درود بر شما . اساتید محترم در مورد عرضه اولیه های بایننس توضیحاتی میخواستم .

  تا آنجایی که متوجه شدم برای شرکت در این عرضه اولیه ها  باید حتما احراز هویت در بایننس انجام شده باشد . و به قسمت luachpad  باید مراجعه کرد .

  دیروز عرضه اولیه BEL انجام شد که تا حدود ۲۴۳۰ درصد رشد قیمت کرد و همچنین امروز هم ارز WING عرضه اولیه شد که تا ۱۴۰۰ درصد رشد قیمت کرد .

   

  آنطور که من متوجه شدم در هردو این عرضه ها اگر اشتباه نکنم در کمتر از ۵ دقیقه به اوج رشد قیمت خود رسیدند و بعد رفته رفته کاهش قیمت پیدا کردند .

  اساتید در صورت امکان لطفا توضیحاتی تکمیلی در باره این مکانیزم عرضه اولیه ها بدهید و چنانچه اطلاعاتی در این موارد نیز دارید به این موارد هم پاسخ دهید بسیار ممنون میشوم :

   

  * به طور تقریبی در هر ماه چند عرضه اولیه داخل بایننس انجام میشه ؟

  * معمولا هر ارز در این حالت تا چند درصد رشد قیمت پیدا میکنه ؟

  * محدودیت حداقل مقدار سرمایه لازم برای شرکت در هر عرضه اولیه چند دلار است ؟

  *آیا این امکان مانند عرضه اولیه های  کارگزاری مفید در بورس ایران در صرافی بایننس نیز وجود که خود صرافی بصورت خودکار برای ما اقدام به خرید عرضه اولیه ها بکند یا خیر ؟

  * ساعت صرافی بایننس مطابق با ساعت  کدام شهر و کشور است ؟

  *در پایان آیا شرکت در این عرضه اولیه ها را توصیه میکنید ؟ با سپاس فراوان

  افزودن نظر

   ۱٫تاریخ دقیقی وجود نداره

   ۲٫معلوم نیست.اون که توی ۵ دقیقه ۲۴۰۰% رشد کرده به دلیل اینه که تازه لیست شده و سفارش های خرید و فروش شکل نگرفته و تعداد زیادی توکن خرید و فروش نشده.یعنی این که فقط توی نمودار اون رشد رو میبینید و به نوعی واقعی نیست.

   ۳٫محدودیت داره و هرکسی هم نمیتونه شرکت کنه چون دو تا شرط داره. اولا احراز هویت میخواد که ایران تحریمه.دوما بر اساس مقدار بایننس کوینی که هولد کردید در صرافی میتونید خرید کنید.

   ۴٫خیر

   ۵٫تایم رو خودش میگه.مثلا میگه ۱۱am utc که به تایم ما میشه سه و نیم بعد از ظهر.

   ۶٫بله توصیه میشه.اکثرا توی میان مدت و بعضا کوتاه مدت سود خوبی دادن ولی خوب واسه ما ایرانیا متاسفانه امکان شرکت وجود نداره.

   ممنون .خیلی خوب جواب دادید

   2 روز قبل.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید