سلام وقت بخیر! می خواستم بدونم در صرافی والکس قیمت پایه برای خرید و فروش ارز حدودا ۱۰ میلیون بالاتر از قیمت جهانی اون ارزه و طبیعتاً سودآوری بیشتری هم داره حالا با این تفسیر باز هم به صرافی مثل بایننس احساس نیاز میشه یا تو همون صرافی خرید و فروش داشته باشیم خوبه؟!

  مشتاق سوال شده در فروردین ۹, ۱۳۹۹ در سرمایه گذاری.
  افزودن نظر

   مهم اینه اون اوردری که میذارید فروخته بشه. درضمن بایننس این حسن رو داره که شما بتونید اوردر رو برای تبدیل شدن موجودیتون به هر ارزی بذارید اما توی والکس فقط به رسال می تونید ارز مورد نظرتون رو تبدیل کنید.

   کریپتومستر پاسخ داده شده در فروردین ۹, ۱۳۹۹.
   افزودن نظر

    سلام

    بهتر هست برای تریدینگ و کسب سود، از صرافی ای با حجم معاملات بالا مانند بایننس استفاده کنید و برای تبدیل ریال به رمز ارز و برعکس، از والکس و دیگر صرافی های ایرانی.

    آشنا پاسخ داده شده در فروردین ۹, ۱۳۹۹.
    افزودن نظر

     درود

     ببینید صرافی های خارجی به دلیل وجود امکانات متعدد برای ترید و وجود امکانات حرفه ای تر برای تریدر های حرفه ای بیشتر مورد استفاده قرار میگیره، و همینطور هم که امکان دسترسی به تعداد بیشتری ارز و کوین در صرافی های خارجی وجود داره، ولی یک مورد منفی این صرافی ها دارن اینه که به دلیل حجم معاملات بالا و طبعا نقل و انتقال مقادیر زیاد ارز امکان هک شدن این صرافی ها بیشتر از صرافی های ایرانی هست، همچنین در صرافی هایی هم که ایران رو تحریم کردن امکان مسدود شدن دارایی وجود داره حتی با وجود اینکه اگر حساب شما به عنوان کاربر کشور های تحریم شده شناسایی بشه این امکان رو به شما میدن که دارایی تون رو از صرافی خارج کنید ولی بازهم کمو بیش این استرس که مبادا ناگهانی متوجه بشوند از کشورهای تحریم شده در صرافی مشغول به ترید هستید و دیگه نتونید از صرافی استفاده کنید وجود داره، بهرحال اگر شما قصد انجام یک ترید حرفه ای رو دارید و میتونید با ریسک اینکه با هک شدن صرافی و یا تحریم ها دارایی شما به خطر بیافته کنار بیایید استفاده از صرافی های خارجی گزینه بهتری نسبت به استفاده از صرافی های ایرانیه

     استاد پاسخ داده شده در فروردین ۹, ۱۳۹۹.
     افزودن نظر
     پاسخ شما
     برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید