صرافی کریپتولند

در مورد صرافی کریپتولند لطفا راهنمایی کنید قابل اعتماد ه ؟

تازه وارد سوال شده در اکتبر 9, 2019 در صرافی ها.

باسلام؛

من چند ماه هست که تقریبا هر هفته برای انجام کارها به این سایت مراجعه می کنم و خیلی وقت ها شده در کمترین زمانی که خودم فکرش می کردم سفارش من انجام شده. تیم پشتیبانی خیلی خوبی دارن و خسته نباشید بهشون میگم و امیدوارم همیشه همین کیفیت و سرویس خوب را داشته باشند.

پیشنهاد من به همه دوستان مراجعه به صرافی کریپتولند هست.

موفق باشید

در دسامبر 3, 2019.
افزودن نظر
4 پاسخ(ها)

من تیمشون رو میشناسم. کاملا حرفه یی هستن و..
سوال دیگه یی داشتی پیام بده
Tbezadt@

آشنا پاسخ داده شده در اکتبر 10, 2019.
افزودن نظر

صرافی کریپتولند در حال حاضر تنها صرافی انلاین ایران به معنای واقعیه که ۲۴ساعته با قیمتهای مطمئن میشه معامله کرد. و در هر تعداد با نرخهای مشخص خرید و فروش انجام میده.
پیشتیبانی ۲۴ ساعته ، پرداخت ریالی سریع.
اکسچنج و پشتیبانی تمام ارزهای موجود در بایننس ،ارائه ولت اختصاصی داخلی جهت سهولت ترید، سایت و ربات تلگرام بروز و سریع از جمله مزیتهایی که داره.

تازه وارد پاسخ داده شده در دسامبر 3, 2019.
افزودن نظر

با توجه به تجربه‌ای که شخصا با کارکرد با این مجموعه داشتم علاوه بر این که قابل اعتماد هستند، برای مشتریانشون اهمیت زیادی قائل هستند و پاسخگویی پشتیبانی خیلی قویی دارند و همچین همیشه در دسترس هستند.

تغریبا تو حوزه‌ای که فعالیت میکنند قابل رقابت با هیچکدوم از صرافی های ایرانی نیستند، چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ سرعت تراکنش‌ها و همچنین فی اکسچنج که تغریبا صفر هستش.

اگر کسی از دوستان تابحال با این صرافی کار نکرده، من بهش پیشنهاد میکنم برای یک بارهم که شده با مبالغ پایین تست کنه که اعتمادش جلب بشه و بعدش بره سراغ مبالغ بالا.

تازه وارد پاسخ داده شده در دسامبر 3, 2019.
افزودن نظر

من از اولین مشتریان کریپتولند بودم. حتی اونموقع کریپتولند سایت هم نداشت و فقط ربات بود. چرا باید یک تیم بدون پشتوانه‌ی قوی اعتباری، اعتمادی و سرمایه‌گذاری از ربات تلگرام به پلتفرم صرافی آنلاین تبدیل بشه؟ خود بنده مدت‌ها مشتری کریپتولند بودم و بعدها با آشنایی با مجموعه جذب کریپتولند شدم و کارم رو در مجموعه ادامه دادم. تیم کریپتولند متشکل از چندین برنامه‌نویس بک‌اند، چندین برنامه‌نویس فرانت‌اند، چندین برنامه‌نویس شبکه‌های بلاکچینی، تیم گرافیک، تیم آکادمی، پشتیبانی و غیره و غیره است. خلاصه کلام اینکه خرید و فروش رمزارز در این مجموعه فقط ۱ درصد ماجراست. کریپتولند حتی سرمایه‌گذاری بزرگی در زمینه‌ی تحقیق و توسعه‌ی پلتفرم‌های بلاکچینی و برنامه‌نویسی دپ‌های اتریوم و ترون کرده و در حال کشف تکنولوژی‌های جدید این حوزه است. در ضمن خود بنده همین دیشب که تلفنی با مدیرعامل مجموعه صحبت می‌کردم، در مورد برگزاری کلاس‌های برنامه‌نویسی در بستر اتریوم و ترون با استفاده از زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی و پروتکل‌های مختلفی همچون اوراکلایز، لینک، کایبر و … صحبت کردیم و قرار شد برنامه‌ریزی کنیم و این موضوع رو هم اجرا کنیم. کوچکترین خدماتی که کریپتولند به مخاطبان خودش میده خرید و فروش رمزارزه. در آینده‌ای نه چندان دور قطب اول کشور در زمینه فناوری بلاکچین خواهد شد. ان شا الله

تازه وارد پاسخ داده شده در دسامبر 3, 2019.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید