صرافی خارجی معتبر که ریال پشتیبانی میکنه داریم؟ صرافی معتبر داخلی میشناسید ؟

چطور میشه به صرافی های خارجی بیت کوین فروخت و تبدیل به ریال کرد

صرافی معتبر داخلی سراغ ندارید ؟

کیف پول مطمعن چی هست ؟

تازه وارد سوال شده در اکتبر 1, 2018 در بیت کوین.
افزودن نظر
2 پاسخ(ها)

صرافی خارجی ریال به دردش نمیخوره ! برای خرید و فروش در صرافی های خارجی ابتدا در لوکال بیت کوین ریالتون رو به بیت کوین تبدیل کنید ، بعد بوسیله اون بیت کوین معامله کنید ، حالا یا با خودش یا تبدیل کنید به کوین های دیگه

آشنا پاسخ داده شده در اکتبر 1, 2018.
افزودن نظر

سلام.

  1. اگر صرافی های خارجی متمرکز باشند مثل https://alfacashier.com باید ارز رو برای اون ها ارسال کنید و ارزی که میخواهید دریافت کنید رو بعد از تایید شدن تراکنش شما به کیف پولی که در ابتدا به اونها میدید ارسال می کنند. اگر غیر متمرکز باشند مثل https://crex24.com/ باید عضو بشید و بعد از ارسال ارز به کیف پولی که داخل حساب کاربری شما وجود داره میتونید درخواست خرید و فروش برای ارزهای دیگه ارسال کنید. اگر درخواستی باشه مطابق با درخواست شما بلافاصله خرید یا فروش انجام میشه اگر هم نباشه میرید توی لیست. بعد از این که خریدید ارز رو قسمت withdraw هستش که باید داخل کیف پول خودتون انتقال بدید و بعد می تونید برای صرافی های ایرانی ارسال کنید و ریال دریافت کنید. البته اگر بیت کوین دارید و میخواید به ریال تبدیل کنید مستقیم اون رو به صرافی داخلی انتقال بدید و ریال دریافت کنید. راهنمایی بنده درمورد ارزهایی که در صرافی های داخلی پشتیبانی نمیشن به کارتون میاد.
  2. بنده چند ساله از این صرافی استفاده میکنیم و راضی هستم : http://wmfa.me
  3. کیف پول هایی که خود ارز ها اون ها رو در اختیار شما قرار میدن. اگر به ترتیب امنیت بخوام براتون بگم کیف پول کاغذی اولیش هست البته به شرطی که نسخه آفلاین اون موجو باشه و بدون اتصال به اینترنت کار کنه و از طرف سازنده ارز در اختیار شما قرار بگیره. دومیش کیف پول نسخه دسکتاپ که باز خود سازندگان کوین در اختیار شما قرار میدن که با دانلود بلاکجین با شبکه سینک میشه و در آخر هم کیف پول آنلاین و موبایل خود اون ارز باز. در آخر هم سایر کیف پول ها قرار دارن که امکان داره سازندگان خود اون ارز اونها رو توسعه ندن.
آشنا پاسخ داده شده در اکتبر 6, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید