سلام.از دوستانی که تجربه کار با نایس هش رو دارند راهنمایی میخواستم. من برای مثال ۳ ایسیک (Antminer S9-Antminer Z11-FusionSilicon X7) با ۳ الگوریتم مختلف (SHA256-Equihsh-X11) رو که در لیست ماینرهای نایس هش هست انتخاب کردم؛

راهنمایی در مورد استخراج از نایس هش

راهنمایی در مورد استخراج از نایس هش

راهنمایی در مورد استخراج از نایس هش

راهنمایی در مورد استخراج از نایس هش

راهنمایی در مورد استخراج از نایس هش

راهنمایی در مورد استخراج از نایس هش

همونطور که میبینید مقدار سود هر ماینر که نایس هش بهش اختصاص میده تو ماشین حساب Whattomine و Nicehash تقریباً برابرِ،اما سوالی که میخوام بپرسم این که نایس هش این مبالغی رو که با بیت کوین درج کرده واقعاً به کیف پول ماینر واریز میکنه یا سود دهی ماینرها تو استخرهای نایس هش کمتر هست؟؟؟چون چند جا دیدم بعضی از دوستان گفتند که درآمد استخراج از نایس هش کمتر از استخرهای دیگه است. دوستانی که از نایس هش با الگوریتم های مختلف(مخصوصاً آلت کوین ها) استخراج میکنند چنین دریافتی رو تأیید میکنند؟؟؟!!

تازه وارد سوال شده در خرداد ۱۷, ۱۳۹۸ در ماینینگ.
افزودن نظر
1 پاسخ(ها)

  سلام. نایس هش یا ماین می کنه میریزه به حساب داخلی وبرای برداشت باید فقط و فقط بزنی به کیف پول هایی که توی سایتش گذاشته که ۳ تا هستند و ۲ تاشون ایران تحریمه و میمونه BTC. سپس از BTC بزنی به ولت شخصی خودت. کارمز انتقال هم از نایس هش به BTC حدود ۱۰ هزار تومان برای ۶۰۰ هزارتومان بود. حالا دوباره از BTC به کیف پول شخصی نمی دونم چقدر باید کارمزد بدین چون من برداشت نکردم هنوز.

  یا اینکه میتونید کیف پول شخصی خودتون را در قسمت ورکر وارد کنید اما ۱ هفته طول می کشه تا مقداری که در طی ۱ هفته ماین شده رو واریز کنن براتون.

   

  این از کیف پول و …

   

  Z11 بالاترین سود دهی در نایس هش رو بین تمام ماینر ها حتی s17 داره. اگر ماینری دارین که الگوریتم Sha256 هست بهتره به viabtc یا slush یا antpool وصلش کنید که دردسرش کمتر باشه. اما اگر ماینر شنا الگوریتیم غیر از Sha256 هست خوب نایس هش گزینه خوبی هست. البته سایت مثل نایس هش زیاد داریم که متاسفانه به صورت سوال مطرح کردم کسی معرفی و در مورد نحوه کار با سایت راهنمایی نکرد اصلا.

  استاد پاسخ داده شده در خرداد ۱۷, ۱۳۹۸.

  ممنون از پاسختون

  اتفاقاً تصمیمم این که رو Z11 سرمایه گذاری کنم چون هم درآمدش خوبه هم مصرف برقش کمه،فقط نگرانیم این بود که ZCash خریدار داره یا نه و یا اگر از نایس هش استخراج کنم درآمدم به بیت کوین کمتر از زدکش نباشه

  در خرداد ۱۷, ۱۳۹۸.
  افزودن نظر

  پاسخ شما

  برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید