سلام خدمت دوستان

یه سوال داشتم درباره دستگاه های asic من سرچ کردم تو سایتای مختلف و دیدم که برای هر دستگاه با توجه به قیمت ارز دیجیتالی که ماین میکنه و سختی شبکه یه مبلغی به عنوان سود روزانه معرفی کرده که بعد هزینه های برق و … ازش کم میشه .

میخاستم بپرسم مثلا برای دستگاه antminer dr3 که توانش 7.5 TH هست و ارز decred ماین میکنه نوشته سود روزانه حدود 6 دلار حالا اگه این دستگاه 24 ساعت روشن باشه واقعا 6 دلار ماین میکنه یا اینکه این عددی که نوشته ماکزیمم درآمد هست و مثلا ممکنه که یه روز به جای 6 دلار 1 دلار ماین کنه؟؟؟؟

سوال دومم اینه که کلا نظرتون درباره decred چیه به نظرتون برای ماینینگ مناسبه ؟؟؟

تازه وارد سوال شده در اکتبر 4, 2018 در ماینینگ.
افزودن نظر
4 پاسخ(ها)

نه اون عدد در صورتی هست که همه چیز عالی باشه که معمولا اینطور نمیشه. و تا 20 درصد پاببن تر هست و اینکه به مرور به خاطر دیفیکالتی مقدار در امدتون کم میشه .و ….

راحت میتونید از نمودار دیفیکالتی شبکه و قیمت اون ارز به دبید درستی برسید.

آشنا پاسخ داده شده در اکتبر 4, 2018.
افزودن نظر

ممنون از پاسختون من الان دوباره چک کردم antminer dr3 درآمد کاملش در یک روز حدود  10.74 نوشته شده با توجه به تحلیل نمودار و …

به نظرتون به صرفه هست خرید این دستگاه ؟؟؟ چون فقط decred ماین میکنه الگوریتمی که داره فقط برای همین یه مورد ارز دیجیتال هست نظرتون درباره decred چیه ؟؟

تازه وارد پاسخ داده شده در اکتبر 4, 2018.
افزودن نظر

سلام به نظرم به جای خرید دستگه ماینر شما این پول داخل جیبت بزار و مقدار کمی مثلا 300هزار تومن رو از سایت ماینر گیت که استخراج ابری هستش استخراج کن یکی از دوستانم ثبت نام کرده و برداشت می کنه چون به مرور زمان دستگاه فرسوده می شه در صورت خرابی پیداکردن تعمیر کار سخت هستش روز به روز سختی شبکه بیشتر می شه پول برق هست زمان رسیدگی استرس و دلهوره نمی صرفه بهتر هست از سایت های مطمئن استخراج ابری بکنید و خوبیش این هستش که میزان درامدی که روزانه بهتون می ده رو می تونید دوباره قدرت استخراج بیشتر از سایت بخرید

تازه وارد پاسخ داده شده در اکتبر 4, 2018.
افزودن نظر

 خودم از اسیک ها خوشم نمیاد به خاطر خیلی از دلایل ولی وقتی به صورت صنعتی و سرمایه گزاری بزرگ نگاه کنید خوبه.

من به هیچ عنوان این اسیک رو پیشنهاد نمی کنم بهتر هست رویه ارز هایه دیگه سرمایه گذاری کنید. این ارز در حقیقت ورژن اول مونیرو هست که بعد ار هارد فورک درست شده و برایه این زنده مونده که اسیک فوروش ها پول دار تر شن.

 

استخراج ابری هم واقعا پول دور ریختن هستش.

آشنا پاسخ داده شده در اکتبر 4, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید