atlasarzdigital

  سلام به نظرتون etf بیت کوین بر روی آلت کوین ها هم تاثیر داره ؟ چگونه تاثیری داره ؟

  مشتاق سوال شده در مرداد ۳۰, ۱۳۹۷ در آلت کوین ها.
  افزودن نظر

   درود

    

   من این دیدگاه رو چند ساعت پیش در جواب یکی از دوستان منتشر کردم و جواب سوال شما هم خواهد بود!

    

   ( یکی از دوستان “آقای حمید خادمی” حرف خوبی زده و من باهاش موافقم این مطلب رو فقط باز نشر میکنم:

    

   >>>>> انفجار قیمت بیتکوین با #BAKKT

   خیلی از شماها بدنبال سرمایه گذاری لانگ در ارزهای دیجیتالی هستن
   از یه طرف با دیدن ریزش بیت در ۲۰۰۰۰ و قرار گرفتن در کف قیمتی ۶۰۰۰ این ترس در دلتون بوجود اومده که آیا سرمایه گذاری لانگ کار درستیه ؟

   خب جواب با سه پلتفرم قابل پاسخگوییه :

   #ETF

   #ETN

   #BAKKT

   اگه تو این فکرین که اگه بیت کوین نهایتا در ETF رد بشه مثل پارسال دوباره ریزش داره در اشتباهید!
   بشخصه قبول دارم #BAKKET بسیار قویتر و تاثیر بزرگتری بر رشد قیمت بیت داره نسبت به ETF درحالی که این پلتفرم درحال اجراست و توسط بازار بورس نیویورک #NYSE پذیرفته شده و با مشارکت ۳ شرکت بزرگ ماکروسافت و استارباکس و گروه مشاورین بوستون در حال انجامه

   به بحث در مورد بورس نزدک سوئد #ETN نمیپردازیم و میریم سراغ بمب #BAKKT

   درواقع BAKKT بدنبال اینه معاملات اتی قیمت #بیتکوین رو در بستر قانونی ارایه بده و قیمت بیتکوین رو تنظیم کنه و از طرف دیگه میخواد صندوقها و بازارها رو نسبت به پذیرش بیتکوین سوق بده (بطور مثال صندوق سرمایه گذاری ETF) و در گام سوم ایجاد استفاده بیشتر از ارزهای دیجیتالی در زندگی روزگره هست مثلا در جدیدترین گام یکی از مشارکین بَکت که شرکت #استارباکس هست به استفاده از بیتکوین برای پرداختهای خودش رو بیاره .

   این پلتفرم خیلی بزرگتر و تاثیر گذار تر از ETF هستش ولی نادیده گرفته شده و این احتمال وجود داره که حتی ETF بخاطر پلتفرم BAKKT صندوق سرمایه گذاری بیتکوین رو در معاملاتش بپذیره بخاطر رقابتو چشم و همچشمی و ..

   پس حتی اگه امسال هم خبری نبود بدونید که ETN و BAKKT خیلی تاثیر بزرگتری نسبت به ETF دارن ولی تقریبا در رسانها فقط به ETF پرداخته میشه اونم معلوم نیست چرا !!

   پس بدونید ما اول راهیم و این انفجار قیمت خیلی دور نیست. <<<<<<

    

   خب اینم دلیل رشد اول سال ۲۰۱۹ که میخواستید!

   فقط یادتون باشه در حال پیاده سازی هست و بزودی اجرا خواهد شد که انفجار اول سال ۲۰۱۹ رو رهبری خواهد کرد تا از ۱۹۰۰ ارز فعلی موجود نهایت ۵۰۰ ارز باقی بمونه!! )

    

   حالا در جواب رشد آلت کوین ها باید بگم اول ما باید شت کوین ها رو از دوره مارکت خارج کنیم که این اتفاق داره رخ میده یعنی همه آلت ها با افت شدید مواجه شدن و مطعنا وقتی در روند صعودی قرار بگیریم اکثر آلت کوین هایی که بدرد نمیخورن بدون اینکه انتخاب کنیم کدوم بمونه کدوم نمونه از بین خواهند رفت پس اگر بالا رفتی هم باشه برای همه آلت کوین ها صادق نیست!

   مراقب باشید کجا سرمایه گذاری کردید! تا یادم نرفته خیالتون رو درباره رشد راحت کنم که قطعا آلت کوین های انتخاب شده رشد خواهند کرد اما کدوم آلت کوین ، نیاز به بررسی های وسیع شما دارد ن پیشنهاد بنده!

    

   شما میتونید به پروفایل بنده در قسمت پرسش و پاسخ ها مراجعه کنید تا شاید مقاله و جواب های من به دوستان راه شما را هموارتر کند.

    

    

   موفق باشید. 🙂

   کاردان پاسخ داده شده در مرداد ۳۰, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    بله تاثیر میزاره. فعلا نقدو بچسبیم، حواسمون به نسیه هم هست.

    آشنا پاسخ داده شده در مرداد ۳۱, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید