سایت بیت مکس

پاسخ داده شده

با سلام.

در مورد سایت بیت مکس  چن تا سوال داشتم:

1- برای ایرانیان  تحریم هست یا خیر؟

2- نحوه کار با اون چجوریه؟ چون من در برخی جاها دیدم که عبارت leverage رو بکار برده یعنی شما اگه از یک بیت کوین استفاده کنی با لوریج 10 یعنی داری با 10 بیت کوین وارد معامله میشی و سود و زیانت 10 برابر میشه.

3- عبارت long و short در خرید و فروش سایت به چه مفهوی است؟

دوستان حرفه ای لطفا راهنمایی کنید.

مشتاق سوال شده در می 22, 2018 در صرافی ها.

برای ایرانیان تحریم هست وبرای استفاده باید از وی پی ان استفاده کنید در بیت مکس خرید وفروش نمی کنید وبرروی بالا رفتن وپایین رفتن ارزها پیش بینی می کنید وپیش بینی برروی پایین رفتن آن ارز شورت می گویند و پیش بینی برای بالا رفتن آن را لانگ می گویند. عبارت لوریج هم وقتی برروی یک ارز پیش بینی می کنید مثلا پیش بینی می کنید که ارز ریپل 10 ساتوشی بالا می رود اگر پیش بینی شما درست آمد ولوریج را مثلا 10 یا 100 انتحاب کردید پیش بینی درستتان یا سودی که کردید ضربدر 10 یا 100 میشود ولی اگر پیش بینی تان درست نبود کل دارائی تان سوخت می شود . ولی برای آشنائی کامل ویدئو های آموزشی آپارات را ببینید توضیحات کامل راداده اند چون بیت مکس خیلی اطلاعات دارد درضمن قبل از وارد شدن به بیت مکس بعد از اینکه کامل یاد گرفتید به مدت یک هفته از سایت تست نت بیت مکس استفاده کنید (به صورت دمو است ) بعد از آن وارد سایت اصلی بیت مکس شویدو شروع به کار کنید وسود ها ی خوب کنید یک مطلب دیگر اکثر صرافی های دیجیتال فیلتر هتند وباید یا احراز هویت بکنید یا از فیلتر شکن قابل اعتماد استفاده کنید یا vps استفاده کنید در صرافی بیت مکس برای کار چند ارز بیشتر وجود ندارد . وارز مرجع وکار بابیت کوین است دربایننس ارزهای بیشتری است و در این صرافی ترید یا خرید وفروش ارز را انجام میدهید

درضمن من خودم در صرافی باینس کار میکنم ودارم اطلاعات جمع میکنم که وارد بیت مکس بشوم

موفق باشید

 

در فوریه 13, 2019.
افزودن نظر
4 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

سلام،

در مورد Leverage، Margin trading یا Shorting  اینها نیاز به تأیید هویت دارند، و از این‌ رو برای شهروندان ایرانی میسر نیست.

Leverage به این صورت هست که شما با پشت سر گذاشتن مراحل احراز هویت و عقد یک قرارداد مدت دار، به معامله می‌پردازید. برای مثال اگر سرمایه کنونی شما 0.01 BTC باشه، با اهرم 1:100 می‌تونید تا حداکثر 1 واحد BTC ترید کنید.

 

در مورد اصطلاح Long و Short؛

 

Long یا Long Position به معنی این هست که شما یک ارز یا سهامی رو خریداری می‌کنید و همونطور که از اسمش پیداست قصد سرمایه گذاری بلندمدت رو دارید چرا که پیش‌بینی می‌کنید در آینده قیمت/ارزش اون ارز/سهام بالا خوهد رفت. و اینکه در نظر داشته باشید سهام/ارز خریداری شده مقروضه نیست و کاملا متعلق به شماست. 

 

در مقابل Short یا Short Position وقتی بکار میره که سرمایه‌گذار سقوط ارزش یک ارز/سهام رو پیش‌بینی می‌کنه. بدین صورت که برای مثال شما 1 بیت‌کوین با قیمت فعلی 8,200$ رو که با Leverage یا Margin و به عبارتی بصورت مقروضه در اختیار دارید وقتی ارزش بیت‌کوین به 6,000$ سقوط می‌کنه شما با بازگردانی اون بیت‌کوین در این برحه زمانی از نزول قیمت سود خواهید برد. این استراتژی به خصوص در بازار کریپتو که نرخ فراریت بسیار بالایی داره از ریسک بالایی برخوردار هستش و برای تریدرهای تازه‌کار پیشنهاد نمیشه.

 

متخصص پاسخ داده شده در می 22, 2018.

من صحبتتان را قبول ندارم وپاسخ کامل درست نمی باشد.

 

 

در فوریه 13, 2019.
افزودن نظر

به نظرم “تحلیل تکنیکال” بازار بورس رو باید یاد بگیرید . حالا سهام/ارز . همه ترید ها(معاملات) با یک قاعده انجام میشه

مشتاق پاسخ داده شده در نوامبر 25, 2018.
افزودن نظر

موافق هستم باید یاد گرفت

 

تازه وارد پاسخ داده شده در فوریه 13, 2019.
افزودن نظر

سلام ایا بیتمکس از نظر شرعی مشکل نداره؟

تازه وارد پاسخ داده شده 5 روز قبل.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید