پاسخ داده شده

  سلام

  لطفا روی این عکس توضیح بدید که چی کار کردن و سوالی که هست اینکه اتصالی که از پاور p5 به کنترل برد m3 هست اون هم نیاز هست برای e10 ?

  تعداد نخ هر کابل که به یک پیچ پاور وصل هست چندتاست؟جنس کابل اتصال چی هست و از کجا میشه تهیه کرد. و چرا تعداد کابلهای متصل به یک پیچ توی این دوتا عکس فرق داره. ممنون

  راهنمایی برای اتصال پاور p5 به e10

  راهنمایی برای اتصال پاور p5 به e10

   

  مشتاق سوال شده 6 روز قبل در ماینینگ.
  افزودن نظر
  4 پاسخ(ها)
   بهترین پاسخ

   ببین اگر دقت کنی روی دستگاه ۱۲ تا پایه داری (۶تا مثبت و ۶ تا منفی) و روی پاور هم ۶ تا پایه (۳تا مثبت و ۳تا منفی). حالا شما باید به هرکدوم از پایه های پاور دوتا سیم وصل کنی که اون طرف به دوتا پایه روی دستگاه بتونی ببندیش. تو عکسای خودت مشخصه کاملا. ساده تر بگم روی هر پایه پاور دو رشته سیم میبندی ینی مجموعا میشه ۱۲ رشته که ۶ تا مشکی (منفی) و ۶ تا هم زرد (مثبت) هست و اینارو به دستگاه وصل میکنی.

   *** توجه *** حتما از سیم خوب تمام مس نمره ۴ استفاده کن. ****

   اون سوکتی هم که به کنترل برد وصل میشه فکر نمیکنم به Ebit بخوره. اون سیم رو لازم داری ولی سوکتش رو نمیتونی استفاده کنی باید “پین هدر” بخری و سیمهارو بهش لحیم کنی. اینو از همون سیم خودش میتونی استفاده کنی لازم نیست سیم قوی بندازی.

    

   پ.ن: احتمال داره پیچ لازم داشته باشی اگر لازم شد میتونی بری جمهوری جلوتر از پاساژ امجد، پاساژ عباسی طبقه همکف انتهای پاساژ سمت راست یه فروشگاه رباتیک هست پیچشو داره. برای خرید پین هدر هم برد رو ببر پاساژ امجد و سایز خودش پین هدر بگیر. لحیم کاری و پرس کابلشو و اینارو هم که ایشالا وسایلشو داری و بلدی…

   ***توجه *** حتما برای همه اتصالات از کابلشو استفاده کن و در نهایت دور کابلشو ها لنت بپیچ یا وارنیش ببند ***

   متخصص پاسخ داده شده 5 روز قبل.
   افزودن نظر

    مطابق این تصویر باید نصب کنید

     

    RE: راهنمایی برای اتصال پاور p5 به e10

     

    متخصص پاسخ داده شده 6 روز قبل.
    افزودن نظر

     اگر خواستی میتونم برات بسازم

     متخصص پاسخ داده شده 6 روز قبل.
     افزودن نظر

      این عکس رو قبلا دیده بودم. ممنون از شما. میخوام خودم درست کنم که هزینه ام بیاد پایین. من سوالم این هست که چند نخ سیم باید به هم وصل باشه برای یک ورودی یا یک خروجی؟

      مشتاق پاسخ داده شده 6 روز قبل.
      افزودن نظر

      پاسخ شما

      برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید