خرید دستگاه +Antminer T9

سلام  من میخوام دستگاه antminer t9+ رو بخرم تو توضیحات این دستگاه اومده که از الگوریتم sha256 پشتیبانی میکنه. الان ارز بایت کوین هم بر پایه همین الگوریتم هست, یعنی من بایت کوین هم میتونم استخراج کنم؟

تازه وارد سوال شده در نوامبر 18, 2018 در ماینینگ.
افزودن نظر
5 پاسخ(ها)

سلام بله . هر ارزی که از SHA256 تولید بشه میشه باهاش ماین کرد

مشتاق پاسخ داده شده در نوامبر 19, 2018.
افزودن نظر

ممنون. ی سوال دیگه این دستگاه قدرت هش ریتش 10ترا هش هست یعنی بایت کوین رو هم با همین قدرت استخراج میکنه؟ و اینکه کلا کار با این دستگاه ها چطوریه؟

تازه وارد پاسخ داده شده در نوامبر 19, 2018.

بله دوست عزیز، یعنی توان پردازشی این دستگاه برای تمام ارز های با الگوریتم sha256, به همون مقدار 10 ترا هش هست.
و شما میتونید با درنظر گرفتن سختی شبکه ارز های مختلف، میزان درآمد رو محاسبه کنید

در نوامبر 23, 2018.
افزودن نظر

سلام،دستگاه هایی نظیر اس۹ و تی ۹ که امروز در ایران به فروش می رسند مدت هاست در چین و روسیه منسوخ شده اند ولی پول ما بی ارزش شده و ۱۰۰$ در ماه عدد به حساب میاد،مشکل این دستگاه ها اینه که اولش درآمدشون بر طبق اعلام سازنده هست اما از روزی که استارت میزنید هر روز این عدد کاهش پیدا میکند به طوری که هر ماه میانگین ۷$ کم میشود و بعد ۶ ماه میرسد به نصف،ضمن اینکه بعد ۶ ماه دستگاه ۱۰ میلیون تومنی شما را ۵ میلیون هم نمیخرند.میتوانید برای صحت صحبت های من افت قیمت دستگاه ها را نگاه کنید.

 

من dayun zig1+ دارم و ۶۲ میلیون خریدم.روز اول ۷۸$ در آمد داشت الان بعد ۲.۵ ماه رسیده به روزی ۱۸$ به زور و به این ترتیب بیشتر از ۱ سال طول میکشه فقط پول خودش در بیاد…اینارو فروشنده ها نمیگن بهتون.بعد خرید متوجه میشید و جوابتون اینه : سختی شبکه رفته بالا!!!

تازه وارد پاسخ داده شده در نوامبر 19, 2018.
افزودن نظر

دوست گلم اینجوریم که میگید نیستش من الان چند ماهی میشه چند تا دستگاه گرفتم M1 که از روز اول تحقیق کردم درامد روزانشون 0.0005 سوتاشی میداد .

الان با اینکه قیمت 2 هزار دلار افت کرده درآمد روزانش 0.00049 هستش 

دلار بره بالا این ضعف هایه بیتکون حل میشه

به نظر من بجایه یه دستگاه یه جا کرایه میکردی . چندتا دستگاه میگرفتی بجایه 1 دستگاه

یه کولر میزاشتی . خیلی بهتر بودش (البته با برق رایگان)

 

مشتاق پاسخ داده شده در نوامبر 22, 2018.
افزودن نظر

سلام
دوست عزیز خدمتتون بگم که هنوز هم دستگاه هایی مثل s9 و T9 جزو پرفروش ترین دستگاه های ای سیک دنیا هستند مخصوصا و مخصوصا در چین و روسیه، از حرف های شما تعجب کردم!
خیلی مهم تز از این که شما چه دستگاهی رو تهیه کنید این مطلب مهمه که چه الگوریتمی رو برای ماینینگ خودتون انتخاب کنید، زمانی ک بعنوان مثال شما روی ماینر Zcash سرمایه گذاری میکنید یعنی
آینده سرمایه گذاری تون رو به آینده ارز Zcash گره زدین! دقیقا اتفاقی که برای ماینر های A9 افتاد… درآمدشون کمتر از 6 ماه به یک‌پنجم رسید
مساله اصلی اینه که شما قبل از خرید باید درمورد اون ارز و اون الگوریتم مورد اطمینان تحقیق کنید تا ضرر نکنید
و البته ملاک ثبات درآمد دستگاه ها، مقدار درآمد برحسب ارزی هست که استخراج میکنن! نه بر حسب دلار یا ریال! که اینمساله حداقل برای بیت کوین در یک سال گذشته حدودا ثابت بوده…

آشنا پاسخ داده شده در نوامبر 23, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید