با سلام دوستان کسی می‌دونه واسه خنک نگه داشتن ماینر جت فن بهتره یا واتر کولینگ یا روغن میترال 

  آشنا سوال شده در مرداد ۱۴, ۱۳۹۹ در ماینینگ.
  افزودن نظر

   هر کدوم مزایا و معایب خودشون دارند:

   مثلا جت فن هر وقت خواستی میتونی دوباره ماینر جمع و جور کنی بفروشی ولی فقط صدای گوش خراش ماینر حذف میشود و دمای دستگاه زیاد تغییر شگرفی درش ایجاد نمیشه و دستگاه در محیط جمع و جور و به اندازه خود ماینر فضا اشغال میکند (راحت جمع و جور میشه در ۵ دقیقه)

   اما واتر کولینگ برای خنک سازیه بسیار عالی ولی جا اشغال میکنه و سر و کله زدن با پمپ و آب و فشار آب و قبض آب و فروش بعد دستگاه دارد که کار کمی سخت میکنه (۳ واحد مکانیک سیالات باید پاس کنی🤣)

   روغن هم روشی بدی نیست و برای خنک سازی عالیه و تقریبا یکمی شبیه واترکولینگ ولی عملیاتی روی هش برد ها انجام نمیشه و فقط مبحث پمپ و تعویض روغن البته برای فروش این دستگاه باید هزینه اسپری برای خشک کردن هش برد بدهید.

   کاردان پاسخ داده شده در مرداد ۱۵, ۱۳۹۹.

   اینطور شما توضیح دادین روغن بهترین گزینه هستیش؟

   در مرداد ۱۵, ۱۳۹۹.

   یا من درست متوجه نشدم ؟

   در مرداد ۱۵, ۱۳۹۹.

   اگر حوصله داری برو دنبال تحقیق در مورد جت فن اگر خودت بتونی لوازم جمع و جور کنی ۱/۴ قیمت که بعضی دوستان میان براتون انجام میدن خودت از جیب میدی. ارزونتر روش همین. اگر حوصله نداری برو سمت واترکولینگ اینم در نظر بگیر این روش خیلی گرون برات تموم میشه با آمار گرفتن میتونید متوجه بشید نرخ دستگاه خودتونو.

   از نظر من جت فن عالیه در مقایسه با دو روش دیگه که هزینه سنگین و اثاث کشی که دارند🤣 

   در مرداد ۱۵, ۱۳۹۹.
   افزودن نظر

    نظر بنده واتر کولینگ هست. چون مجدد می شه ماینر رو مثل روز اول کرد و آسیبی نمی زنه

    کریپتومستر پاسخ داده شده در مرداد ۱۵, ۱۳۹۹.

    واتر کولینگ باشه دیگه نیازی به کولر نیس دمای ماینر خوب میمونه

    در مرداد ۱۵, ۱۳۹۹.
    افزودن نظر

     سلام

     دوست عزیز جت فن در این واحد که ماینر رو خنک می کنه می تونه به شدت هم به ماینر صدمه بزنه. شما برای استفاده از جت فن باید فن های ماینر را باز کنی و از سیمولاتور فن استفاده کنی همانطور که میدونید درون جت فن یک موتور الکتریکی وجود داره .بهر دلیلی از حرارت یا نوسنات وکارکرد زیاد و… این موتور الکتریکی سوخت و ایستاد حرارت ماینرتون بالا میره تا حد خطر ناک و بعد ریست میشه حالا باید شانس داشته باشی تا بلایی سر هشتبرد هات نیامده باشه.پس اصلا توصیه نمیشه چون خطر ناکه

     در مورد واتر کولینگ :روش بسیار خوبی است اما توجه کنید از اتصلات خیلی قوی استفاده کنید که خدای ناکرده نشت نکنه و هشتبردت رو  خراب نکنه و از رادیاتور و پمپ خوب استفاده کنید تا حرارت را از هشتبرد ها بگیره.نحوه نصب هم در سایت هست اگر لازم بود بگید تا توضیح بدم راجبش.

     در مورد مینرال اویل:یکی از بهترین روش های خنک کاریه که کل دستگاه حتی پاور را میشه خنک کرد و حرارت را پایین نگه داشت روشش تقریبا مثل واتر کولینگ است اما بزرگتر و قوی تر بدلیل قیمت بالا تجهیزات و روغن زیاد سمتش نمیرن

     البته شما باید اول ببینید در چه منطقه اب و هوایی و محیطی هستید اگر مشکل گرما و رطوبت محیطی در جنوب کشور را دارید فقط  و فقط از مینرال اویل استفاده کنید اگر سمت شمالی کشور هستید راه های مختلفی جهت خنک کردن دارید اگر لازم بود بگید تا توضیح بدم راجبش.

     موفق باشید

     آشنا پاسخ داده شده در مرداد ۱۶, ۱۳۹۹.
     افزودن نظر
     پاسخ شما
     برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید