راهنمایی در مورد z9 مینی و سافت فورک زدکش

منم میخوام زد 9 مینی بگیرم ولی دیروز بلاگ زدکش اعلام کرد که 28 اکتبر سافت ورک جدید میدیم و گفته همه کاربرا و ماینر رو سر موقع اپگرید میکنیم سوال که برام وجود داره این که نکنه این اتفاق اختلالی در ماینیگ زد کش ایجاد نمیکنه؟ میخوام 5 سپتامبر از خود سایت بیت مین سفارش بدم بره دبی بعد از اونجا واستم بیارن ایا امارات مشکلی با ماینر و کریپتوکارنسی نداره؟ یه وقت دردسر نشه واسه دوستم اینجوری 1300 دلار دستم میرسه کسی تجربه داره؟ شما از چه سایتی گرفتین؟ داخلی؟ کسی از علی اکسپرس گرفته؟

تازه وارد سوال شده در آگوست 18, 2018 در ماینینگ.
افزودن نظر
3 پاسخ(ها)

من از سایت ایران شیپینگ خریدم ، حدود 20 روز دیگه دستم میرسه انشاا…

راجب فورک هم یه سرچ بزنی دستت میاد ، تا اونجایی که من اطلاع پیدا کردم ، اگه هارد فورک بزنن احتمال اینکه موجودی زی کش شما بپره هست (که با توجه به این روزانه یا هفتگی تا قبل از این سافت ورک نقد کنید زی کش رو ) سایت هایی که فروشنده هستند و راحت تر به دستتون میرسونن (ایران شیپینگ ، nabzex.com و doricoin.com هست که با توجه به اینکه قیمت دوریکوین با اختلاف بالاست توصیه نمیشه ، در مورد این سایت ها که من اطلاع دارم ، سایت دوریکوین و نبزاکس نماد اعتماد دارند .

 

امیدوارم این پاسخ به کارت بیاد و کامل باشه.

 

موفق باشید.

مشتاق پاسخ داده شده در آگوست 19, 2018.
افزودن نظر

وقتی که هارد فورک بیاد کوین قبلی کامل از بین میره مگه؟ موجودی از کجا میپره؟ مگه اینجوری نیست که هر چند روز یک بار از استخر میره والت؟

اینجوری که من نگا کردم نبض گرونتره چون 3-5 میلیون اضافه بر قیمت درج شده تو سایت هزینه ارسال و تحویل میگیره

 

تازه وارد پاسخ داده شده در آگوست 20, 2018.
افزودن نظر

طبق اعلام تیم زدکش فعلا تصمیمی در خصوص فورد ضداسیک ندارن، ولی حتی در صورت فورک شدن زدکش کوینهای خوبی مثل زدکش کلاسیک، کومودو یا زن کش هستند که با الگوریتم Equihash کار میکنن که حتی درآمد بیشتری نسبت به زدکش به شما میده

مشتاق پاسخ داده شده در آگوست 22, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید