EMCD

  سلام دوستان خسته نباشید یک سوال داشتم شرایط پرداخت داخل استخر های استخراج به ۳ دسته تقسیم میشن( pps . solo . pplns ) این فرمتها چه فرقی با هم دارن فقط و لطفا اگه اصلاعات کامل و درست دارید جواب بدین مرسی چون یک مقداری خودم اطلاعات دارم ولی میخوام دقیق بدونم

  مشتاق سوال شده در آبان ۳۰, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
  افزودن نظر

   مقایسه استخرهای استخراج

   ? CPPSRB – پرداخت پاداش به ازای اشتراک (Capped Pay per Share) با Recent BackPay

   ? DGM- روش هندسی مضاعف (Double Geometric Method). ترکیبی است از انواع پاداش هندسی و PPLNS (پرداخت به ازای آخرین تعداد مشخص از اشتراک‌ها) که متصدی را قادر می‌سازد تا برخی از ریسک‌های متغیر را جذب کند. متصدی سهمی از پرداخت را براساس نوبت‌های کوتاه دریافت می‌کند و برای نرمال‌سازی (یک عملیات آماری است که توزیع براساس واحد واریانس دوباره انجام می‌شود-مترجم) پرداخت‌ها آنرا در نوبت‌های طولانی‌تر برمی‌گرداند.

   ? ESMPPS- پرداخت حداکثر اشتراک (به طور مساوی در هر بازه زمانی.برای مثال پرداخت یک اندازه در هر بازه زمانی و سپس تسویه حساب در آخر مدت) به ازای هر اشتراک (Equalized Shared Maximum Pay Per Share) مانند SMPPS است اما پرداخت با اندازه مساوی و منصفانه برای تمامی کسانی که مقروض هستند انجام می‌شود.

   ? POT- پرداخت هدفمند (Pay on Traget). یک نوع دیگری از پرداخت به ازای اشتراک (PPS) است که بر اساس دشواری کاری که به استخر برمی‌گردد می پردازد و نه دشواری کار را که از استخر اخذ می‌کند.

   ? PPLNS- پرداخت به ازای آخرین تعداد مشخص از اشتراک‌ها(Pay Per last N Shares). مشابه پرداخت براساس نسبت است، اما به جای نگاه کردن به تعداد اشتراک‌ها در نوبت، به آخرین تعداد مشخص ?از اشتراک‌ها نگاه می‌کند.

   ? PPLNGS- پرداخت به ازای آخرین تعداد مشخص از گروه یا شیفت‌ها (Pay Per Last N Groups). مشابه « پرداخت به ازای آخرین تعداد مشخص از اشتراک‌ها» است اما اشتراک‌ها در شیفت‌ها گروه بندی شده که به عنوان یک کل پرداخت می‌شوند.

   ? PPS- پرداخت به ازای اشتراک. هر اشتراک ارائه شده ارزش مقدار مشخصی از بیت‌کوین را دارد. از آنجایی که پیدا کردن یک بلاک نیازمند دشواری کنونی یعنی میانگین اشتراک‌هاست، روش پرداخت به ازای اشتراک با اجرت صفر در صد معادل خواهد بود با ۲۵ بیت کوین بر «دشواری کنونی». این کار برای متصدیان استخر ریسک بالایی دارد و به همین خاطر اجرت بالاست.

   ? Prop- پرداخت نسبتی (proportional). وقتی یک بلاک پیدا شود، پاداش بین تمامی استخراج‌کنندگان براساس میزان اشتراک هرکدام، توزیع می‌شود.

   ? RSMPPS- پرداخت حداکثر اشتراک کنونی به ازای هر اشتراک(RSMPPS). مانند «روش پرداخت حداکثر اشتراک به ازای هر اشتراک» (SMPPS) است اما این سیستم استخراج کنندگان جدید را در اولویت قرار می‌دهد.

   ? Score- – سیستم مبتنی بر امتیاز: یک پاداش نسبتی است، اما براساس زمان صرف شده توزیع وزنی (مقادیر هر کدام براساس میزان زمان ضرب و در مجموع کل زمان‌ها تقسیم می شود) شده است. هر اشتراک ارسالی براساس کارکرد زمان t از زمان آغاز نوبت کنونی، ارزشی بیشتر پیدا می‌کند. برای هر اشتراک امتیاز به روز رسانی می‌شود: score+= exp(t/C)  این امر به اشتراک‌های متاخر ارزشی بیشتر از اشتراک‌های اولیه می‌دهد. بنابراین امتیاز استخراج کنندگان وقتی استخراج را در استخر متوقف کنند به سرعت کاهش می‌یابد. پاداش به نسبت امتیازات محاسبه می‌شوند ( و نه اشتراکات)(در استخر، C=300 ثانیه است و هر ساعت امتیازات نرمال سازی می‌شوند).

   ? SMPPS- پرداخت حداکثر اشتراک‌ به ازای هر اشتراک (Shared Maximum Pay Per Share). مانند پرداخت به ازای اشتراک است اما پرداخت‌ها هرگز بیش از آنچه استخر کسب می‌کند نخواهد شد.

   cryptocurrency_TM

   آشنا پاسخ داده شده در آذر ۲, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    سلام دوس عزیز واقعا ممنونم از جواب قوی که دادین فکر میکنم بهترین روش پرداخت از بین روشهای پرداخت pps باشه ممنونم از شما دوست خوب

    مشتاق پاسخ داده شده در آذر ۳, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید