سلام دوستان

می خواستم بدونم سایت داخلی “معتبری” هست که بشه ازش Ledger Nano S تهیه کرد؟ البته به جز سایتهایی که از آمازون سفارش میدن و چند هفته طول می کشه اومدنش (نهایتا تو ۲، ۳ روز آینده باید تهیه کنم).

البته پلمپ بودنش هم برام مهمه. و قیمتش هم یه کم بالا پایین مهم نیست.

سوال بعدی این که این مدل (Nano S) بیشتر از یه ورژن داره؟ (منظورم خود سخت افزاره) چون یه جا نوشته بود ورژن ۲۰۱۸ داره که از ارزهای بیشتری پشتیبانی میکنه… یا این که صرفا آپدیت firmware منظورش بوده؟

ممنون

 

مشتاق سوال شده در اسفند ۸, ۱۳۹۸ در کیف پول.
افزودن نظر

  سلام منظور ورژن فیرم ور بوده، داخل سایت دیوار سرچ کنید برای فروش خیلی ها گذاشتند، سایت لجر نانو دان ای آر هم هست اما یکم گرونفروش و دروغگو هستند، ضعفشون قیمتشونه کلا

  کریپتومستر پاسخ داده شده در اسفند ۸, ۱۳۹۸.

  سلام دوباره

  من الان هم دیوارو چک کردم و هم سایتی رو که فرموده بودین: قیمت سایت به نظر مناسب بود در قیاس با دیوار. به نظزتون از نظر اصل بودن محصول میشه به این سایت اعتماد کرد؟ چون گفتین دروغگو نظرم منفی شده یه کم 🙂

  در اسفند ۸, ۱۳۹۸.

  همه اصل می فروشن این سایت ادعا می کنه فقط خودش اصل می فروشه

  در اسفند ۹, ۱۳۹۸.
  افزودن نظر

   سایت مالتینا هم هست که مستقیم از سایت آمازون خرید میزنه برات

   آشنا پاسخ داده شده در اسفند ۸, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر

    تو یکی از فروشگاههای معروف سخت افزار (داخلی) گذاشته قیمتشم بد نیست ولی تو بخش معایبش نوشته: “عدم پشتیبانی توسط سازنده” متوجه منظورش نشدم چون تا جایی که میدونم همچنان نرم افزار و firmware این مدل توسط خود لجر ساپورت میشه… ممکنه دلیلی بر اصل نبودن جنسش باشه؟؟ و آپدیت ها رو دریافت نکنه؟

    مشتاق پاسخ داده شده در اسفند ۸, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید