atlasarzdigital

                                            من حدودا دو ماه پیش با ماشین حساب همین سایت داشتم مقدار درامد ماهانه یکی از ماینر های بیت کوین رو حساب میکردم و امروز هم همین کار رو کردم اما مقداردرامد ماهانه به دست اومده کمتر از قبل شده!!!! میخواستم بدونم  وقتی ما یک ماینر با یک هش ثابت رو خریداری میکنیم مگه نباید درامد ماهانه ثابت داشته باشه یا نه میتونه این مقدار کم و زیاد بشه لطفا هرچه زود تر من رو راهنمایی کنید. باسپاس فراوان

مشتاق سوال شده در آبان ۲۸, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
افزودن نظر

  سلام
  وقتی قیمت جهانی بیت کوین بالابر طبیعتا درآمد شما بالا میره میره و بالعکس که الان داره اتفاق می افته
  در مورد سرعت هش هم هرچه سرعت بالاتر درآمد بیشتر و سختی شبکه هم دخیل

  آشنا پاسخ داده شده در آبان ۲۸, ۱۳۹۷.

  سلام سپاس فراوان از راهنمایی شما .  یعنی منظور شما اینه که زمانی که من یک ماینر رو خریداری میکنم درامد ماهانه اون که به دلار هست با بالا و پایین رفتن قیمت بیت کوین اون مقداردرامد ماهانه من هم کم و زیاد میشه ؟اخه ما یک مقدار پولی رو صرف خرید دستگاه میکنیم با توجه به این که در ماه چقدر درامد میتونیم به شکل ثابت داشته بشایم که این پول به ما برگرده . پس یعنی در واقع ماینینگ یک درامد ثابت ماهانه نیست و متغیره؟؟؟؟

  در آبان ۲۸, ۱۳۹۷.
  افزودن نظر

   سلام

   ببینید دوست عزیز ماینر دلار استخراج نمیکنه، ارز دیجیتال استخراج میکنه مثلا شما یک ماینر بیت کوین میخرید که قدرت ایکس تراهش داره.

   خب متناسب با ارزش بیت کوین و سختی شبکه و هزینهای جانبی مثل پول برق میتونی محاسبه کنید که در روز چند دلار درامد داری در واقع مقدار بیت کوینی که استخراج میشه چند دلار ارزش داره.ولی این محاسبه همیشگی نیست… ممکنه روز بعدش ارزش بیت کویین کاهش پیدا کنه یا افزایش پیدا کنه، سختی شبکه کاهش یا افزایش پیدا کنه، قیمت ارز تغییر کنه اینا همه مواردی هست که در درامد شما دخیل هست.

    

   فراموش نکنید در این کار تضمین قطعی وجود نداره که شما به سود میرسید و درامد همیشگی دارید. شما دارید سرمایه گذاری میکنید  سود و ضرر قطعا وجود داره.

    

   همچنین فراموش نکنید ماین در منزل امکانپذیر نیست و نیاز به زیرساخت خودشو داره.

   مشتاق پاسخ داده شده در آبان ۲۸, ۱۳۹۷.

   خیلی خیلی سپاس گزارم از راهنمایی های خوب شما

   در آبان ۳۰, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید