پاسخ داده شده

  سللم دوستان توروخدا به سوالم یه پاسخ شفاف بدید بنده به ولیل مشکل در برق دستگاهمو فروختم و مستقیم پولو رو قیمت ۸۷۰۰ دلار همشو بیت خریدم الان در کمتر از ده روز قیمت بیت اومده رو ۶۵۰۰ دلار!!!!! آیا بنظرتون دوباره بیت قیمتش به ۸ یا ۹ هزار دلار میرسه و هاوینگ در صعود قیمت بیت تاثیر چشمگیری میزاره؟

  تازه وارد سوال شده در اسفند ۲۲, ۱۳۹۸ در بیت کوین.

  فقط باید صبور باشید و به بلند مدت فکر کنید. این ویروس روی کل جهان تاثیر گذاشته و روی تمام بازار ها مخصمصا بعد از همه گیر اعلام شدنش و شیوع شدیدش در اروپا و قطعا موقتی هست و بعد از کنترل بیماری همه چیز به روال عادی خودش بر میگرده

  در اسفند ۲۴, ۱۳۹۸.
  افزودن نظر
   بهترین پاسخ

   دوست عزیز احتمالات مختلفی دراین باره هست، درکل توی بازه مناسبی بیت کوین نخریده بودید

   ولی نگران هم نباشید، چون احتمالا دوباره قیمتش برمیگرده

   درباره هالوینگ هم احتمالات مختلفی وجود داره

   مثلن بعضی ها میگن که تا یه مدت بعد از هالوینگ قیمت بیت کوین ثابت میمونه و بعد بالا میره، بعضیا میگن بالا میره و بعضی ها هم میگن ممکنه به طور موقت هالوینگ باعث کاهش ارزش بیت کوین بشه و بعد از اون روند صعودی ای داشته باشه.

   درکل اگر شما پولتون رو به بیت کوین تبدیل کردید که نگهش دارید تا در طولانی مدت به سود برسید، پیشنهاد میکنم زیاد نگران نوسان های بیت کوین نباشید

   اما اگر بیت کوین خریدید که از این نوسان ها سود به دست بیارید، خب بهتره که قبل از اقدام بیشتر، مطالعه کنید تا اصولی تر دست به خرید و فروش بزنید.

   آشنا پاسخ داده شده در اسفند ۲۲, ۱۳۹۸.

   ممنونم از نظرتون نخیر بنده ترید نمیکنم خریدم که ارزش پولم پایین نره

   در اسفند ۲۲, ۱۳۹۸.

   کار منطقی ای کردید، نگران نباشید ایشالا ارزش سرمایه تون حفظ میشه.

   در اسفند ۲۲, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید