EMCD

  در مورد این شرکت طبق گفته خودشون کارگزار بورس هستن و توسط ربات خرید و فروش میکنند و سهام شرکت‌هایی مثل اپل و بی ام و و …… رو خرید وفروش می‌کنند . کسی رو عضو کنی یه درصدی بهت سود میده .ولی اگه عضو نکنی هم سود روزانه حدود سه دلار بهت پرداخت میکنه که درصدیش رو شرکت برمیداره . برای شروع شما ۱۰۰۰ دلار خرید می‌کنی. ماهیانه مبلغی به عنوان سود بهت میده و تا دو سال هم نمیتونی به اصل پولت دست بزنی.

  یونیک فاینانس در سایت finma هم در قسمت warnings قرار داره.

  ممنون میشم اگه در مورد سرمایه گذاری توی unique finance بیشتر راهنماییم کنید. البته کسایی رو می‌شناسم که چند ده هزار دلار سرمایه دارن توی شرکت و ماهانه سود خوبی هم میگیرن.

  تازه وارد سوال شده در شهریور ۱۸, ۱۳۹۷ در سرمایه گذاری.

  واقعا اين شركت بورس هستش

  در خرداد ۲۱, ۱۳۹۸.

  شما راضی هستین ؟

  اصل پول بر میگرده؟

  در مرداد ۲۰, ۱۳۹۸.

  برخی از اعضای پروژه یونیک فاینانس که با هدف کلاهبرداری و سو‌استفاده از مردم تشکیل شده و مرکز اصلی فعالیت های خود را در ترکیه و‌‌ ایران پایه گذاری کرده است؛ به تازگی توسط پلیس ترکیه دستگیر شده است.

  این پروژه به نظر میرسد تحت عناوین دیگری مانند E2C و V2C نیز اقدام به کلاهبرداری کرده است و کاربران ایرانی را هدف اصلی خود را قرار داده است.  

  همانطور که بارها اطلاع رسانی و هشدارهای لازم را درمورد پروژه های این چنینی دادیم؛ تاکید میکنیم حتما قبل از سرمایه گذاری؛ بررسی و مطالعات لازم را انجام داده و به سادگی فریب نخورید. منبع میهن بلاکچین

  و

  در بهمن ۱۸, ۱۳۹۸.
  افزودن نظر

   سلام

   یک سری از دوستان سهام یاهو (Altaba) رو دارن که در ۲۴ سپتامبر ۵۱٫۵ دلار سود داده و ارزش سهام از ۷۱ دلار به ۱۹٫۵ دلار کاهش پیدا کرده. هنوز یونیک فاینانس اقدامی کرده است.

   آیا این عملکرد یونیک فاینانس مشکوک نیست؟

   آیا دزدی در روز روشن نیست؟؟

    

   تازه وارد پاسخ داده شده در مهر ۴, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید