atlasarzdigital

دوستان صرافی wcex.com موقع پیش فروش و ico خودش گفته بود ما توکن هامون رو به شهروند های ایالت متحده نمیفروشیم و همچنین شهروند های امریکا حق استفاده از صرافی مارو ندارن و چون من از ارز های wcxt که میداد دارم گفته واسه ی تشخیص هویت باید از مدارک دولتی مثلا گواهینامه یا گذرنامه عکس بفرستین ما بررسی کنیم بعد….

یه راهنمایی کنین که ایا دردسر ساز میشه یا ن؟

دوستان خواهش میکنم در مورد اسکم بودن یا نبودنش حرفی نزنین فقط به سوالی که گفته شده پاسخ بدن……بسیار ممنون

آشنا سوال شده در خرداد ۲, ۱۳۹۷ در صرافی ها.
افزودن نظر
  بهترین پاسخ

  ببینید شما وقتی می‌خواهید مدارک شخصی‌تون رو برای کسی یا سازمانی ارسال کنید نیازمند این هست که در درجه اول به اون شخص یا سازمان اعتماد داشته باشید.

  حالا در مورد این سایت که مدعی چیزهایی هست که بسیار عجیب و غریب و بیشتر باید گفت جعلی بنظر می‌رسه، از جمله انجام ۱ میلیون تراکنش بر ثانیه که حتی بزرگرین صرافی‌ها هم هنوز به نصف این رقم دست نیافتن، یا ادعای اینکه تیم اون‌ها متشکل از پیشکسوتان حیطه تکنولوژی از IBM و Apple و وال استریت و…  هستند بدون اینکه نام و نشانی از اون‌ها برده بشه، و به تعقیب انداختن برنامه‌های خودشون از جمله راه‌اندازی اکسچینج و یا نامشخص بودن تاریخچه دومین سایت که بواسطه قرار دادن یک فایل JS انجام شده، و یا عجیب تر اینکه قالب سایت هم در واقع کپی کاری از یک اکسچینج قدیمی تر به نام whaleclub.co هست؛

  شما با کنار گذاشتن همه‌ی اینها بعید می‌دونم بتونید روی این سایت یا پروژه حسابی باز کنید. و نکته قابل توجه دیگه اینه که من تا به حال نشنیدم هیچ صرافی بزرگی قبل از شروع به کار خودش که مدعی آماده بودنش هست، ICO راه انداخته باشه.

  در مورد ارسال مدارک فکر نمی‌کنم مشکل خاصی پیش بیاد اما با توجه به مسائلی که گفته شد (سوای اینکه به لطف روابط فوق‌العاده ما با کشورهای دیگه کلا احراز هویت برای شهروندان ایران بیهوده بنظر میرسه) با توجه به جعلی بودن ادعاهای این سایت شاید بهتر باشه جانب احتیاط رو داشته باشید.

  https://blog.drhack.net/wcx-exchange-wcex-token-scam-crypto/

  https://bitcointalk.org/index.php?topic=2107078.0

  متخصص پاسخ داده شده در خرداد ۲, ۱۳۹۷.
  افزودن نظر
  پاسخ شما
  برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید