سرمایه گذاری

 به نظر شما برای سرمایه گذاری بلند مدت بیت کوین بهتره یا اتریوم؟ برای کوتاه مدت چی؟‌و چرا

خیلی ممنون

 

 

مشتاق سوال شده در می 7, 2018 در سرمایه گذاری.
افزودن نظر
4 پاسخ(ها)

به نظر من سرمایه گذاری بلند مدت روی ارز های با ارزش کم کار درست تریه مثل کاردانو یا هر ارز نو پا (با اگاهی از تیم توسعه و برنامه های انها)

اتریوم و بیت کوین به نظر من شانسیه که قیمت بکشه بالا چون دیگه واقعا بالا هستن ولی امکان اینکه برن بالا هست اما نه به اندازه ی ارزهای نوپا

مثلا iota که قیمتش الان که من مینویسم قیمتش 11400 تومن هست راحت میتونه بشه 22800 تا این که بیت کوین باد قیمتش دوبرابر بشه البته اینم در نظر باید گرفت که بیت کوین سابقه و حجم معاملات بسار زیاد تری از این ارز ها داره

در کل من به شخصه سرمایه گزاری بلند مدت ( دو سه سال ) رو اینا رو صلاح نمیدونم

کاردان پاسخ داده شده در می 7, 2018.
افزودن نظر

هم اتریوم و هم بیت کوین برای سرمایه گذاری بلند مدت کاملا مناسب هستند. منتها میزان سرمایه گذاری شما باید به صورتی باشد، زمانی که حجم کل ارزش کریپتو نزول کرد متحمل شکست در زندگی نشوید. معقولانه سرمایه گذاری کنید.

برای کوتاهمدت هم باز میتوانید از هر ارزی خرید بفرمایید، منتها به سراغ ارزهایی که رنک خیلی پایین دارند، نروید. شاد باشید.

کاردان پاسخ داده شده در می 7, 2018.
افزودن نظر

برای کوتاه مدت که باید بخری بفروشی هر روز! برای بلند مدت هم ارز های نو پا

آشنا پاسخ داده شده در می 7, 2018.
افزودن نظر

پیشنهاد میکنم این مطلب جدید رو بخونید،

https://arzdigital.com/four-pieces-advice-wish-knew-before-investing-cryptocurrency/

برای بلند مدت ICOها بسیار خوب هستند به شرط اینکه صبور باشید و تحقیقات زیادی انجام بدید، BTC و  ETH هم خوب هستند اما میشه گفت اونا توی چند سال گذشته رشد زیادی کردند ( هنوز هم جای رشد زیاد دارند) اما منظور به اینه که برای سرمایه گذاری توی اونا شما به شدت به پول بیشتری نیاز دارید خصوصا با افزایش قیمت دلار و بسته شدن صرافی های مجازی و کارمزد بالا خیلی برای ما ایرانیا جالب نیست، برای کوتاه مدت هم ارزهای Top 10 خوب هستند به شرطی که هر روز Market رو دنبال کنید.

آشنا پاسخ داده شده در می 7, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید