میخوام بدونم فناوری بلاک چین چه نکات مثبتی در صنعت گیم دارد؟؟؟

 با توجه به  توکن Refereum  که در بازی پابچی و در خیلی از بازی ها ایجاد شده  چه کار مفیدی انجام میده ؟ (با توجه به اینکه تمام پرداخت ها رو با کارت های اعتباری میشه به دلار انجام داد با مستر کارت و ویزا کارت و یا پی پل؟البته بجز ایران و بعضی کشورها) آیا واقعا نیاز به توکن refereum  هستش؟؟؟

کلا مکانیزم این گونه  ارز ها در بازی واقعا چی میتونه باشه؟

 

 

تازه وارد سوال شده در مرداد ۲۵, ۱۳۹۹ در بلاک چین.
افزودن نظر

  تفاوتش توی سرعت و راحتی و فی تراکنش کمتر و امنیت(غیر متمرکز) هست.یکی از مزیت هاش هم که همون استفاده کشورهایی مثل ایران بود که خودتون گفتید.

  شما کیف پولتون رو شارژ میکنید و پرداخت میکنید.به همین راحتی.دیگه نیازی نیست که اطلاعات کارت و حساب رو وارد کنید که وقت گیره.از طرفی هم هزینه تراکنش شما خیلی خیلی کمتر از کمیسیونی هست که پی پل و … برمیدارن یا بانک برای انتقال کارمزد میگیره.کسی هم نمیفهمه که شما با حساب شخصیتون پرداختی داشتید.

  پس اگه به این موارد فکر کنید،میفهمید که نیازش روز به روز بیشتر احساس میشه.

  متخصص پاسخ داده شده در مرداد ۲۵, ۱۳۹۹.

  این  کاملا  درست ولی  نمیتونستن  بگن از طریق مثلا ای سی او  دش یا  هر  ارزی که سریع تر پرداخت کنید انجام بدن  ؟ حتما باید یه توکن  برای بازی ها میساختن؟این کلا توجیح اقتصادی داره؟

  در مرداد ۲۵, ۱۳۹۹.

  خوب ۱۰۰% توجیه اقتصادی داره.البته اطلاعی در مورد این توکن که گفتید ندارم.

  در مرداد ۲۶, ۱۳۹۹.

  الان  برید نگاه کنید مثلا در حوزه فقط گیم و سرگرمی x تا  کوین و توکن ایجاد شده  که میگیم فقط ۲% ارزش  دارن از اینهااااا.آیا همه این ۲% فقط برای تراکنش سریع  هستش؟ یا جنبه های دیگه هم داره؟؟؟؟

  در مرداد ۲۶, ۱۳۹۹.
  افزودن نظر
  پاسخ شما
  برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید