atlasarzdigital
پاسخ داده شده
  • سلام به همه
  • با توجه به اینکه برخی ازشما دوستان سابقه وتجربه ی با ارزشی در زمینه ارزهای دیجیتالی دارید .میخواستم تا جایی که امکان داره منو در مورد داگ کوین راهنمایی کنید .
  • باتوجه به اینکه ورود به بازار داگی کوین کم هزینه تر از سایر ارزها (البته به نظر من)من این ارز رو انتخاب کردم وچندین سوال دارم .
  • چه مقدار میتوان به سایت های ماینر داگی کوین اعتماد کرد واین سایت ها چه مدت به کارشون ادامه میدن؟
  • وقتی که کوین های زیادی کسب کردیم.آیا تبدیل آن به پول دردسر های زیادی دارد یا تقریبا همواره متقاضی برای خرید این کوین وجود دارد؟
  • با توجه به پول اندکی که در دست داریم ورود به سایر ارزها ممکن هست؟کدام ارز؟
  • وا گر پیشنهادی درمورد ارز  دارین خوشحال میشم بشنوم ?
  مشتاق سوال شده در اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
  افزودن نظر
   بهترین پاسخ

   سلام دوست عزیز، خسته نباشید . . . 

   منم مثل شما به خاطر کم داشتن بودجه برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای مجازی به ارزهای ارزان فعلی علاقه دارم (مخصوصا به دوج کوین ) و خوشهال میشم تجربیاتم رو با دیگران به اشتراک بزارم که انشالله یه روزی با هم پولدار بشیم.

   به نظر من دوج کوین جای خوبی برای سرمایه گذاری هست، چون قیمتش بستگی به قیمت بیت کوین داره و هر موقع که بیت کوین قیمتش بالا بره دوج کوین هم بالا میره و برعکس.

   در مورد سوال اولتون : بستگی داره منظورتون چه سایتی باشه، این روزها سایت های معتبر و کلاه بردار زیادی به وجود اومدن و هر کدومشون جای بحث و بررسی دارن، اما در رابطه با میاین کردن دوج کوین زیاد به صرفه نیست و خریدنش بیشتر میصرفه.

   در مورد سوال دوم : کوین های زیادی مثل دوج کوین وجود دارن که در حال حاظر قیمت کمی دارن و فرصت خوبی برای سرمایه گذاری هستن، اما به خاطر زیاد بودنشون نمیشه همش رو اینجا توضیح بدم، اما اینو میتونم بگم که با توجه به این که اکثر ارزها با افزایش قیمت بیت کوین قیمتشون افزایش، و با کاهش قیمت بیت کوین قیمتشون کاهش پیدا میکنه میشه با بررسی نمودار تغییرات قیمت هر ارز با توجه به نوسانات قیمت بیت کوین تا حدودی ارزی که ارزش سرمایه گذاری رو داشته باشه تشخیص داد ( البته تا حدودی، نه دقیقا ) ( در این مورد در صورتی که مایل باشین میتونم بیشتر راهنماییتون کنم ehsan.search2@gmail.com )

   پیشنهادهام که زیادی اما چون نمیشه همش رو اینجا گفت فقط یکیش رو میگم : سعی کنید همیشه چند ارز مختلف رو جهت سرمایه گذاری انتخاب کنید نه یه دونه.

   به نظر من دوج کوین آینده بسیار درخشانی داره و ارزش سرمایه گذاری ( حداقل در حد چند صد هزارتا ) رو داره .

   و در آخر بد نیست یه نگاهی هم به این مطلب بندازین https://mrcoin.ir/blog/tag/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D9%88%DA%98%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86

    

   امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم، اگه سوالی باشه درخدمتم ehsan.search2@gmail.com

   موفق باشید . . .

   آشنا پاسخ داده شده در اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید