با سلام خدمت دوستان گرامی، از اونجایی که میدونید صرافی های معتبر ایران رو تحریم کردند و احراز هویت برای برخورداری از تمام امکانات و یا حتی همون ترید ساده صرافی با مدارک ایرانی در این صرافی ها امکان پذر نیست، میخواستم بدونم از کجا و به چه صورت میتونم مدارک هویتی ساختگی کشورهای دیگه به خصوص مدارکی جهت اثبات آدرس محل اقامت برای احراز هویت پیدا کنم؟

توی گوگل سرچ کردم چیز به درد بخوری پیدا نکردم، خودم میتونم با فتوشاپ مدارک رو درست کنم ولی خب باید یک قالب،طرح و یا یک نمونه مهر شده کشور دیگه وجود داشته باشه که عکس و مشخصاتم رو جایگزین کنم اما همونجور که میگم طبق جستجو هایی که کردم مورد به درد بخوری عایدم نشد، اگه کسی از دوستان منبع خاصی داره که بشه از اون منبع اینگونه مدارک ساختگی یا حداقل یه سری نمونه ها رو تهیه کرد ممنون میشم بهم معرفی کنه.

البته نیاز من الان بیشتر مدرک اثبات آدرس محل اقامت یه کشور دیگه به جز ایرانه چون مدارک هویتی رو میشه یه کاریش کرد و راحتتر میشه پیدا کرد حالا یا نمونه پاسپورت یا کارت شناسایی کشورهای دیگه رو میشه پیدا کرد و عکس مشخصات رو جایگزین کرد و یا میشه در صرافی هایی که ایران در لیست کشور هاشون هست ملیت رو ایرانی قرار داد و محل اقامت رو کشور دیگه که در این صورت همونجور که گفتم مدرک اثبات آدرس محل اقامت میخواد تا احزار هویت تکمیل و بتوان از امکانات کامل صرافی استفاده کرد، من هم برای همین مورد بیشتر نیازمند این مدرک هستم که از این طریق در صرافی احراز هویت کنم.

و در آخر آیا اصلا ارسال مدارک هویتی ساختگی برای احراز هویت در صرافی ها کار معقولانه ای هست یا خیر؟ و با توجه به اینکه بعضی صرافی ها جهت احراز هویت کامل و برخورداری از تمام امکانات صرافی و پلتفرم خواستار ارسال عکس سلفی با در دست داشتن مدارک هویتی هستند آیا ارسال مدارک ساختگی مشکلی ایجاد نمیکنه؟

متشکرم

استاد سوال شده در بهمن ۲۱, ۱۳۹۸ در صرافی ها.
افزودن نظر

  افراد یا وبسایت هایی هستند که احراز هویت رو واستون انچام میدن ولی عواقبش رو نمیدونم و تایید نمیکنم.میتونید در صرافی هایی مثل هیت بی تی سی و سیستم کوین با مدارک ایرانی احراز هویت کنید.

  متخصص پاسخ داده شده در بهمن ۲۱, ۱۳۹۸.
  افزودن نظر

   عزیز وقتی نیازی نیست چه اجباری به احراز هویت دارید
   همون باینس با vpn یا vps وصل بشید و فعالیت کنید

   آشنا پاسخ داده شده در بهمن ۲۱, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر

    به قول خودتون اگه عکس سلفی نخوان فکر نکنم طوری باشه شما میتونید باهم همون احراز هویت مرحله اول ترید کنید و برداشت کنید درسته برای احراز هویت مراحل اول مقدار برداشتتون کمه لی خب مگه شما چقد میخوایین در روز برداشت کنین که بخوایین احراز هویت کاملو انجام بدین،

    مشتاق پاسخ داده شده در بهمن ۲۲, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر

     الان اکانت من بعد از ۲ سال لاک شده ۱۶ میلیون موند رو هوا

      

     آزموده را دوباره آزمودن خطاست

     تازه وارد پاسخ داده شده در فروردین ۲۲, ۱۳۹۹.
     افزودن نظر

      سلام گوشیم فاش شد تو احراز هویت مشکل دارم چکار کنم؟

      تازه وارد پاسخ داده شده در خرداد ۲۶, ۱۳۹۹.
      افزودن نظر
      پاسخ شما
      برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید