سلام.

اینها شرایط گرفتن مجوز برای ماینینگ هستند که از روی خود متن اصلی کپی کردم. امیدوارم براتون مفید باشه.

 

 

اعتبار جواز تأسیس صادر شده ۶ ماه بوده و با ارائه گزارش پیشرفت فیزیکی طرح و تأیید آن توسط سازمان براي یک دوره دیگر قابل تمدید است.

 

مکان استقرار واحد استخراج کننده رمزارز مشمول ضوابط استقرار واحدهاي صنعتی بوده و صرفاً در شهرك صنعتی مصوب و یا مناطق آزاد تجاري- صنعتی و ویژه اقتصادي و نیروگاهها امکانپذیر است.

 

مکان استقرار واحد هاي استخراج کننده رمزارز شامل محدودیت محدوده ( ۱۲۰ ) کیلومتري شهر تهران ، ( ۵۰ ) کیلومتري شهر اصفهان و ( ۳۰ ) کیلومتري مراکز سایر استانها نمیباشند.

 

صدور و یا اصلاح جواز تأسیس براي استخراج رمزارز در محل واحدهاي تولیدي فعال صنعتی و معدنی موجود ممنوع است.

 

صدور و اصلاح جواز تأسیس براي استخراج رمزارز در محل واحدهاي موجود غیرفعال که حداقل ۳ سال از عدم فعالیتو یا تعلیق آنها گذشته باشد در چارچوب این دستورالعمل بلامانع است.

 

صدور جواز تأسیس براي متقاضیانی که جمع توان برق مصرفی تجهیزات استخراج رمزارز آنها کمتر از ۲۵۰ کیلووات(ولت-آمپر) باشد، ممنوع است.

 

تأمین زیرساختهاي لازم شامل برق، گاز، آب، اینترنت و … بر عهده دارنده جواز تأسیس است.

 

تأمین انرژي برق مورد نیاز، از طریق شبکه سراسري برق کشور و یا تولید برق به صورت خصوصی ازطریق انرژي نیروگاه خصوصی و … در چارچوب ضوابط و مقررات مربوط امکانپذیر است.

 

در صورتی که سرمایه گذار بعد از فراهم کردن امکانات طرح از قبیل زمین، برق، ساختمان و تجهیزات ، تقاضاي صدورجواز تأسیس نماید و اقدامات انجام شده مطابق ضوابط این دستورالعمل باشد، صدور جواز تأسیس امکانپذیر است.

 

صدور جواز تأسیس در محل استیجاري با حداقل اجاره یکساله، در چارچوب این دستورالعمل امکانپذیر است.

 

براي واحدهاي خارج از شهركها و نواحی صنعتی، ارائه قرارداد اجاره منعقده در دفاتر اسناد رسمی الزامی است و درشهركها و نواحی صنعتی منوط به موافقت شرکت شهركهاي صنعتی استان خواهد بود.

 

صدور مجوز در مناطق آزاد تجاري- صنعتی و ویژه اقتصادي در چارچوب ضوابط این دستورالعمل و باتفویض وزارت،توسط سازمان مسئول منطقه، صرفاً از طریق سامانه و با نظارت سازمان انجام خواهد شد.

 

به منظور تأمین برق موردنیاز، پس از صدور جواز تأسیس، اطلاعات مجوز در سامانه به وزارت نیرو ارسال می شود و پس از اختصاص انشعاب برق، وزارت نیرو اطلاعات آن را از طریق سامانه به وزارت صمت اعلام مینماید.

 

در صورت اعلام متقاضی مبنی بر تأمین برق از طریق احداث نیروگاه حرارتی، جهت تأمین سوخت مورد نیاز به وزارتنفت معرفی خواهد شد.

 

 

تغییر نام دارنده جواز تأسیس مستلزم ارائه روزنامه رسمی براي شخص حقوقی و گواهی دفاتر اسناد رسمی براي شخص حقیقی است.

 

 

 

صدور پروانه بهره برداري استخراج رمزارز:

 

پس از اتمام مراحل احداث و راه اندازي واحد، بازدید و ظرفیتسنجی توسط سازمان انجام و در صورت رعایت شرایط مندرج در جواز تأسیس، پروانه بهره برداري حسب مورد براي شخص حقوقی یا حقیقی صادر میشود.

صدور پروانه بهره برداري براي واحدهاي فعال در زمینه استخراج رمزارز و فاقدجواز تأسیس ، با رعایت ضوابط این دستورالعمل امکانپذیر است.

 

صدور پروانه بهره برداري با رعایت قوانین و مقررات مربوط به مسائل زیست محیطی صورت میگیرد.

 

میدونم همتون قبلا اینا رو میدونستین ولی من گذاشتم.

اگه اشکالی تو متن وجود داشت لطفا نظر بدید.

اگر هم خوشتون اومد بالا سمت راست امتیاز بدین.

موفق باشید 🙂

آشنا سوال شده در مرداد ۲۲, ۱۳۹۹ در ماینینگ.
افزودن نظر

  رسما اعلام میکنن خر رو بیار ( بلا نسبت ) پالون بنداز روش ما سوار بشیم پول یونجه و ابش هم با خودتون هست

  آشنا پاسخ داده شده در مرداد ۲۳, ۱۳۹۹.

  مثل اینکه درک نمیکنن ۱۰ برابر برقشون درامد دارن با این کار 🙁

  در مرداد ۲۳, ۱۳۹۹.

  اگه درک میکردن که الان دلار زیر ۱۰۰۰ تومن بود کسی اصلا سراغ ماینینگ نمیرفت

  در مرداد ۲۴, ۱۳۹۹.
  افزودن نظر
  پاسخ شما
  برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید