EMCD

سلام خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم تا سوال خودمو بتونم بپرسم من می‌خوام یه دستگاه z9 بگیریم برای ماین کردن زن کش و زی کش . الان حساب کردم با این دستگاه من ماهی حدودا ۱۴ میلیون میتونم در بیارم با کشیدن زن کش ولی احتمال هارد فورک دادنش خیلیه میخوام بدونم از کجا باید بفهمم چه ارز دیجیتالی قصد دادن هارفورک داره و چه مدت مهلت میده برای اعلام کردن تا انجام دادنش . و ایا پیشنهاد بهتر یا دستگاه دیگه ایی میشناسید که در مدت کوتاه تری پول اولیه خودش رو برگردونه ؟ 

یه مورد دیگ که توجه منو جلب کرده دستگاه Whatsminer D1 DCR هستش ولی از سختی ناگهانی شبکه و دادن هارفورک قبل از رسیدن به پول اصلی دستگاه بسیار می‌ترسم . بسیار ممنون میشم منو راهنمایی بکنید.

 

آشنا سوال شده در مهر ۴, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
افزودن نظر
  بهترین پاسخ

  سلام

  در دنیای استخراج هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست دوست گرامی

  اکثر شرکت های ساخت اسیک هیچ تضمینی در بازگشت سرمایه اولیه نمیدهند.

  ضمن اینکه شرایط را در ایران بسنجید که هیچ پشتیبانی – گارانتی – ثبات قیمت وجود ندارد

  آشنا پاسخ داده شده در مهر ۴, ۱۳۹۷.
  افزودن نظر

   داداشم انگار تازه واردی
   سوددهیشو نگاه کردی، نمودار نزولی سوددهیشو ندیدی!!!!!
   خبر از هارد فورک زدکش نداری؟
   من با ساپورت انت ماینر هم صحبت کردم
   ۳۳۰۰ دلار رو به ۳۰۰۰ تا هم راضیش کردم بدون هزینه حمل و نقل تا دم در خونت هم میفرستن ولی به خودم اومدم چرا خودش یکی نخریده بذاره خونش کار نکنه یا شرکتش به جای اینکه بفروشه خودش ماین نمیکنه ؟

   مگه سود نداره؟

   تازه وارد پاسخ داده شده در مهر ۴, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    مهدی جان اره من تازه وارد هستم و اینکه نه من خبری از هارفورک زی کش ندارم شما اگ داری لطف میکنی لینک خبر رو بفرستی؟

    آشنا پاسخ داده شده در مهر ۴, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر

     نیازی به لینک نداری دیگه دوست عزیزم …فقط همینکه از خبر مطلع شدی کافیه ….در ثانی بله من هم کاملا با دوستمون موافق هستم شدیدا …در ابتدا هرکسی گول این محاسباتی و میخوره که تو دلش برای خودش انجام میده …..مثلا این دوستمون حساب کردن ماهی ۱۴ میلیون تومن از این دستگاه  حدودا درآمد دارن توصیه من به ایشون این هست » سنار بده آش و به همین خیال باش
     اولا روند نمودار نزولیه شدیده در عمل ووودر محاسباتی تئوری سختی شبکه نباید تاثیر چندانی داشته باشه و اینطور نیست …..در ابتدا روزانه ۱۰۰ دلار بعد ۸۰  دلار   ماه بعد ۶۰ دلار و ماه بعد ۳۰ دلار  هرجه روبه جلو میروید شیب نزولی نمودار بیشتر شده .  درآمد شما کمتر شده صبر شما در حال تمام شدن هست و حتی پول خود دستکاه هم هنوز در نیاوردید …البته اگه دستگاه تو ایران خریده باشین که کلاهتون پس معرکس …چون مقوقع فروش هم سود چندانی عایدتون نمیشه و هرچی هست همون افزایش قیمت دلار هست ….از این گدشته افرادی که این دسنگاهارو به شخصه از چین و سایر گشورها به قیمت خیلی خیلی پایین تر از ایران خریداری میکنن و به صورت قاچاق وارد کشور میکنن واستفاده میکنن و وموقع فروش یه  ۲ برابر قیمت خریداری شده میفروفش( حالا افزایش قیمتش که با دلار مرتبطه دیگه بماند) …..در آخر یا سر ته بندی میبینن اندکی هم ضرر کرده اند و پول خود دستگاه هم بدست نیومده ….تها راه فرار بازی با ارز استخراج شدس و تا بتوننن سریعا ضرر و حداقل جبران کنن و با سر به سر شدن قضیه یا سودی که به اینهمه وقت نمیارزه و تازه بیشترش هم از همین بازی و سرمایه گذازی با ارز بدست اومده هستش  محل و ترک کنن و چیزی از استخراج عایدشون نشه ……به نظر من استخراج زمانی سود خودشو نشون میده که شما برای دستگاها هزینه ای پرداخت نکرده بشین یعنی ازآسمون افتاده باشن ….یا کسی همینطوری رایگان در اختیارتون بزاره …..حالت بعدیش یا باید سرمایه زیادی وارد کار کنید  طوری که یه سوله کوچیک رو از زمین تا سقف با این قضیه اختصاص بدین …..و یا  به  درآمد حاصل از استخراج تا مدتی احتیاج نداشته باشید و یک درآمد جانبی براتون باشه  در اون صورت هستش که میتونه سود دهیش برای شما قابل لمس باشه …..
     در آخر باید بگم که ارزی مثل بیت کویین که جزو ارزهایی با ریسک بسیار پایین دسته بندی میشه  سقف محدودی برای استخراح داره و تا سال های آتی امکان اتمام این موضوع به چشم میخوره ….سناریوهای مختلفی برای بعد از ۲۱ میلیون عدد مطرح شده که با ای کاریی نداریم …اما سرمایه گذاری رو این ارزها و بازی باهاشون من بهتون قول میدم هیچ گاه تمومی نخواهد داشت و  من قول میدم بهتون روزبه زور ورود این ارز به زندگی مردم پررنگ تر میشه …. و میشه به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت بهش تکیه کرد …

     آشنا پاسخ داده شده در مهر ۵, ۱۳۹۷.
     افزودن نظر
     پاسخ شما
     برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید