سلام. وقت بخیر.

ما در گروه بین المللی توسعه کسب و کار آینده قصد سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال رو داریم که با توجه به دانش کم در ابعاد مختلف این موضوع نیاز به مشاوره تخصصی و حرفه ای داریم.

از دوستان بزرگواری که اطلاعات کافی در این باب دارند تقاضا میشود اعلام کنند و لطفا طی یک پیام پیشنهادات خودشون رو در حوزه های زیر مطرح بفرمایند:

 1. کلود ماینینگ
 2. اجاره ماینر
 3. تاسیس فارم
 4. همکاری با مجموعه های خارجی
 5. تریدینگ
 6. صرافی رمز ارز
 7. واردات دستگاه و تجهیزات
 8. استفاده از ربات های ترید اتوماتیک
 9. واگذاری سرمایه به تریدرهای دیگر
 10. مشارکت در طرح های در حال اجرا
تازه وارد سوال شده در خرداد ۲۱, ۱۳۹۹ در سرمایه گذاری.
افزودن نظر
  بهترین پاسخ

  با سلام و احترام

  ۱٫ کلود ماینینگ – استخراج غیر حضوری که تجهیزات استخراج در محلی مستقر و کاربران فقط آنلاین ماینر اجاره و بخشی از سود را بر می دارند.

  ۲٫ اجاره ماینر – مرتبط با همان استخراج ابری می باشد.

  ۳٫ تاسیس فارم – احداث محلی مناسب برای نگهداری ماینر با برق مناسب و محیط خنک و اپراتور برای سرویس دوره ای و تریجیحا دارای مجوز رسمی از صنعت و معدن

  ۴٫ همکاری با مجموعه های خارجی – نوع همکاری باید مشخص باشه وگرنه از اجاره فارم با برق یارانه ای (فارم رفسنجان) تا همکار برای انتقال وجه به خارج از کشور همگی زیر مجموعه عنوان همکاری با مجموعه های خارجی هست که ریسک خودش رو داره.

  ۵٫ تریدینگ – علم تحلیل قیمت در بازارهای مالی که در زبان ساده بدونید کی بخرید و کی بفروشید که در حال حاضر کمترین ریسک رو از جهت قانون و دولت ها داره اما در صورتی که تحلیلگر علم کافی نداشته باشه می تونه منجر به نابودی کل یا بخشی از سرمایش بشه.

  ۶٫ صرافی رمز ارز – تنها روشی که در این حیطه در ایران می شه موفق بود قیمت و در دسترس بودن همیشگی خرید و فروش هست. وگرنه تعداد زیادی صرافی ایرانی داریم که زیاد دنبال رقابت قیمت نیستند و ۲۴ ساعته نمی شه درخواست خرید یا فروش داشت. درضمن هیچ مجوزی هنوز برای این فعالیت در ایران در نظر گرفته نشده و امکان مسدود سازی یا مشکلات قضایی برای صاحب صرافی کم نیست مگر اینکه زیرمجموعه دانشگاه یا نهادی مثل پارک علم و فن آوری باشید که بازهم درصد ریسک قضایی داره.

  ۷٫ واردات دستگاه و تجهیزات – یکی از پرسود ترین بخش های مرتبط با رمز ارزها درصورتی که قیمت رقابتی و مناسب و موجودی به روز و ماینر ها پیش فروش نباشند که لازمه مجوزهای لازم هست وگرنه کلی فروشگاه فعلا بابت همین مسائل تعطیل شدند.

  ۸٫ استفاده از ربات های ترید اتوماتیک – برای خرید و فروش حدودی شاید اما برای کسب سود (عنوان ربات) به نظرم شبیه یک شوخیه و در ایران حداقل ربات ها توسط اپراتور درخواست خرید و فروش برای کاربر ثبت می کنند و یا همان سیگنال های خرید فروش رو خودشان برای کاربر ثبت می کنند. ساخت ربات هم مستلزم زیرساخت های نرم افزاری و از همه مهمتر سرور مناسب می باشد.

  ۹٫ واگذاری سرمایه به تریدرهای دیگر – اگر بتونید به تریدری اعتماد کنید روش مناسبی هست اما مطمئن باشید تریدر حرفه ای در قبال پول شما هیچ ضمانتی بابت چک و قرارداد بهتون نمی ده و درضمن اگر قبول کنه با پولتون کار کنه بیشتر اون به شما لطف کرده

  ۱۰٫ مشارکت در طرح های در حال اجرا – طرح های در حال اجرا رو اگر ۳ دسته فارم و مرکز تحلیل و ساخت ارز ایرانی در نظر بگیریم، یک سرمایه گذاری بلند مدت به حساب میاد که باید کامل ریسکش رو بررسی کنید.

   

  موفق باشید.

  کریپتومستر پاسخ داده شده در خرداد ۲۱, ۱۳۹۹.

  لطفا نظرتون رو در خصوص سرمایه گذاری در کلود ماینینگ با سرمایه ای بین ۱ الی ۱.۵ میلیارد تومان هم بیان بفرمایید.

  ممنونم از پاسخ شیوا و حرفه ای شما

  در خرداد ۲۱, ۱۳۹۹.

  کلود ماینینگ به هیچ عنوان حتی با سرمایه ۱ میلیون تومان توصیه نمی شه.

  توصیه بنده برای سرمایه اعلامی شما ۲ گزینه می باشد:

  اجاره یا خرید زمین و احداث فارم در گرجستان به علت قوانین و تعرفه برق بهتر نسبت به ایران

  یا

  یاد گرفتن ترید (حداقل ۳ ماه با سرمایه زیر ۱۰ میلیون تومان تمرین کنید)

  سپس به صورت پله ای سرمایتون رو وارد بازار کنید.

  در خرداد ۲۱, ۱۳۹۹.
  افزودن نظر
  پاسخ شما
  برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید