EMCD

  کسی درباره این ارز اطلاعی داره ؟ آینده داره آیا؟

   

  مشتاق سوال شده در شهریور ۱۷, ۱۳۹۷ در آلت کوین ها.
  افزودن نظر

   با مراجعه اول به سایتش میشه فهمید که هدفش تسهیل امور پرداختیه که ایده جدیدی نیست و بسیاری از ارزهای دیگه هم دارن همین رو ارائه میدن. در چند ماه اخیر هیچ فعالیتی تو گیت هاب نداشته و کلا یه پروژه رها شده است. توصیه می‌کنم رو این ارزها با تفکر اینکه سود چندهزار درصدی در آینده به دست خواهید آورد، به هیچ وجه سرمایه‌گذاری نکنید.

   کارشناس پاسخ داده شده در شهریور ۱۸, ۱۳۹۷.

   رو این الگوریتم داره دستگاه اسیک میاد ممکنه در این روند تغییر ایجاد کنه ؟ چه ارز نوپا رو شما معرفی میکنی. که زیر ۱ دلار باشه و آینده دار باشه ؟

   در شهریور ۱۸, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    من ارزهایی که از این الگوریتم استفاده می‌کنن رو نگاه کردم و ارز شاخصی بینشون ندیدم. ممکنه لینک این خبر که برای این الگوریتم قراره اسیک بیاد رو قرار بدین؟

    ارز خاصی رو هم مدنظر ندارم. دقت کنید اکثر ارزها نزدیک به ۹۰ درصد ارزششون رو نسبت به بیشترین قیمتی که داشتن از دست دادن و پس از رسیدن دوباره به بالاترین قیمت به دنبال رقم زدن بالاترین قیمت جدیدی خواهند بود. پس با شرایط حال بازار انتظار سودهای چندهزار درصدی داشتن از ارزهاش شاخص بازار مثل استلار، نئو و … هنوز هم انتظار بیجایی نیست.

    لازمه‌اش تنها و تنها صبره.

     

    کارشناس پاسخ داده شده در شهریور ۱۸, ۱۳۹۷.

    بله قرار میدم فقط اینکه بنظرت اسیک بیاد برای این الگوریتم ممکنه ارزش ارز ها بالا بره؟؟ من می خوام از ۵ ارز مختلف یکی یک میلیون خرید بزنم بزارم بمونه ارزهایی که قیمتشون به یک دلارم نمیرسه فقط می خوام بدونم از کجا میشه فهمید که آینده داره یا نه ؟ تو. رشدشون به ۱ دلارم برسن برام کافیه

    در شهریور ۱۸, ۱۳۹۷.

    به نظرم اسیک تنها سختی شبکه شون رو بالا خواهد برد ، مگه برای equihash که اسیک اومد قیمت زی‌کش بیشتر شد؟ تغییر خاصی توش ایجاد نکرد و در روند نزولی میان مدتش باقی موند. حالا توصیه‌ای که دارم اینکه ارزهای پتانسیل دار زیادی وجود دارن که حجم بازار بالایی هم دارن (دقت کنید قیمت یه دلار به معنی کم ارزش بودن اون ارز نیست چون بستگی به تعدادش هم داره) و بهتره رو اونا سرمایه‌گذاری کنید.

    در شهریور ۱۹, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
     مشتاق پاسخ داده شده در شهریور ۱۸, ۱۳۹۷.
     افزودن نظر
     پاسخ شما
     برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید