون. موفق باشید

تازه وارد پاسخ داده شده در آگوست 15, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید