سلام به دوستان عزیز 

فروش ارز دیجیتال free coin با علامت اختصاری free در حال حاضر که در حال نگارش این پیام هستم هر فری کوین 0.000017 دلار معامله میشه و رتبه‌ی آن در مارکت کپ ۶۳ هست.

برای نگهداری اون میتونید از کیف پول‌های صرافی‌های استفاده کنید البته چند کیف پول داره که با مراجعه به سایت freecoin می‌توانید کیف پول مورد نظر را انتخاب و طبق راهنما راه‌اندازی کنید.

فری‌کوین چیست؟

فری کوین یه ارز دیجیتال است که برای برچیدن فقر در دنیا تولید شده و قرار است که تا سال 2024 هر فری‌کوین به ارزش یک دلار آمریکا برسد.

برای خرید می‌توانید بعد از ساخت کیف پول یه پیام به شماره ۰۹۱۶۵۹۴۶۰۹۰ بفرستید و بعد از واریز مبلغ سفارش فری‌کوین‌های خود را دریافت کنید.

در حال حاضر هر ده سکه ۱ تومان هست.

کمترین سفارش ۱۰۰ هزارتومان

 

مشتاق سوال شده در دسامبر 2, 2018 در سرمایه گذاری.
افزودن نظر
2 پاسخ(ها)

$0.000004 USD (-78.27%) سلام دوستان عزیز روی ارزهایی سرمایه گذاری بکنید به ارزش سرمایه گذاری داشته باشه این ارز به قول دوست عزیز در 20 ساعت پیش رنک 63 رو داشته ولی الا به رنک 187 رسیده با 78 درصد سقوط و یکی از بازنده های بزرگ در سایت کوین مارکت شناخته شده اگر ارزی ارزونه اگر یک دفعه صعود میکنه دلیل بر خوب بودنش نیست ارز باید پلتفرم درستی برای رشد داشته باشه بیشتر تحقیق کنید 

مشتاق پاسخ داده شده در دسامبر 3, 2018.
افزودن نظر

سلام، خسته نباشید . . .

اگر امکانش هست یه مرجع معتبر معرفی کنید تا کمی در مورد این ارز اطلاعات کسب کنم و بعد اقدام به خرید بکنم!

روی چه حسابی تا سال 2024 قیمت هر واحدش یه دلار میشه؟!

ممنون .

آشنا پاسخ داده شده در دسامبر 2, 2018.

برید داخل سایت کوین مارکت کپ و ارز مورد نظر رو سرچ کنید کلیک کنید روش وارد سایت اصلی بشید و وایت پیپر ارز رو مطالعه کنید

در دسامبر 3, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید