EMCD

  سلام یک نفر به من گفت برم برنامه نویسی بلاک چین یاد بگیرم ‌… برای یادگیری چه منبعی پیشنهاد می کنید ؟ لطفا کمی از فواید این برنامه نویسی رو بگید چیکار می تونیم با این بلاک چین انجام بدیم ِ؟

  مشتاق سوال شده در مرداد ۶, ۱۳۹۷ در بلاک چین.
  افزودن نظر

   درود

    

   شما اولین کاری که میکنید از اولین فرد که نام او ساتوشی ناکوموتو هست (سازنده بلاکچین و اولین ارز رمز پایه جهان بنام بیت کوین) شروع کنید تا ببینید که مبدا راه از کجا و مقصد این راه به کجا میرود.

    

   “حتما و حتما مستند های صوتی و تصویری بیت کوین رو ب تماشا بنشینید” 

    

   اینم بدونید برای نرم افزار نویسی در سطح بلاکچین از تمام زبان ها و پلتفرم ها میشه کمک گرفت و بیشتر راحتی ، مسلط بودن شما در کار کردن با کدام یک از این محیط ها مد نظر قرار داده میشود و ن حتما این و کدام نرم افزار!

    

   در ابتدای راه بشما فقط و فقط و فقط مطالعه پیشنهاد داده میشود سعی نکنید چیزی رو سریع و بدون خطا یاد بگیرید سعی کنید در گذر زمان با خطا و اشتباهات فراوان به مقصد و هدف بزرگ خود برسید. قطعا زمان بزرگترین آموزگار شماست.

    

   مطمعن باشید هر چقد زمان بگذارید همانقدر زودتر به نتیجه خواهید رسید و از این ترس نداشته باشید که از این کاروان جا خواهید ماند اگر بدرستی این مبحث بزرگ رو فرا نگیرید در واقع بخودتون خیانت کردید ن ب دیگران و مجبورید دوباره ب زمان شروع خود برگردید! اگر درست چشمانتان را باز کنید خواهید دید که عقب ماندن با آن همه تلاش بی فایده!!

    

   استیو جابز: اگر شما به این نتیجه برسید که واقعا به آنچه در تصوراتتان میخواستید رسیده اید همان زمان شما بازنده ی این بازی میشوید چرا که با رسیدن در افکار خود تازه قدم به اول راه گذاشته اید!!!

    

   پاینده باشید.

   کاردان پاسخ داده شده در مرداد ۷, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    ممنون اگر می دونید لطفا یک منبع مشخصی هم معرفی کنید

    مشتاق پاسخ داده شده در مرداد ۷, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر

     خواهش میکنم دوست عزیز

      

     درباره اینکه منبعی به زبان فارسی برای شما معرفی کنم تا آنجایی که من حضور ذهن دارم موجود نیست!

     اما شما میتوانید با سرچ وبسایت های آموزش رایگان برنامه نویسی و یا به این لینک خبری از سایت دیجیاتو “معرفی ۵ وبسایت برتر آموزش برنامه نویسی” مراجعه کنید. 

     http://dgto.ir/-sj تاریخ انتشار خبر ۹۷/۰۵/۰۴

     تلاش کنید از منابع انگلیسی زبان و سایت های جمعی برنامه نویسی استفاده کنید تا در اجتماع بزرگی قرار داشته باشید!

      

     موفق و پاینده باشید.

     کاردان پاسخ داده شده در مرداد ۸, ۱۳۹۷.
     افزودن نظر
     پاسخ شما
     برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید