سلام

مقدار ۰٫۴۱ اتریوم در کیف پول کوینومی با استفاده از سرویس Changelly به بیت کوین تبدیل کردم ولی الان سه روز شده در pending باقی مونده. آموزشی هم در جدیدترین مطالب قرار داده شده که به صورت خیلی کلی و فرمالیته و اصلا کارمو پیش نبرد، از دوستانی که اینچنین تجربه ای دارند خواهش میکنم راهی برای کنسل یا برگشت و یا تبدیل ارائه بدهند.

 

تبدیل اتریوم به بیت کوین در کوینومی با Changelly

کاردان سوال شده در مرداد ۳۱, ۱۳۹۹ در اتریوم.
افزودن نظر

  فی خیلی پایین زدی ولی صبر کن منتقل میشه

  تازه وارد پاسخ داده شده در مرداد ۳۱, ۱۳۹۹.
  افزودن نظر

   برای لغو یا جایگزین کزدن تراکنش تایید نشده اتریوم:

   توجه: در اتریوم، تراکنش‌ها باید به ترتیب تأیید شوند. این بدان معناست که اگر معاملات معلق زیادی دارید، ابتدا باید با لغو یا جایگزینی قدیمی ترین مورد شروع کنید.

    • Etherscan را باز کنید و از نوار جستجو در بالا برای جستجوی آدرس کیف پول اتریم خود استفاده کنید.

    

    • به پایین بروید و به لیست معاملات نگاه کنید

    

    • مقدار “nonce” معامله ای را که می خواهید جایگزین کنید پیدا کنید.
     اگر می توانید معامله تأیید نشده را در لیست پیدا کنید ، آن را باز کنید. دکمه “برای دیدن اطلاعات بیشتر” را فشار دهید تا جزئیات معامله گسترش یابدارزش “nonce” آن را یادداشت کنید. عدد ۶ در تصویر زیر فقط یک مثال است.
     مقدار nonce را در etherscan یادداشت کنید
     اگر معامله تأیید نشده در Etherscan لیست نشده است، آخرین معامله خروجی تأیید شده را باز کنید. (هم معاملات عادی و هم توکن‌ها را بررسی کنید). به مقدار “nonce” آن نگاه کنید و ۱ را به آن اضافه کنید. (به عنوان مثال ، اگر می بینید که بالاترین nonce خروجی تأیید شده “۷” است ، شماره “۸” را یادداشت کنید). اگر هیچ تراکنش خروجی اتریوم یا توکن تایید شده‌ای ندارید ، از مقدار ۰ (صفر) برای nonce استفاده کنید.

    

    • به کیف پول اتریوم Coinomi خود بروید که تراکنش تأیید نشده را از آن ارسال کرده اید.
     برای جایگزینی معامل: به بخش “send” بروید. آدرس مقصد و مقادیر مشابه معامله تأیید نشده ای را که جایگزین می کنید وارد کنید.
     برای لغو معامله: به بخش “receive” بروید و آدرس خود را کپی کنید. سپس به بخش “send” بروید. ۰ ETH (باید عدد ۰ را در amount تایپ کنید) به آدرس Coinomi اتریوم خود که قبلاً کپی کرده اید ارسال کنید.

    

    • قبل از کلیک روی “بعدی” ، روی “Advance settings” کلیک کنید و شماره nonce را که در مرحله ۴ پیدا کردید در قسمت “nonce” وارد کنید. از advance settings، هیچ چیز دیگری را لمس نکنید. عدد ۶ در تصویر زیر فقط یک مثال است.
     مقدار nonce مه یادداشت کردید را وارد کنید

    

    • به صفحه تأیید بروید. ۴ گزینه خواهید دید: کارمزد را برروی گزینه “High” (Priority) قرار دهید و تراکنش خود را به طور معمول ارسال کنید.

    

    • پس از تأیید معامله جدید، در گوشه سمت راست بالای کیف پول ETH خود گزینه “… / Resynchronize” را انتخاب کنید تا دوباره تراکنش‌های خود را همگام کنید و معاملات جایگزین شده را پاک کنید.

    

    • کار شما تمام شد این معامله جدید همان معامله معوق شما را جایگزین خواهد کرد. در بلاک اکسپلورر معاملات لغو شده دارای وضعیت “Dropped and Replaced” مانند تصویر زیر هستند.
     تراکنش لغو / جایگزین شده در بلاکچین

    

   منبع: https://massbots.ir/%d8%aa%d8%b1%d8%a7%da%a9%d9%86%d8%b4-%d8%aa%d8%a7%db%8c%db%8c%d8%af-%d9%86%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%88%d9%85-%d8%b1%d8%a7-%da%86%d8%b7%d9%88%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%da%a9%db%8c%d9%81/

   مشتاق پاسخ داده شده در مهر ۱۵, ۱۳۹۹.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید