دوستان به نظر شما کدوم ارز در حال حاضر ارزش سرمایه گذاری بلند مدت رو داره ؟؟؟

  مثل بیت کوین از زیر یک دلار به ۲۰۰۰۰ دلار برسه ؟؟ یعنی میشه

  مشتاق سوال شده در شهریور ۱, ۱۳۹۷ در آلت کوین ها.
  افزودن نظر

   درود

    

   به مارکت دقت کنید ببینید کدام کوین ها با هم همبستگی شدیدی دارن! البته بجز بیت کوین که بخاطر جدا بودن از مبحث آلت کوین ها رفتار کاملا متضادی با بقیه داره!

    

   برای مثال ما رفتار های کوین های موفق بازار رو مورد برسی قرار میدیم مانند: لایت کوین ، استلار ، بیت کوین کش ، ایاس ، ترون ، ورج و… دلیل اینکه اتریوم و توکن هاش رو وارد مثال نکردیم بخاطر مبهم بودن ساختار و سیاست سرمایه گذاریش هست و زیاد نمیشه به عنوان یک کوین موفق بهش اعتماد کرد!

    

   اگر دقت کنید این کوینها وقتی افت قیمت رو تجربه میکنن تقریبا همه بازار بهمراه اینها افت قیمت رو تجربه میکنن ولی وقتی بطرف بالا صعودی میشن این کوین های مورد بحث همبستگی جالبی دارن و با هم صعود میکنن حالا اگر ترون مثلا ۳۰۰ ساتوشی هست به ۳۱۰ ساتوشی صعود کنه ورج که مثلا ۲۰۰ بوده حتما به ۲۰۷ ساتوشی صعود میکنه حالا دلیل چیه که صعود ورج ۳ ساتوشی کمتر بوده؟! دلیلش اختلاف حجم قیمت هست و اگر به درصد نگاه کنید میبینید که این دو کوین با هم ۳ درصد صعود کردن!

    

   این کوین های که نام برده شدن در صعود با هم همبستگی دارن و اگر هر کوینی رو که میبنید با این دسته از کوین ها افت و صعودشون پشت به پشت نیست پس نمیشه بهشون اعتماد کرد!! و تضمینی برای صعود ندارن! چرا که ما میدونیم این کوین های که ازشون نام بردیم حتما مورد علاقه سرمایه گذاری هست!

    

   حالا مواردی رو داریم که اصلا ربطی به این کوین های موفق ندارن! و بصورت جدی توصیه میشه درشون سرمایه گذاری نکنید! این دسته از ارزها ، وقتی کوین های مثال ما رشد میکنن ممکنه ساکن بمونن و وقتی این کوین ها افت میکنن کمی رشد کنن و شاید وقتی رشد میکنن اون ها افت کنن! هیچ تحلیلی نمیتونه جواب قانع کننده ای در رابطه با این دسته از کوین ها بده و قطعا دیر یا زود از دور خارج یا از بین خواهند رفت تا بازار با توان و قدرت بیشتر به سوی آینده راه خودشو ادامه بده!

    

   من روزها و ساعت ها به مانیتورم خیره شدم و کوین ها رو بررسی و دسته بندی کردم! وقتی تحقیقاتم رو تکمیل کردم شاهد این فرمول عجیب شدم که برای شما ذکر کردم! شاید بشه گفته تا این فرمول رو بررسی کنم تقریبا ۷ ماه طول کشید تا مطمعن بشم با چه راهی میشه کوین های خوب رو ارزیابی کرد و چه کوین های رو درش سرمایه گذاری کنیم تا در زمان صعود بازار پشت به پشت اونها کوین مورد نظر سرمایه گذاری ما هم رشد کنه!

    

   من یه شابلون یا یه خط کش یا تراز دستتون دادم مانند لایت کوین ، استلار ، بیت کوین کش ، ایاس ، ترون ، ورج و… بقیه رو نسبت به این کوین ها تراز بزنید و مورد های دیگری هم به این لیست اضافه کنید ، بعدش اگر اون کوین مورد نظر سرمایه گذاری خودتون رو پیدا کردید با این توصیه های حیاتی تطبیق بدید.

    

   *******************************************************************

   توصیه های حیاتی:

   تیم پشتیبانی هر ارز هم یکی از مهمترین رکن های اساسی در سرمایه گذاری هست پس مراقب اسکم ها باشید!

    

   قبل از سرمایه گذاری در هر ارز ، حتی اگر پیشنهاد بزرگان بازار هم بشما باشد ، تحقیقات وسعی انجام دهید و اگر به هدفتان در سرمایه گذاری نرسیدید دیگران را مسئول و سر زنش نکنید.

    

   ایده و پروژه هر ارز را دقیق ارزیابی کنید! برای مثال نظیر سرعت تراکنش در ثانیه ، که در آینده بسیار مهم خواهد بود و در مثالی دیگر سابقه ای پشتیبانی و احساسات سرمایه گذاران نسبت به آن ارز و همچنان طرز کار بلاکچین یا همان شبکه زیر ساخت را هم مورد بررسی قرار دهید.

   درمثالی: بلاکچین یا شبکه XVG  به وسیله تور یا همان الگوریتم پیازی در امنیت شبکه خود بهره میبرد که در میان تمامی ارزهای موجود یکی از منحصر بفردترین شبکه های بکلاچین را دارا میباشد تا بتواند تراکنش های کاملا امن ، سریع و محرمانه ای ارائه دهد.

    

    

   اگر ارز مورد نظر خود را یافته اید هرگز برای بدست آوردن سود از آن عجله نکنید ممکن است سرمایه گذاری میان مدت هم بررسی های مورد نظر را پاسخگو نباشد! و نیاز به زمان بیشتری برای مثال بالاتر از ۵ سال را مورد بررسی قرار دهد! اگر میدانید دست خود را بر روی ارز با ارزش ذاتی خوبی گذاشته اید که تمام شرایط بالا رو دارا میباشد حتی خریدش در مواقع ریزش هم برای طولانی مدت پاسخ خواهد داد. (سعی کنید با تحقیق بیشتر تا میتواند در کف قیمت خریداری کنید) و هرگز مایوس نباشید و دچاره احساسات نشوید که عجب اشتباهی کردم از آن قیمتی که هم خریداری کرده ام ۱۰۰ یا ۲۰۰ درصد بیشتر ریزش کرد! محکم به ارزهایتان بچسبید و نگذارید نهنگ ها با احساسات شما بازی کنند که سرمایه بلند مدت شما را از چنگتان با ضرر بالا در بیاورند! نهنگ ها افرادی هستند که قیمت ها را به زیر میکشند تا شما را مجبور بفروش و آلارم خطر ذهن شما را به صدا در بیاورند!

    

   در مواردی: تعداد محدودیت سکه “بالا یا پایین” یک ارز ، دلیل بر نامناسب بودن آن در سرمایه گذاری نمیباشد!!

    

   و… توصیه های بسیار دیگر

   *****************************************************************

   این توصیه ها رو من از مقاله خودم که چند مدت پیش در همین استک ارز دیجیتال منتشر کردم در اینجا کپی کردم ، اگر مایل به خواندنش بودید در قسمت “سوال” پروفایل من قابل دسترس هست ، درباره سرمایه گذاری صحبت شده و من سعی کردم درش حرف هایی رو بگم که در اکثر سایت ها بیان نشدن آن هم بصورت ساده و قابل درک ابتدایی.

    

   حال که فهمیدید موضوع از چه قرار هست بیاید پاسخ سوال شما را بررسی کنیم!

   در جواب سوال شما آیا کوینی هست که شما مانند بیت کوین در ۸ سال قبل با قیمت یک دلار بخرید و چند سال بعد مثل سال ۲۰۱۸ به قیمت ۲۰ هزار دلار برسه! در کمال تعجب ، بله حتما وجود دارد!

   مثلا اگر کوین ورج رو ببنید ۰٫۰۰۰۰۰۳ سنت در سال ۲۰۱۵ به ۰٫۳۰ سنت در سال ۲۰۱۸ رسید (این یعنی رشد ۱۰۰ هزار برابری! اگر ورج را در سه سال پیش ، بیت کوین یک دلاری سال ۲۰۱۰ فرض کنید ، میبیند که نهایتا بیت کوین شما بعد از ۸ سال بیست هزار دلار قیمت داشت اما اگر سه سال پیش شما یک دلار ورج میخریدید در عرض ۳ سال صد هزار دلار سرمایه داشتید! میبنید سود ورج ، در سه سال ۵ برابر بیت کوین در ۹ سال بوده! پس عجله نکنید فقط و فقط تحقیق ، مطاله و بعد از آن ریسک پذیر و صد البته صبر ایوب را داشته باشید) اگر در همان موقعه با این قیمت فقط صد دلار ازش میخریدید الان چندین میلیون دلار سرمایه داشتید این یعنی همان بیت کوینی که دنبالش میگشتید! پس ملاک حتما این نیست که شما برید یک کوینی رو با قیمت یک دلار ۱۰۰ تا دونه ازش بخرید و آن کوین هم به قیمت ۲۰ هزار دلار برسه تا شما سود قابل توجهی بدست بیارید! مهم ریسک کردن ، تحقیقات و صبر و ایمان شماست!

    

    

   نکته ما اگر درباره کوینی بحث کردیم فقط برای روشن کردن کامل موضوع برای شما بوده است و هیچ توصیه ای برای ورود به بازار پر نوسان ارز دیجیتال یا کرپیتو کارنسی بشما نشده (رفع مسئولیت) 

    

    

   خب دوست عزیز شما درخواست راه تماس با بنده رو کرده بودید که نمیتونستم این چنین بشما پاسخ بدهم و در جواب درخواست شما سعی کردم ، اینجا سوال شمارو خیلی دقیق و موشکافانه توضیح و به راهنمایی شما بپردازم تا راضی و خوشنود باشید. اگر سوالی داشتید که سواد بنده توان پاسخش را داشت ، حتما جوابش رو خواهم داد.

    

    

   مراقب و پر سود باشید. 🙂

    

    

    

    

   کاردان پاسخ داده شده در شهریور ۲, ۱۳۹۷.

   ??

   در شهریور ۲, ۱۳۹۷.

   ?✌

   در شهریور ۲, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    سلام

    بیت کوین این راه رو در ۸ سال پیموده و با این حال طبق نظر خیلی‌ها هنوز اول راهه. شما اگه بلندمدت فکر می‌کنید طبق نظر من همون بیت کوین رو داشته باشید چون با وجود اینکه ارزهای دیگه شاید از لحاظ تکنولوژی بهتر بنظر برسن ولی این بیت کوینه که همیشه پادشاه میمونه.

    کارشناس پاسخ داده شده در شهریور ۱, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر

     بایت کوین ارز با سابقه ای هست که ارز سرمایه گذاری داره

     تا چند روز دیگه هم هارد فورک داره

     با دید بلند مدت ممکن هست به ۵۰ تا ۷۰ سنت هم برسه

     البته این به رشد خوده بیت کوین وابسته است

     مشتاق پاسخ داده شده در شهریور ۲, ۱۳۹۷.
     افزودن نظر
     پاسخ شما
     برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید