سلام خدمت دوست اگه ممکنه استخراج با vps راهنمایی کنید بهترین نرم افزار استخراج بیت کویین با vps کدوم است؟

   

  تازه وارد سوال شده در دی ۲۵, ۱۳۹۸ در بیت کوین.
  افزودن نظر

   سلام

   استخراج ارزهایی مانند بیت کوین از طریق vps ارزشی ندارد .

   ولی ارزهایی هستند که برپایه ارز دش نوشته شده اند و از یک نوع استخراج مسترنود استفاده می شوند که این ارزها نسب به هدر رفتن انرژی برای استخراج جلوگیری می کند و به راحتی از طرق یک vps استخراج می شود .

   ارزهایی که بر پایه مسترنود نوشته شده اند از لینک زیر می تونید بینید و سود روزانه و ماهانه و دیگر موارد را می توانید بررسی و انتخاب کنید .

   ارزهای مسترنود برای راه اندزای یک گره هر نوع ارز باید مقداری وثیقه درون کیف پول شما باشد . مثلا دش به ۱۰۰۰ سکه نیاز دارد و این هزار سکه درون کیف پول شما قفل می شود و شما کد تراکنش را فقط به وی پی اس می دهید و استخراج می شود . هر وی پی اس برای یک گره می توانید استفاده کنید .

    

   از لینک زیر آمار و مقدار وثیقه مورد نیاز را می توانید بدست آورید .

   https://masternodes.online/

    

   استخراج از طرق وی پی اس فقط نیاز به یک کد نویسی دارد . که آموزش های لازم در سایت های خارجی می توانید پیدا کنید . البته سایت های مختلفی هستند که بدون نیاز به کد نویسی می توانید گره خود را فعال کنید .

   دو سایت که قیمت مناسبی دارند

   https://masternodes.biz/

   https://ihostmn.com/

   در این سایت ها فقط وی پی اس اجاره می گیرید و فقط باید کد تراکنش رو بهشون معرفی کنید که مقدار وثیقه درون آن است و نیازی به ارسال سکه به این سایت ها نیست و همه چیز اتوماتیک دریافت خواهید کرد .

    

   تازه وارد پاسخ داده شده در دی ۲۵, ۱۳۹۸.
   افزودن نظر

    با سلام

    و تشکر از راهنمایی دوست عزیز

    بنده شنیدم با استفاده از فول نود شدن سرور مجازی میشه بیت کویین قابل به صرفه استخراج کرد دوستان اگه در این مورد چیزی می دونن کمک کنن تشکر

    تازه وارد پاسخ داده شده در دی ۲۵, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید