پاسخ داده شده

  وقتی تو یک ICO شرکت میکنی و مقداری توکن بهت تعلق میگیره ایا این توکن ها به عنوان جایزه هست و نمیشه در اینده که ارز وارذ بازار شد بفروشی ؟ میتونی خرید و فروششون کنی؟

  کاردان سوال شده در اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷ در آی سی او.
  افزودن نظر
   بهترین پاسخ

   معمولا در ICOهایی که در پلتفرم ایتریوم انجام می‌شه، متناسب با مقدار اتری که کاربر ارسال می‌کنه بهش توکن تعلق می‌گیره. با داشتن توکن، با توجه به مکانیزمی که برای هر عرضه اولیه (ICO) تعبیه شده کاربرها منتفع می‌شن. مثلا اگر ICOیی مشابه با EOS برای توسعه‌ی یک ارز دیجیتال جدید باشه، بعد از راه‌اندازی ارز جدید، به ازای توکن‌ها سکه‌هایی از ارز جدید به کاربرها اختصاص داده می‌شه.
   یکی از مزیت‌های توکن‌های بستر ایتریوم دقیقا همین هست که قابلیت انتقال دارن و بنابراین بلافاصله بعد از عرضه اولیه، بازار خرید و فروششون هم می‌تونه شکل بگیره. منتهی مهمه که اکسچنج‌ها از توکن جدید پشتیبانی کنن تا به آسونی بشه خرید و فروششون کرد. همینطور توسعه‌دهنده‌ها این امکان رو دارن که برای مدت محدود (مثلا تا یک هفته پس از عرضه اولیه)، نامحدود یا در هر زمان دلخواهی امکان انتقال توکن‌ها رو مسدود کنن تا نشه خرید و فروششون کرد. (این قابلیت رو باید از قبل در کد قرارداد هوشمند اون توکن برای خودشون فراهم کرده باشن)

   آشنا پاسخ داده شده در اردیبهشت ۵, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    اگه بر بستر اتر باشه بلافاصله پس از ارسال به آدرس اتر تون درصورتی که به صرافی ها اضافه شده باشه میتونید خرید و فروش کنید البته شدیدا توصیه میشه توکن های جدیدی که به صرافی ها اضافه میشه خرید نکنید چون قیمتش معمولا چند برابر. قیمت واقعی اون هست و بعد از جند ماه بشدت سقوط می‌کنه بهتره راه برای خرید توکن توی پیش فروش اولیه هست که اونم ریسک کلاه برداری بودن ico بالاست

    آشنا پاسخ داده شده در اردیبهشت ۶, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید