atlasarzdigital

  سلام دوستان در سایت لوکال بیت کوین چناچه ما پول به حساب خریدار واریز کنیم و طرف مقابل اوکی ندهد اصطلاحا ریلیز نکند چطور ما می توانیم ثابت کنیم که پول واریز شده به حساب طرف با تجربه ها پاسخگو باشند تا بقیه هم با فضا و ساز و کار این سایت پر طرفدار آشنا بشوند ؟

  با تشکر

  مشتاق سوال شده در مرداد ۸, ۱۳۹۷ در صرافی ها.
  افزودن نظر

   کلی نوشتم یه اُور ویویی داشته باشیم

   بعد از ثبت نام و احراز هویت و مشخص کردن ارزی که قصد خرید Buy دارین اونم با مشخص کردن اینکه میخواهید آنلاین بخرید(all offer online) یا حضوری (Cash) و…
   بعد از ارسال درخواست خرید ارز مورد نظر به فروشنده، لوکال بیت کوینز مقدار ارز مورد نظر رو از حساب فروشنده کسر و به عنوان سپرده نزد خودش امانت نگه میداره. وقتی شما مشخصات پرداختتونو به فروشنده ارسال کردین، روی گزینه پرداخته ام کلیک می کنید تا فروشنده دریافت پول رو تایید کنه و ارز موردنظر اتوماتیک به حساب شما منتقل بشه.

   یه نکته خیلی مهم اینجا هست: هیچگاه بعد از پرداخت به فروشنده روی گزینه کنسل کلیک نکنید چون ۹۹ درصد ممکنه پولتون از دست بره و ۱ درصد شانس بیارین فروشنده ادم باوجدانی باشه پولو برگشت بزنه.
   – فقط با تریدرهایی که اعتبار بالایی دارن معامله کنید.
   – اگه با فروشنده مشکل داشتین و تایید نکرد، به پشتیبانی لوکال بیت کوینز پیام بدین و اطلاعات و عکسی که از پرداخت گرفتینو براشون ارسال کنید تا مقدار ارز سپرده از لوکال بیت کوینز آزاد بشه.

   آشنا پاسخ داده شده در مرداد ۸, ۱۳۹۷.

   اطلاعات و عکس از پرداختی که توسط اینترنت بانک یا همراه بانک های ایرانی انجام شده چه اهمیتی میتونه داشته باشه ؟؟ درست کردن این مدارک کار ۱۰ دقیقه و نرم افزار فتوشاپه. تنها روش تائیدیه این پرداخت ها هم تماس با اون بانک و استعلام تلفنی شماره تراکنشه که من بعید میدونم قسمت حل اختلاف/پشتیبانی اون سایت بتونه این ارتباط رو برقرار کنه اونم به زبون فارسی! (یا اصلا به اختلافات کشور های این چنینی بپردازه/اهمیتی بده…)

   در آبان ۶, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    اگر فروشنده بعد از پرداخت ما بیت کوین رو آزاد نکرد ما چطور میتونیم از طریق پشتیبانی سایت گزارش کنیم این مشکل رو ؟؟؟؟ نحوه ثبت گزارش رو لطفا توضیح دهید.

    و دقیقا چه چیزهایی رو باید بفرستیم برای پشتیبانی ؟؟؟

    و زمان پاسخگویی پشتیبانی چقدر هست که بیت کوین رو از حساب فروشنده ای که بیت کوین رو آزاد نکرده برای ما آزاد کند ؟؟؟

     

    تازه وارد پاسخ داده شده در مهر ۲۶, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید